Paczki do Brazylii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, w epaka.pl możliwe jest przesłanie paczki do Brazylii.

W jaki sposób działa FedEx Lotniczy?

Jest to priorytetowy kurier do Brazylii, który daje możliwość dostarczenia przesyłki do Brazylii nawet w jeden dzień roboczy – w zależności od adresu nadawcy oraz odbiorcy.
Wszystkie potrzebne dokumenty mogą być wygenerowane dzięki odpowiedniemu arkuszowi dostępnemu na naszej stronie internetowej. Wystarczy go wypełnić oraz zadeklarować wartość przesyłki.
Odprawa celna jest darmowa.
W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii dostępnej na stronie internetowej – udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

Ile to kosztuje?

Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 265,68zł w przypadku przesyłki do 1kg!

Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera do Brazylii wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej oraz uzupełnić niezbędne dane w formularzu zamówienia kuriera.

Kurier do Brazylii -najlepsza oferta cenowa

Nasza platforma epaka.pl ma na celu dobranie najtańszej opcji wysyłki dla klienta. Dzięki nam nie musisz tracić czasu na poszukiwaniu najtańszej opcji wysyłki w pojedynczych firmach. My załatwiamy to wszystko za Ciebie. Za pośrednictwem naszej strony internetowej epaka.pl możesz zamówić kuriera w kilka chwil, mając pewność, że twoja przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i najszybciej, jak to tylko możliwe. Współpracują z nami klienci indywidualni oraz małe, średnie i duże firmy. Dzięki opcji zintegrowania systemu sprzedażowego firmy z naszą stroną, nie trzeba ręcznie wprowadzać danych klienta. Wszystko będzie odbywało się taniej, łatwiej i szybciej. Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie z naszej strony. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów można z nami skontaktować się od poniedziałku do piątku od 09: 00 do 17: 00 pod numerem telefonu 666-999-392, pod adresem mailowym bok.epaka.pl oraz poprzez wiadomość na FB.

Dzięki naszej przejrzystej platformie nadanie przesyłki jest bardzo proste. By nadać przesyłki do Brazylii wystarczy wejść na stronę epaka.pl. Po kliknięciu w zakładkę ‘’ZAMÓW KURIERA’’ strona wyświetli nam formularz, w którym należy zawrzeć niezbędne informacje. Wśród nich są dane, takie jak rodzaj przesyłki, jaką nadajemy, wymiary, adres nadawcy i odbiorcy oraz sposób płatności za paczkę. Po wypełnieniu formularza pokazuje się nam oferta przewoźnika wraz z ceną i przewidywanym czasem doręczenia paczki. Kurier do Brazylii wynosi od 183, 89 zł za przesyłkę w kopercie. Przewidywany czas doręczenia paczki na miejsce to 1-2 dni robocze. Tą usługę realizuje renomowana firma kurierska FedEx Lotniczy. Nadawca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wiążących z opłatami celnymi, a wszelkie dokumenty przewozowe oraz celne są do wygenerowania na naszej stronie internetowej epaka.pl. Jedyne, co musi zrobić klient to dołączyć te dokumenty do przesyłki przed przekazaniem paczki dla kuriera.

Brazylia - co to za kraj?

Brazylia położona jest w Ameryce Południowej. Jest to piąty pod względem wielkości kraj świata. Znajdują się tam wspaniałe, bezkresne plaże, nieprzebyta dżungla Amazonii, kryjącą największą liczbę gatunków fauny i flory. Sportem narodowym jest piłka nożna, którą interesują się niemal wszyscy mieszkańcy kraju. Nie od dziś wiadomo, że stolica kraju Rio de Janeiro to niekwestionowaną stolicą samby. Miasto otoczone jest zielonymi wzgórzami, nad którymi znajduje się pomnik Chrystusa Zbawiciela. W samym Rio jest aż piętnaście plaż, a same miasto każdej nocy tętni życiem w rytmach muzyki. Największe miasto w Brazylii oraz w Ameryce Południowej to Sao Paulo. Jest to finansowa stolica Brazylii, tutaj znajduje się największa liczba inwestorów oraz nowoczesne dzielnice wypełnione drapaczami chmur.

Brazylia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Brazylii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Brazylia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę