Paczki do Danii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego nieustannie staramy się na nie odpowiadać. W naszej ofercie pojawiła się możliwość wysyłania paczek do Danii oraz z Danii. Pozwala na to nasza współpraca z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS, InPost Kurier czy FedEx.

FedEx Lotniczy

Jeżeli zależy Państwu na czasie FedEx Lotniczy to najlepszy sposób na dostarczenie paczki do Danii.
Priorytetowa wysyłka, dostarczenie nawet do 1 dnia roboczego.
Darmowa odprawa celna.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej infolinii.
Cena wysłania przesyłki do Danii - 218,20 zł.

Kurier do Danii DPD

Standardowy czas dostarczenia przesyłki 3 - 4 dni robocze.
Cena wysyłki do Danii – 65,46zł
Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Kurierem InPost swoją przesyłkę wyślesz już od 55,40 zł.

W jaki sposób zamówić kuriera?
Jest to bardzo proste. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który można znaleźć na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług, prosimy o kontakt z naszą infolinią, chętnie pomożemy

Ile kosztuje wysyłka do Danii

epaka.pl to nowoczesny system transakcyjny, dzięki któremu wysyłka do Danii zrealizowana może być przez osobę indywidualną, instytucję lub firmę. Co więcej, zlecenie złożyć możesz bez zakładania konta i podpisywania długoterminowych umów. W epaka.pl to klient decyduje czy chce skorzystać z udogodnień, jakie przygotowaliśmy w ramach panelu klienta, czy woli usługę zrealizować jedynie w oparciu o standardowy formularz bez logowania. Przykładowy koszt kuriera do Danii 1-kilogramowej paczki wyniesie GLS i DPD - około 66 złotych, UPC i Świat Przesyłek około 80 złotych, zaś FedEx Lotniczy w granicy 220 złotych. Wybierając konkretnego realizatora, zlecenia dostępne będą również warianty dodatkowe takie jak ubezpieczenie czy powiadomienie SMS. Zamówienie nadania wysyłki do Danii pojawi się w systemie epaka.pl zaraz po wprowadzeniu i zatwierdzeniu danych, jednakże realizacja nastąpi dopiero po zaksięgowaniu się wpłaty. W celu przyspieszenia całej procedury polecamy skorzystać z szybkich i bezpiecznych płatności online.

Przedsiębiorcom chcącym regularnie korzystać z epaka.pl i wysyłać paczki do Królestwa Danii polecamy zaopatrzyć się w wysokiej klasy materiały do pakowania. Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalistyczny sklep, w którym znajdziesz takie materiały jak kartony, folie, taśmy czy przekładki. Położony w środku kartonu towar obłóż wypełniaczem. Użyj do tego celu folii bąbelkowej, piankowych ścinek czy poduszek z powietrzem. Jeśli nie dysponujesz profesjonalnymi wypełniaczami, zabezpiecz wnętrze paczki zmiętym papierem czy pociętą tekturą. Istotne jest to, by produkt w środku się nie przemieszczał, nawet wówczas gdy potrząśniesz sklejonym kartonem. Oprócz zabezpieczenia wnętrza przesyłki zadbaj również o część zewnętrzną. Rogi opakowania, zgięcia i łączenia starannie obklej taśmą klejącą a na koniec, jeśli masz taką możliwość, owiń wszystko folią stretch. Takie działanie zapewni Ci odpowiednią ochronę przesyłki w trakcie transportu.

Dania - urokliwe miejsce zachęcające do zwiedzania

Planując podróże zagraniczne, z pewnością nie może zabraknąć w nich Danii, kraju o powierzchni ponad 43 000 km2, którego zamieszkuje ponad 5 700 000 ludności. Dania to także 5 regionów (Jutlandia Północna, Jutlandia Środkowa, Dania Południowa, Zelandia oraz Region Stołeczny), które to z kolei dzielą się na 98 gmin. Osobliwy umiarkowany ciepły klimat typu morskiego zapewnia temperaturę oscylującą w letnie miesiące około 20 °C, co nie jest regułą, dzięki czemu w Danii można także odnotować temperatury powyżej 30 stopni. Z tego też względu najlepszym czasem na podróż zdecydowanie będzie okres od maja do lipca, jednakże paczki do Danii za pośrednictwem kurierów epaka.pl wysyłać możesz przez cały rok, 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Postaw na niezależność, terminowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Dania

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Danii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Dania na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę