Paczka do Czech

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Czech:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Czech
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Przesyłki kurierskie do Czech
2
Jak wysłać paczkę do Czech?
3
Koszt wysyłki paczki do Czech
4
Czas transportu paczki do Czech
5
Jak zapakować wysyłkę do Czech?
6
Przesyłki międzynarodowe do Czech - towary zakazane
7
Śledzenie przesyłki do Czech
8
Ubezpieczenie paczki z Polski do Czech
9
Wysyłka paczki do Czech w pigułce
1. Przesyłki kurierskie do Czech

Dostawa kurierem do Czech jest możliwa i bardzo popularna, głównie ze względu na to, że przesyłki kurierskie do naszych sąsiadów to najtańsza opcja przewozu towarów. W tym poradniku dowiemy się jaki jest najtańszy kurier do Czech, jak wygląda przewóz paczek oraz ile idzie paczka z Polski do Czech.

2. Jak wysłać paczkę do Czech?

Wysyłka paczki do Czech jest prostym procesem, który nie różni się wiele od nadawania paczek na terenie Polski. Oferty proponowane przez brokerów kurierskich do Czech, a także samy przewoźników kurierskich jest wiele. Przyjrzyjmy się jak proces nadawania paczki kurierem wygląda w epaka.pl.

Poprzez formularz na epaka.pl nadanie paczki kurierem jest proste. W pierwszym kroku należy wybrać ofertę, z której chcemy skorzystać. Serwis daje nam możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu dzięki czemu oszczędzamy czas na szukaniu ofert w internecie. Wystarczy wprowadzić wymiary paczki do Czech, czyli długość, szerokość, wysokość oraz wagę paczki do Czech. Na tej podstawie wybieramy ofertę, która spełnia nasze oczekiwania.

Serwis epaka.pl proponuje usługi kurierskie do Czech:

 • Kurier UPS do Czech,

 • kurier DHL Express do Czech,

 • kurier GLS do Czech,

 • kurier DPD do Czech,

 • kurier FedEx do Czech.

Po wybraniu usługi kurierskiej do Czech, kolejny krok to podanie danych nadawcy oraz odbiorcy paczki, czyli adresu, na który ma być dostawa kurierem do Czech. Następnie możemy przejść do podsumowania i opłacenia zamówienia. Gotowe!

Zarówno Czechy jak i Polska są w Unii Europejskiej. Oznacza to, że paczka z Czech do Polski oraz z Polski do Czech nie jest objęta procedurą celną, a co za tym idzie, na paczkę nie jest nałożona opłata celna. Nie ma potrzeby generowania dokumentów celnych do Czech, wystarczy sama etykieta, którą przyklejamy na paczkę.

3. Koszt wysyłki paczki do Czech

Koszt nadania paczki do Czech jest uzależniony od wielu czynników. Przede wszystkim od wymiarów paczki do Czech jak również od jej wagi. Należy jednak zaznaczyć, że tanie wysyłanie paczek do Czech jest możliwe.

Serwis epaka.pl proponuje przewóz paczek do Czech do 1 kg już od niecałych 62 zł. Dokładniej to kurier UPS do Czech proponuję kwotę 61,43 zł za wysyłkę paczek do Czech. Kurier DPD do Czech kosztuje nie co ponad 63 zł. Za paczkę wysłaną DHL oraz GLS musimy zapłacić ponad 70zł.

W przypadku paczek priorytetowych, proponowanych na przykład przez kuriera FedEx do Czech musimy zapłacić powyżej 110 zł.

4. Czas transportu paczki do Czech


Czas dostawy paczki do Czech jest uzależniony od tego jaką usługę wybierzemy. Jeżeli koszt wysyłki paczki do Czech jest dla nas ważny i chcemy, aby był jak najniższy, wówczas warto wybrać opcje ekonomiczne proponowane między innymi przez kurierem DPD do Czech czy GLS. Takie przesyłki kurierskie do Czech powinny zostać dostarczone do 2 dni roboczych.

Jeżeli jednak priorytetem jest dla nas czas dostawy paczki do Czech, wówczas warto wybrać opcję priorytetową. Przykładem jest DHL Express do Czech, który deklaruje, że paczka zostanie dostarczona już w 1 dzień roboczy.

Jak widać przewóz paczek do Czech jest wyjątkowo szybki. Deklarowane daty doręczenia są możliwe do zweryfikowania już w pierwszym kroku formularza przy porównaniu cen i wyborze oferty.

 

5. Jak zapakować wysyłkę do Czech?

Przygotowanie paczki do wysyłki jest bardzo proste. Najważniejszą zasadą jest to, aby zabezpieczona zawartość była zapakowana w karton prostopadłościenny. To zdecydowanie ułatwi przewoźnikowi przewóz paczki do Czech. Wolne przestrzenie w kartonie należy wypełnić wypełniaczem lub nawet gazetami, aby zawartość nie przemieszczała się w kartonie w czasie transportu. To uchroni paczki przez ewentualnymi uszkodzeniami.

Tak zapakowaną paczkę zaklejamy taśmą klejącą, tak aby nie odkleiła się w czasie transportu. Na końcu przyklejamy etykietę na karton, która została wygenerowana w czasie nadawania paczki w serwisie epaka.pl. Etykietę naklejamy w widocznym miejscu, tak aby kod kreskowy był czytelny dla kuriera odbierającego przesyłkę.

6. Przesyłki międzynarodowe do Czech - towary zakazane

Bez względu na to czy idzie paczka z Czech do Polski czy z Polski do Czech ważne jest, aby spełniała ona pewne zasady. Przeze wszystkim zwróćmy uwagę na zawartość paczki. Powinna być ona zgodna z prawem obowiązującym w obu państwach oraz zgodna z regulaminem przewoźnika, który realizuje usługi kurierskie do Czech.

Paczka do Polski oraz w paczka do Czech powinna być pozbawiona: alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, środków odurzających czy leków. Nie powinno się również wysyłać produktów spożywczych, które wymagają specjalnego przechowywania, produktów odzwierzęcych, biżuterii, dokumentów czy pieniędzy.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy zawartość naszej przesyłki jest dopuszczona do transportu paczki do Czech, warto sprawdzić to w regulaminie przewoźnika, który realizuje usługę.

7. Śledzenie przesyłki do Czech

Serwis epaka.pl umożliwia śledzenie każdej przesyłki kurierskiej w tym przesyłki do Czech. Dzięki takiej możliwości możemy sprawdzić aktualny status naszej paczki, pełną historię jej drogi jak również pozwoli nam to oszacować kiedy paczka zostanie doręczona do odbiorcy.

Jeżeli chcemy sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka, wystarczy na stornie epaka.pl wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek", a następnie wpisać numer przesyłki.

8. Ubezpieczenie paczki z Polski do Czech

Serwis epaka.pl proponuje ubezpieczenie paczki na wpadek uszkodzenia lub zaginięcia. Samo ubezpieczenie nie jest obowiązkowe ale warto o nim pomyśleć, zwłaszcza jeżeli przesyłka jest delikatna lub cenna.

Jeżeli zdecydujemy się na ubezpieczenie paczki do Czech, wystarczy podczas nadawania w kroku "usługi dodatkowe" wybrać opcję ubezpieczenia. Następnie musimy wpisać kwotę ubezpieczenia, która powinna być równa wartości przesyłki kurierskiej co Czech.

Po wpisaniu kwoty, system wyliczy jaka jest kwota ubezpieczenia. Jeżeli usługa dodatkowa będzie wynosiła 0 zł, oznacza to że przewoźnik proponuje ubezpieczenie przesyłki w kwocie usługi.

Wszystkie koszty związane z wysyłką oraz usługami dodatkowymi są widoczne w podsumowaniu zamówienia.

Ubezpieczona może być zarówno paczka do Polski jak i ta co Czech czy innego kraju znajdującego się w Unii Europejskiej.

9. Wysyłka paczki do Czech w pigułce

Nadanie paczki kurierem: Przesyłki kurierskie do Czech nadawane za pośrednictwem epaka.pl są proste. Wystarczy wypełnić formularz "zamów kuriera" oraz opłacić zamówienie. Serwis to nie tylko tanie paczki z Polski do Czech ale również kompleksowa obsługa każdej paczki.

Cena za paczkę do Czech: Tanie przesyłki do Czech są możliwe. Serwis epaka.pl proponuje wysyłkę paczki do Czech już od 61 zł. Wszystkie ceny oraz usługi kurierskie do Czech można porównać w jednym miejscu dzięki platformie epaka.pl.

Przewidywany czas dostawy do Czech: To ile idzie paczka z Czech lub do Czech jest uzależnione od usługi, która zostanie wybrana. Jeżeli priorytetem są tanie paczki z Polski do Czech wówczas warto wybrać opcje ekonomiczne, w których czas transportu paczki do Czech wynosi około 2 dni roboczych. Priorytetowe przesyłki kurierskie do Czech, mogą być dostarczone nawet w 1 dzień roboczy.

Pakowanie paczki z Polski do Czech: Wystarczy zapakować dobrze zabezpieczona zawartość w karton prostopadłościenny, który zaklejamy taśmą. Na tak zapakowaną paczkę naklejamy wydrukowaną etykietę.

Śledzenie przesyłki do Czech: Serwis epaka.pl proponuje opcję śledzenia każdej przesyłki. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłkę" i wpisać numer paczki.

Zamówienie kuriera do Czech - ubezpieczenie: Ubezpieczenie paczki nie jest obowiązkowe. Warto je jednak wykupić, gdy wysyłana jest delikatna zawartość, która może ulec uszkodzeniu.

Czechy - informacje ogólne

 • Państwo śródlądowe w Europie Środkowej.
 • Graniczy z Polską (północ), Niemcami (zachód i północny zachód), Austrią (południe) i Słowacją (wschód).
 • Powierzchnia: 78 866 km².
 • Ukształtowanie terenu: zróżnicowane, od nizin na północy po góry (Sudety, Karpaty) na południu.
 • Najwyższy szczyt: Śnieżka (1602 m n.p.m.).
 • Stolica: Praga - jedno z najpiękniejszych miast Europy, znane z zabytkowej architektury, bogatej kultury i tętniącego życiem nocnego.
 • Inne duże miasta: Brno, Ostrawa, Pilzno, Czeskie Budziejowice.
 • Praga: Zamek Praski, Most Karola, Stare Miasto, Hradczany.
 • Historyczne miasta: Czeski Krumlov, Telcz, Kutná Hora.
 • Zamki: Karlštejn, Křivoklát, Konopiště.
 • Parki narodowe: Karkonosze, Czeski Raj, Szumawa.
 • Uzdrowiska: Karlowe Wary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně.

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Czech

najczęściej zadawane pytania

Paczka do niemiec w serwisie epaka.pl kosztuje niecałe 62 zł. Usługę w takiej cenie proponuje kurier UPS na paczki do 1 kg. Platforma też proponuje innych przewoźników. W przypadku DPD koszt wysyłkido Czech wynosi ponad 63 zł a za paczkę wysłaną DHL czy GLS zapłacimy ponad 70 zł. Paczki priorytetowe proponowane przez kuriera FedEx do Czech to cena powyżej 110 zł.

Wysyłka paczki do Czech jest tak samo łatwa jak wysyłki krajowe. Wystarczy wypełnić formularz na stronie epaka.pl. Wpisujemy potrzebne dane takie jak wymiary przesyłki, jej waga, a następnie wybieramy usługę, która jest dla nas odpowiednia. W kolejnym kroku podajemy dane nadawcy oraz odbiorcy paczki. Po przejściu formularza, w podsumowaniu znajdziemy wszystkie informacje dotyczące naszej paczki. Wystarczy wybtać metodę płatności oraz opłacić zamówienie.

Serwis epaka.pl zachęca do porównywania oferty wysyłki paczki do Czech. Platforma umożliwia podównanie usług najpopularniejszych firm kurierskich w jednym miejscu dzięki czemu nie musimy tracić czasu na szukaniu poszczególnych stron. Serwis pozwala sprawdzić ceny jak również czas doręczenia przesyłek. Pozwala to wybrać ofertę, która spełnia nasze oczekiwania.

Wysyłka paczek z Polski do Czech nie jest objęta odprawą celną, a co za tym idzie, zarówno nadawca jak i odbiorca nie są obciążeni opłatami celnymi.

 

Czas transportu paczki do Czech może wynosić 1-2 dni robocze w zależności od wyboru usługi. Większość przewoźników kurierskich proponuje dosyć szybki transport do naszych czeskich sąsiadów głównie dzięki możliwości przewozu paczek bez procedur celnych. Oczywiście jest możliwość wyboru opcji sriorytetowej lub ekonomicznej, jeżeli ważniejsza jest dla nas cena, a nie czas doręczeniapaczki.

Dobrze zabezpieczoną zawartość umieść w kartonie prostopadłościennym. Wypełnij muste przestrzenie dodatowym wypełniaczem. Karton zaklej taśmą klejącą, a następnie naklej etykietę kurierską. Nie musisz paczki owijać folią stretch, nie jest ona dodatkowym zabezpieczeniem w czasie transportu.

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.