Kurier do Turcji

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zawsze staramy się wychodzić naszym klientom naprzeciw. Z tego względu stworzyliśmy możliwość przesłania paczki do Turcji. Jest to możliwe, ponieważ współpracujemy  z takimi renomowanymi firmami jak FedEx. Zapewniamy szybkie oraz bezproblemowe dostarczenie przesyłki do Turcji.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki do Turcji

Szybki czas doręczenia przesyłki, nawet 1 dzień roboczy.
Darmowa odprawa celna.
Dokumenty do odprawy mogą być wygenerowane na naszej stronie.
Należy dołączyć je do paczki.
W razie potrzeby, należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy niezbędnej pomocy.
Cena usługi już od 225,83zł.

Jak zamówić kuriera do Turcji?

Wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki dostępnej w ramach naszej strony internetowej.

Bezpieczna wysyłka do Turcji z epaka.pl

Zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa wysyłki do Turcji i innych zakątków świata, jest priorytetem zespołu epaka.pl. Właśnie dlatego wśród naszych pracowników nie zabrakło osoby z certyfikatem kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy. Dzięki temu możemy Ci zapewnić, że nadane za pośrednictwem naszej platformy przesyłki do Turcji dotrą do adresata w nienaruszonym stanie i najszybciej, jak jest to tylko możliwe. Oprócz automatyzacji wysyłki epaka.pl może pochwalić się elastycznością oraz nieustannym dopasowywaniem oferty do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Z myślą o użytkownikach portalu wynegocjowaliśmy z firmami kurierskimi najlepsze oferty, sprawiając tym samym, że nadanie zagranicznych paczek jest dostępne dla każdego, bez względu na dostępny budżet. Korzystając z naszych usług, nie deklarujesz minimalnej ilości wysyłek i nie musisz podpisywać umowy abonamentu. Przed zapakowaniem paczki do Turcji i innych krajów dostarczamy także darmowe materiały do bezpiecznego zapakowania.

Jedną z możliwości nadania przesyłek do Turcji jest renomowana firma kurierska FedEx, gwarantująca szybkie i bezproblemowe dostarczenie pakunku do jednego z wybranych miast. Transport odbywa się głównie drogą lotniczą, a czas doręczenia, w zależności od wybranej usługi, wynosi nawet 1 dzień roboczy. Co więcej, przewoźnik zapewnia darmową odprawę celną, a wszystkie dokumenty niezbędne do jej dokonania możesz z łatwością wygenerować na epaka.pl, aby następnie dołączyć je do wysyłanej paczki. Kurier do Turcji jest dostępny w cenie zaczynającej się już od 225,83 złotych! Możliwość nadania obejmuje zarówno tradycyjne koperty i paczki, jak i wielkogabarytowe palety. W celu sprawdzenia dokładnych kosztów wysyłki skorzystaj z poniższego formularza, w którym należy zaznaczyć właściwy rodzaj przesyłki oraz uzupełnić informacje na temat jej wagi i wymiarów. Niezbędne jest także określenie jej kształtu - standardowego lub niestandardowego.

Kurier do najpopularniejszych miast w Turcji

Wysyłka do Turcji obejmuje najpopularniejsze miasta na terenie tego kraju, np. Stambuł, Ankara, Izmir czy Bursa. Samo państwo od wielu lat przyciąga turystów z całego świata, w tym także z Polski. Bliskowschodnia Turcja, której terytorium wynosi ponad 780 tysięcy km², to 17. kraj na Ziemi pod względem liczby ludzkości, leżący na dwóch kontynentach - Europie i Azji. Otaczają go aż cztery morza, w tym Czarne, Egejskie, Śródziemne i Marmara. Górzyste obszary ze stolicą w mieście Ankara skrywają jedną z dwudziestu największych gospodarek na całym świecie, a rozwój gospodarczy Turcji nieustannie wzrasta. Nic więc dziwnego, że to właśnie stamtąd eksportuje się bawełnę, owcze mleko oraz liczne owoce i warzywa, np. winogrona, pomidory, jabłka czy soczewicę. Na terenie kraju znajdują się także liczne zasoby rud metali - żelaza, ołowiu, cynku i ropy naftowej. Dzięki rozbudowanej sieci transportowej i licznym portom morskim w Samsun, Zonguldak, Izmir czy Mersin dostarczenie paczki do Turcji nie sprawia najmniejszego problemu.

Turcja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Turcji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Turcja na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę