Paczka do Danii

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Danii:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Danii
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Przesyłki kurierskie do Danii
2
Zamówienie kuriera do Danii
3
Koszt wysyłki paczki do Danii
4
Czas dostawy paczek do Danii
5
Jak zapakować przesyłki międzynarodowe do Danii?
6
Czego nie wyślemy w przesyłce do Danii?
7
Śledzenie przesyłek do Danii
8
Ubezpieczenie paczki do Danii
9
Wysyłka paczek do Danii w pigułce
1. Przesyłki kurierskie do Danii

Dzięki serwisowi epaka.pl przesyłki międzynarodowe do Danii to szybki i tani sposób na to, aby dostarczyć różne towary swoim przyjaciołom czy rodzinie tam przebywającym. Ten poradnik podpowie jak zamówić kuriera do Danii, jakie są najtańsze przesyłki kurierskie do Danii oraz ile trwa wysyłka przesyłki kurierskiej do Danii.

2. Zamówienie kuriera do Danii

Serwis epaka.pl proponuje zamówienie kuriera do Danii za pomocą swojego formularza "zamów kuriera". Pozwala on nie tylko na nadanie paczek do Danii ale również na porównanie ofert przewoźników kurierskich, którzy takie usługi realizują. Wystarczy wpisać podstawowe dane takie jak wymiary - długość, wysokość, szerokość oraz wagę jaką ma paczka do Danii. Na tej podstawie system pokaże jakie usługi kurierskie do Danii są oferowane.

epaka.pl proponuje usługi kurierskie do Danii za pośrednictwem:

 • kuriera DPD,

 • kuriera FedEx Economy oraz FedEx Priority,

 • kuriera UPS oraz UPS Lotniczy,

 • kuriera GLS,

 • kuriera DHL Express.

Gdy już wybierzemy opcję, która spełnia nasze oczekiwania możemy przejść do podania danych nadawcy, odbiorcy oraz adresu na jaki ma zostać dostarczona paczka do Danii.

Po tym kroku można przejść do podsumowania i opłacenia zamówienia. Gotowe!

3. Koszt wysyłki paczki do Danii

Ceny przesyłek międzynarodowych do Danii są uzależnione od wielu czynników takich jak wymiary, waga przesyłki do Danii czy lokalizacja miejsca doręczenia przesyłki kurierskiej do Danii. Dzięki epaka.pl można porównać ceny firm kurierskich w jednym miejscu, co pozwala oszczędzić czas na szukaniu odpowiedniej oferty.

Najtańsze przesyłki kurierskie do Danii proponuje kurier DPD. U tego przewoźnika za paczkę do 1 kg zapłacimy cenę niecałych 87 zł. Kurier GLS do Danii proponuje cenę wysyłki nie co ponad 90zł, a kurier FedEx do Danii wyśle paczkę w cenie ponad 130zł. Kurier UPS do Danii proponuje ceny uzależnione od wersji standardowej lub priorytetowej. Za takie przesyłki kurierskie zapłacimy od 154 zł do nawet 230 zł. DHL Express do Danii proponuje cenę wysyłki 240 zł.

4. Czas dostawy paczek do Danii


Czas dostawy paczek kurierem do Danii jest uzależniony przede wszystkim od tego czego oczekujemy po wysyłce. Jeżeli zależy nam aby było to tanie wysyłanie paczek do Danii, wówczas warto wybrać opcje ekonomiczne i standardowe. Warto jednak pamiętać, że tego rodzaju paczki mają wydłużony czas dostawy. Kurier DPD deklaruje, że przesyłka kurierska do Danii dostanie dostarczona do 3 dni roboczych. W przypadku usługi kurierskiej GLS do Danii czas dostawy paczek może wynosić 3-4 dni robocze.

Jeżeli jednak zależy nam na czasie dostawy paczek do Danii i chcemy, aby był on jak najkrótszy warto wybierać opcje priorytetowe. Są one zazwyczaj droższe ale mamy pewność, że paczka zostanie dostarczona do Danii z najkrótszym możliwym czasie. Kurier FedEx do Danii deklaruje czas dostawy paczki w ciągu jednego dnia roboczego. Podobnie DHL Express do Danii - proponuje on od 1-3 dni roboczych w zależności od lokalizacji doręczenia.

 

5. Jak zapakować przesyłki międzynarodowe do Danii?

Już wiemy ile kosztuje wysyłka paczki do Danii i jak krótki jest czas jej doręczenia. Aby wysyłka była szybka i bezpieczna warto ją odpowiednio zapakować.

Wystarczy, ze dobrze zabezpieczoną zawartość umieścisz w kartonie prostopadłościennym. Puste przestrzenie wypełnij, na przykład gazetami tak by zawartość nie przemieszczała się w czasie transportu przesyłek międzynarodowych do Danii. Tak zapakowany karton zaklej taśmą klejącą. Na karton naklej etykietę kurierską tak, aby była widoczna i czytelna dla kuriera odbierającego paczkę.

6. Czego nie wyślemy w przesyłce do Danii?

Wysyłka przesyłki kurierskiej po za granice Polski wiążą się z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim zawartość przesyłki do Danii musi być zgodna z prawem obowiązującym w obu państwach. Ponad to, warto pamiętać, że przewoźnicy kurierscy, którzy realizują usługę, również mają regulaminy ograniczające wysyłki niektórych towarów.

W paczce Polska-Dania nie wyślemy między innymi: wyrobów tytoniowych, w tym e-papierosów, alkoholu, środków odurzających, leków czy materiałów pirotechnicznych. Ponad to, przewoźnicy tacy jak między innymi kurier GLS do danii czy kurier UPS do Danii nie przewożą produktów spożywczych łatwo psujących się, produktów odzwierzęcych, biżuterii, dokumentów takich jak dowód osobisty czy paszport.

Jeżeli nie jesteśmy pewni czy produkty, które chcemy wysłać są dozwolone do przewozu międzynarodowego warto sprawdzić ta informację w regulaminie przewoźnika, który ma zrealizować usługę kurierską do Danii.

7. Śledzenie przesyłek do Danii

Serwis epaka.pl proponuje śledzenie przesyłek do Danii oraz śledzenie każdej innej przesyłki. Jest to świetne rozwiązanie dzięki któremu znamy całą drogę paczki, jej aktualny status jak również możemy na tej podstawie oszacować termin doręczenia przesyłki do Danii.

Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" a następnie wpisać numer nadanej paczki do Danii.

8. Ubezpieczenie paczki do Danii

Podczas nadawania przesyłki kurierskiej do Danii jest możliwość ubezpieczenia jej na wypadek uszkodzenia lub zaginięcia. Nie jest to opcja obowiązkowa ale warta przemyślania, zwłaszcza gdy wysyłamy rzeczy kruche lub cenne.

Aby skorzystać z tej usługi wystarczy, że podczas nadawania paczki do Danii w formularzu "zamów kuriera" w kroku "usługi dodatkowe" naciśniemy opcję ubezpieczenia przesyłki. Dalej należy podać kwotę ubezpieczenia, która powinna być równa wartości paczki. Koszt dodatkowej usługi wyliczy system. Pełen koszt wysyłki paczki do Danii wraz z usługami dodatkowymi znajdziesz również w podsumowaniu zamówienia kuriera do Danii, jeszcze przed jego opłatą.

9. Wysyłka paczek do Danii w pigułce

Nadanie paczki do Danii: Zamówienie kuriera do Danii z epaka.pl jest szybkie i proste. Już na samym początku wyceń usługę która Ci odpowiada a następnie wypełnij prosty formularz. Gotowe!

Cena wysyłki paczki do Danii: Tanie wysyłanie paczek do Danii jest możliwe. Platforma epaka.pl proponuje wysyłki paczki do Danii już od 87 zł. Cena przesyłki jest uzależniona od jej gabarytów, możesz ją wycenić na samy początku składania zamówienia.

Czas dostawy paczek kurierem do Danii: Czas dostarczenia przesyłki do Danii jest uzależniony przede wszystkim od opcji, którą wybierzemy. W przypadku opcji priorytetowych czas ten może wynosić nawet 1 dzień roboczy.

Pakowanie przesyłki do Danii: Wystarczy, że zawartość zapakujesz w karton prostopadłościenny i zakleisz taśmą. Na karton naklej etykietę kurierską.

Śledzenie paczki do Danii: Aby sprawdzić aktualny status swojej paczki wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" i wpisać numer przesyłki. System wówczas pokarze nam całą historię drogi naszej paczki.

Ubezpieczenie przesyłki kurierskiej do Danii: Ubezpieczenie przez uszkodzeniem lub zaginięciem to świetne rozwiązanie dla przesyłek z delikatną zawartością. Serwis epaka.pl proponuje takie rozwiązanie podczas zamawiania kuriera do Danii. Znajdziesz je w usługach dodatkowych.

Dania - informacje ogólne

 • Język: Duński
 • Stolica: Kopenhaga
 • Religia: 74,7% populacji należy do Kościoła Luterańsko-Ewangelickiego
 • Waluta: Korona duńska (DKK)
 • Powierzchnia: 42 937,8 km²
 • Ludność: 5 932 654 (2023)
 • PKB per capita: DKK 474 619 (2021)
 • Wzrost PKB: 4,9% (2021)
 • Kopenhaga: Tivoli, Nyhavn, Pałac Amalienborg, Mała Syrenka
 • Zamki Kronborg i Frederiksborg
 • Legoland Billund
 • Klify Møns Klint
 • Ribe (najstarsze miasto Danii)

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Dania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Danii

najczęściej zadawane pytania

Kurier DPD za pośrednictwem epaka.pl proponuje wysyłkę paczki do 1 kg do Danii już za niecałe 87 zł. Kurier GLS proponuje cenę ponad 90 zł. Koszt przesyłki priorytetowej zaczyna się od ponad 150 zł. Warto jednak pamiętać, że cena paczki jest uzależniona od jej gabarytów, więc cena może się zwiększyć w przypadku cięższych paczek. Wszystkie ceny oraz usługi można szybko porównać na stronie epaka.pl.

Wysyłka paczki do Danii jest wyjątkowo prosta i szybka dzięki epaka.pl. Wystarczy w formularzu zamawiania kuriera podać dane takie jak parametry paczki (wysokość, szerokość, długość) oraz jej wagę. Następnie należy wybrać ofertę, która spełnia nasze oczekiwania i podać dane nadawcy oraz odbiorcy przesyłki. W podsumowaniu wybieramy formę płatności i gotowe. Paczka została nadana, a etykieta zostanie wygenerowana automatycznie.

Najtaniej wyślesz paczkę do Danii porównując oferty przewoźników kurierskich na epaka.pl. Serwis oferuje kalkulator cen, który pozwala porównać cenę wysyłki paczki do Danii z pośród najpopularniejszych firm kurierskich. To pozwala zaoszczędzić czas oraz porównać wszystkie elementy proponowanej usługi.

Wysyłki paczek z Polski do Danii są zwolnione z procedury odprawy celnej. Oznacza to, że nadawca oraz odbiorca nie są obciążani dodatkowymi opłatami celnymi, a paczka może dorzeć do odbiorcy jeszcze szybciej.

 

Transport paczki z Polski do Danii może trwać od 1 do 4 dni roboczych w zależności od wybranej przez nas usługi. Przesyłki standardowe proponowane przez kuriera DPD czy GLS są dostarczane do odbiorcy w 3-4 dni robocze. W przypadku przesyłek priorytetowych czas transportu wynosi 1-2 dni robocze. Są to przesyłki proponowane przez między innymi DHL Express. Przesyłki priorytetowe są nie co droższe od standardowych ale wówczas mamy pewność, że sostaną one dostarczone w najkrótrzym jak to możliwe czasie.

Wysyłaną zawartość należy dobrze zabezpieczyć przez ewentualnymi uszkodzeniami, na przykład za pomocą folii bąbelkowej. Tak zabezpieczony rowar umieszczamy w kartonie prostopadłościennym oraz zaklejamy taśmą. Na paczkę przyklejamy etykietę kurierską, tak aby była ona czytelna dla kuriera. Paczki nie trzeba owijać folią stretch. Taśma jest wystarczającym zabezpieczeniem.

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.