Paczki do Indii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

W ramach naszej firmy zawsze staramy się wychodzić naprzeciw tego czego oczekują nasi klienci. Z tego powodu oferujemy coraz to nowe możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego jak dynamicznie rozwija się gospodarka Indii. Dlatego coraz chętniej wysyłane są paczki do Indii. Szybkie dostarczenie przesyłki to priorytet, dlatego opieramy nasze usługi o współpracę ze sprawdzoną firmą FedEx, która szybko dostarcza przesyłki do Indii.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki Indie.

Nawet 1 dzień, tyle może trwać dostarczenie paczki do Indii.
Jest to zależne od adresu nadawcy oraz odbiorcy w danych krajach.
Odprawa celna jest za darmo.
Potrzebne dokumenty mogą być wygenerowane na stronie. Trzeba je odpowiednio wypełnić i dołączyć do wysyłki do Indii.
W przypadku jakichkolwiek pytań, chętnie udzielimy wszelkiej niezbędnej pomocy.
Pytania należy kierować za pomocą naszej infolinii dostępnej na stronie.
Cena kuriera do Indii zaczyna się od  246,86zł

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, aby zamówić kuriera do Indii, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie www.

Tanie i szybkie przesyłki do Indii

Osoby chcące nadać przesyłkę do Indii z Polski, mogą skorzystać z naszych usług w jednym z wielu naszych punktów stacjonarnych, gdzie każdego dnia nasi pracownicy czekają na naszych klientów, aby pomóc im w nadaniu przesyłki. Osoby, które preferują bardziej mobilne rozwiązania, mają możliwość poprzez skorzystanie z naszej platformy internetowej epaka.pl. Można tam zamówić kuriera poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza dotyczącego gabarytów przesyłki oraz adresu nadawcy i odbiorcy. Co można zyskać korzystając z usług naszej firmy epaka.pl? Korzyści jest bardzo wiele, a wśród nich są na przykład:

- Najniższa cena za przesyłki kurierskie nadawane z Polski do Indii - poprzez współpracę z firmami kurierskimi jesteśmy w stanie negocjować dla naszych najniższe ceny, których nie posiada nikt inny.

- Darmowa odprawa celna przesyłki na granicach - w epaka.pl nie płacisz ani złotówki za procedury celne Twojej paczki do Indii, my zajmujemy się wszystkim.

- Komplet dokumentów przewozowych i celnych - zamawiając kuriera przez nasza stronę, automatycznie dla każdego klienta generujemy komplet dokumentów przewozowych i celnych, dotyczących paczki. Należy jedynie umieścić na niej w momencie przekazywania jej dla naszego kuriera.

- Realizacja przesyłki w szybki i bezproblemowy sposób - Paczki do Indii nadawane z epaka.pl, są przewożone przez firmę FedEx lotniczy, która posiada duże doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych. Transport lotniczy przesyłek jest najszybszą formą transportu. Dlatego dostarczane za naszym pośrednictwem paczki do Indii mogą trafiać do odbiorców nawet na następny dzień od dnia nadania.

- Wszelkie informacje na temat stanu przesyłki - na naszej stronie dla naszych klientów oferujemy śledzenie nadanych paczek poprzez wpisanie w odpowiedniej rubryce numeru listu przewozowego. Dzięki temu nasi klienci o każdej porze dnia i nocy mogą sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się ich przesyłka

- Brak dodatkowych opłat i zobowiązań - niezależnie czy chcesz nadać przesyłkę do Indii jednorazowo czy kilkukrotnie, nie musisz podpisywać z nami żadnych umów, aby uzyskać najniższą cenę za transport paczki. Dodatkowo nie zapłacisz u nas ani złotówki więcej, poza kosztami przesyłki.

Szybka droga do Indii

epaka.pl dostarcza paczki swoich klientów do Indii bez najmniejszego problemu. Pomimo, że jest to kraj posiadający prawie 1,5 miliarda ludności, to nasi kurierzy nie mają żadnych problemów z dostarczeniem paczki w miejsce docelowe. Bez względu na to, czy wysyłasz paczkę do stolicy Indii, czyli Bombaju, czy do słynącego z uprawy bawełny Indore lub popularnego za sprawa przemysłu jedwabniczego Nashik, możesz być pewien, że przesyłka będzie dostarczona na czas bez żadnych problemów. Paczki z epaka.pl przemierzają tysiące kilometrów za pomocą transportu lotniczego oraz drogowego.

Indie

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Indii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Indie na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę