Paczki do Bułgarii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Nasz serwis daje możliwość wysłania paczek zarówno do jak i z Bułgarii w niezwykle korzystnych cenach. Tego typu usługi kurierskie w ramach naszego portalu obsługiwane są przez FedEx, GLS, DPD oraz UPS.

GLS kurier do Bułgarii już od 69,00zł!

Firma GLS opiera swoje usługi głównie o lekkie przesyłki od 1 do 5kg.
Przewidywany czas dostarczenia przesyłki wynosi od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej szczegółów znajdą Państwo w cenniku GLS dostępnym na naszej stronie internetowej.

Przesyłki do Bułgarii – FedEx Lotniczy – 200,49zł

Najszybszy rodzaj przesyłki do 1 dnia roboczego!
Darmowa odprawa celna.
Koszt danej przesyłki zależy od wymiarów oraz wagi przesyłki.
W przypadku pytań, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii dostępnej na stronie.

Jak zamówić kuriera?

Jest to niezwykle proste, wystarczy wypełnić formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie internetowej oraz nadać paczkę. Ważne, aby do paczki dołączyć wygenerowane dokumenty do odprawy celnej naszej wysyłki.

Jaki kurier do Bułgarii?

Nasza platforma epaka.pl słynie na rodzimym rynku ze swojej funkcjonalności oraz wysokiej przejrzystości strony internetowej, przez którą składa się zamówienia. I tak staramy się ją stale unowocześniać, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Tysiące osób powierzyło nam obsługę swoich paczek, które docierają do adresatów w najkrótszym możliwym czasie. Powód jest jeden. Nasza firma współpracuje na podstawie umów jedynie z tymi przewoźnikami, którzy wyznaczają trendy na rynku spedycyjnym. Każda z nich znana jest już od wielu lat, a oferowane przez nich usługi nie mają sobie równych. Naszych usługodawców dobieramy na podstawie doświadczenia, kwalifikacji oraz przydatnych opcji dodatkowych, które oferują. Na naszej stronie nie znajdziesz półśrodków i nieprzemyślanych rozwiązań. W ich miejsce oferujemy najwyższą jakość obsługi - od momentu wyboru właściwej firmy kurierskiej, aż po etap płatności za zlecenie. Jeśli nosisz się z zamiarem nadania przesyłki do Bułgarii, to lepiej trafić nie mogłeś!

Co ciekawe, na platformie epaka.pl możesz zamówić także wysyłkę paczki do Bułgarii, którą nadasz w niskiej cenie, bez wychodzenia z domu i konieczności stania w kolejce. Serwis, dzięki intuicyjnej obsłudze, znakomicie sprawdza się podczas każdej wysyłki. Wystarczy bowiem dokładnie podać kluczowe informacje, takie jak parametry fizyczne paczki, po czym przejść do następnego kroku. Wybierając firmę spedycyjną od razu poznasz dokładną wycenę całej usługi. W kolejnych krokach możesz dobrać interesujące Cię usługi dodatkowe, takie jak odbiór paczki przez kuriera w miejscu zamieszkania, czy też dostawę do rąk własnych. Jak drogi może być kurier do Bułgarii? Zależnie od wielkości i wagi paczki oraz dobranych usług dodatkowych, przesyłkę można nadać w cenie niewiele wyższej od tych realizowanych na terenie Polski! Firmy, których usługi zamówisz za pośrednictwem naszej platformy, są bowiem doskonale znane w całej Europie i poza nią. Tym samym oferują one stosunkowo niskie ceny, które nie obciążają nadmiernie budżetu. Wysyłka do Bułgarii nie musi być droga!

Tanie przesyłki do Bułgarii

Bułgaria to cudowne miejsce. Wiedzą o tym zarówno podróżnicy, jak i okazjonalni turyści. Wspaniała infrastruktura i tysiące obiektów wypoczynkowych przyciągają corocznie miliony wczasowiczów. Słoneczny Brzeg, czyli miejsce docelowe wakacyjnych wypoczynków, to miasto, w którym życie płynie wolniej, a relaks lub aktywna zabawa to największe dylematy, z jakimi się zmierzysz. Ale jeżeli nie masz w planach odwiedzenia tego kraju, zawsze możesz rozważyć wysłanie paczki do Bułgarii - w celach biznesowych, bądź prezentu dla mieszkającej tam rodziny. Niezależnie od powodu, zamówiony na naszej platformie kurier do Bułgarii jest gwarancją zadowolenia z usługi, zarówno u zlecającego, jak i odbiorcy. Skorzystaj koniecznie z serwisu epaka.pl, skorzystaj z niskich cen, korzystając z benefitów płynących z indywidualnych umów z firmami spedycyjnymi. Dołącz do naszych klientów, nadając i sprawdzając status swojej przesyłki do Bułgarii!

Bułgaria

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Bułgarii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Bułgaria na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę