Paczka do Irlandii

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Irlandii:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Irlandii
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Wysyłka paczki do Irlandii
2
Zamówienie kuriera do Irlandii
3
Koszt wysyłki paczki do Irlandii
4
Czas transportu paczki do Irlandii
5
Jak zapakować przesyłki kurierskie Polska-Irlandia?
6
Wysyłka zagraniczna - towary zakazane
7
Śledzenie przesyłki do Irlandii
8
Ubezpieczenie przesyłki kurierskiej do Irlandii
9
Przewóz paczek do Irlandii w pigułce
1. Wysyłka paczki do Irlandii

Wysyłka do Irlandii Północnej jak i tej Południowej jest wyjątkowo prosta. Dzięki temu że znajduje się z Unii Europejskiej, taka wysyłka nie różni się wiele od tej nadawanej na teranie Polski. W tym poradniku sprawdzimy jakie usługi doręczenia paczki do Irlandii proponuje serwis epaka.pl, jak najtaniej wysłać paczkę do Irlandii oraz jaki jest czas dostawy do Irlandii.

2. Zamówienie kuriera do Irlandii

Serwis epaka.pl proponuje szybkie nadanie przesyłki międzynarodowej do Irlandii za pomocą formularza "zamów kuriera". W pierwszej kolejności należy wpisać wymiary - długość, szerokość, wysokość oraz wagę paczki do Irlandii. Następnie wybieramy kraj dostarczenia paczki. Uwaga: tutaj jest to ważne czy jest to wysyłka do Irlandii czy wysyłka do Irlandii Północnej.

Po wpisaniu tych danych dzięki epaka.pl możesz porównać wszystkie oferty w jednym miejscu i sprawdzić jaki jest najtańszy kurier do Irlandii.

Jaki kurier dostarczy paczkę do Irlandii?

 • Kurier DHL oraz DHL Express,

 • kurier DPD,

 • kurier FedEx Priority oraz FedEx Economy,

 • kurier UPS oraz UPS Lotniczy,

 • kurier GLS.

Przesyłka kurierska do Irlandii Północnej jest realizowana przez:

 • kuriera UPS oraz UPS Lotniczy

 • kuriera GLS

 • kuriera DHL Express

Po wybraniu usługi, która spełnia nasze oczekiwania, możemy przejść do podania danych adresowych nadawcy oraz odbiorcy, czyli adresu doręczenia paczek do Irlandii. Następnie możemy przejść do podsumowania i opłaty zamówienia. Gotowe!

Przesyłki z Polski wysyłane do państw członkowskich Unii Europejskiej są zwolnione z odprawy celnej. Oznacza to, że przesyłki kurierskie Polska-Irlandia oraz Polska-Irlandia Północna nie są objęte procedurami celnymi o są zwolnione z opłat celnych.

3. Koszt wysyłki paczki do Irlandii

Cena przesyłki do Irlandii jest uzależniona od wielu czynników takich jak waga czy wymiary paczki kurierskiej do Irlandii. Serwis epaka.pl proponuje porównanie cen przesyłek kurierskich do Irlandii w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzimy czas na szukanie idealnej oferty.

Najtańszy kurier do Irlandii, czyli DHL proponuje cenę niecałych 119 zł za paczkę do 1 kilograma. Za podobną cenę wyślemy paczkę kurierem DPD oraz kurierem GLS do Irlandii. Ceny przesyłek kurierskich do Irlandii, które są wysyłane priorytetowo za pośrednictwem kuriera DHL Express, FedEx Priority czy UPS Lotniczy zapłacimy ponad 240zł.

Koszt paczki do Irlandii Północnej jest nie co inny. Paczka GLS do 1 kg może już zostać wysłana za niecałe 90 zł. Kurierem UPS do Irlandii Północnej wyślemy paczkę za cenę od 160 zł do 260 zł w zależności od tego czy wybierzemy usługę priorytetową czy standardową. Koszt paczki do Irlandii Północnej kurierem DHL Express to również 260 zł.

4. Czas transportu paczki do Irlandii


Czas transportu paczek kurierskich do Irlandii jest uzależniony od wielu czynników takich jak wymiary przesyłki oraz adres doręczenia. Ważne jest również to, czy wybieramy przesyłkę priorytetową czy zwykłą.

Jeżeli ważne jest dla nas to ile kosztuje paczka i chcemy, aby paczka była najtańsza, wówczas możemy wybrać opcje ekonomiczne. Kurier DPD do Irlandii deklaruje od 3 do 7 dni roboczych dostawy do Irlandii. Transport do Irlandii standardowych paczek kurierem GLS oraz FedEx wynosi do 4 dni roboczych.

W przypadku przesyłek priorytetowych gdzie cena dostawy przesyłki do Irlandii nie jest tak ważna jak szybki transport paczek kurierskich do Irlandii warto wybrać przewoźników takich jak DHL Express czy UPS Lotniczy czy FedEx Economy. Są to przesyłki nie co droższe ale wówczas usługi kurierskie DHL do Irlandii są realizowane w ciągu 2 dni roboczych. Firmy kurierskie do Irlandii FedEx Priority oraz UPS Lotniczy proponują podobny czas doręczenia paczek do Irlandii.

Czas usługi doręczenia paczki do Irlandii Północnej jest bardzo podobny. W przypadku DHL Express paczka do Irlandii Północnej jest doręczana w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku kuriera GLS do Irlandii Północnej jest to około 4 dni roboczych.

Deklarowany termin dostarczenia przesyłki zagranicznej do Irlandii w serwisie epaka.pl znajdziemy już na samym początku podczas wyceny i wyboru usługi. Dzięki temu doskonale wiemy czego możemy się spodziewać podczas realizacji usługi kuriera.

5. Jak zapakować przesyłki kurierskie Polska-Irlandia?

Przesyłki międzynarodowe do Irlandii jaki i paczki do Irlandii Północnej powinny być zapakowane w standardowy sposób, tak jak te wysyłane na terenie Polski. Wystarczy, że naszą zawartość odpowiednio zabezpieczymy, na przykład folią bąbelkową i umieścimy w kartonie prostopadłościennym. Puste przestrzenie wypełniamy, aby zawartość nie przemieszczała się podczas transportu Polska-Irlandia. Karton zaklejamy mocną taśmą, tak, aby nie rozkleiła się. Na zaklejony karton naklejamy etykietę na podstawie, której kurier dostarczy paczkę do Irlandii czy Irlandii Północnej. Gotowe!

6. Wysyłka zagraniczna - towary zakazane

Transport Polska-Irlandia jest uregulowany konkretnymi zasadami. Jeżeli chcemy wysyłać paczki musimy mieć na uwadze to, aby zawartość wysyłki paczki do Irlandii była zgodna z prawem obu Państw oraz zgodne z regulaminem przewoźnika, który realizuje usługi transportowe. Co można wysłać, a czego nie można?

W przesyłce międzynarodowej do Irlandii nie powinny znajdować się wyroby tytoniowe, alkohol, środki odurzające czy materiały pirotechniczne. Ponad to usługą kuriera nie doręczymy produktów spożywczych szybko psujących się, produktów odzwierzęcych, biżuterii czy pieniędzy.

Co można wysłać w takim razie? Kurier Polska Irlandia może wysłać wszelkiego rodzaju odzież, produkty spożywcze, które nie potrzebują specjalnego przechowywania, książki czy dokumenty (po za dowodem osobistym, paszportem).

Jeżeli chcemy mieć pewność czy usługa transportowa zostanie zrealizowana warto sprawdzić regulamin przewoźnika, którego wybraliśmy podczas zamówienia kuriera.

7. Śledzenie przesyłki do Irlandii

Serwis epaka.pl proponuje opcję śledzenia przesyłki do Irlandii czy Irlandii Północnej. Dzięki temu doskonale wiemy jak przebiega transport Polska-Irlandia oraz to kiedy kurier doręczy paczkę.

Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" na stronie epaka.pl i wpisać numer paczki kurierskiej do Irlandii. Znajdziemy tam aktualny status paczki, który pozwoli nam oszacować, kiedy kurier doręczy paczkę do odbiorcy.

8. Ubezpieczenie przesyłki kurierskiej do Irlandii

Doskonale wiemy już jak zamówić paczkę do Irlandii czy Irlandii Północnej. Znamy też cennik paczek, warto jednak wiedzieć, że jest też opcja ubezpieczenia swojej paczki. Takie ubezpieczenie nie jest obowiązkowe ale warte rozważania, zwłaszcza jeżeli wysyłamy delikatne rzeczy, narażone na uszkodzenia.

Ubezpieczenie obejmuje zarówno uszkodzenie paczki jak i jej zaginięcie. Serwis epaka.pl proponuje taką usługę, którą można wykupić podczas składania zamówienia. W takim wypadku należy w kroku "usługi dodatkowe" wybrać opcję ubezpieczenia oraz wpisać kwotę ubezpieczenia. Powinna być ona równa wartości paczki. Po wpisaniu kwoty, system sam pokaże nam jaki jest koszt dodatkowej usługi. Jeżeli koszt usługi wynosi 0 zł, oznacza to, że przewoźnik proponuje ubezpieczenie paczki w cenie usługi wysyłki paczki do Irlandii.

Cena dostawy przesyłki do Irlandii wraz z wykupionym ubezpieczeniem będzie widoczna w podsumowaniu.

9. Przewóz paczek do Irlandii w pigułce

Jak wysłać paczkę do Irlandii?: Aby zamówić kuriera poprzez serwis epaka.pl wystarczy wypełnić prosty formularz. Podajemy wymiary oraz wagę przesyłki, a następnie wymieramy naszym zdaniem najlepszego kuriera do Irlandii, który zrealizuję usługę transportu.

Cena przesyłki do Irlandii: Tanie paczki do Irlandii są możliwe. W serwisie epaka.pl porównasz wszystkie firmy kurierskie w jednym miejscu. Koszt wysyłki paczki do Irlandii lub Irlandii Północnej zaczyna się już od 90 zł.

Ile idzie paczka do Irlandii?: Kurier Polska Irlandia może dostarczyć naszą paczkę w bardzo szybkim czasie. W przypadku usługi priorytetowej może to być nawet w ciągu 2 dni roboczych. Wysyłka ekonomiczna idzie od 4 do 7 dni roboczych.

Paczki standardowe do Irlandii: Aby nasza paczka dotarła szybko i bezpiecznie wystarczy zawartość zapakować w prostopadłościenny karton, zabezpieczyć wypełniaczem oraz zakleić dobrą taśmą klejącą.

Śledzenie przesyłki do Irlandii: Tanie przesyłki kurierskie możemy śledzić dzięki epaka.pl. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" oraz wpisać numer przesyłki. Wówczas możemy sprawdzić aktualny status paczki.

Wysyłka paczki do Irlandii z ubezpieczeniem: Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe ale warte wykupienia jeżeli zawartość przesyłki kurierskiej do Irlandii jest krucha lub cenna. Pełne informacje o ubezpieczeniu znajdziemy w formularzu w kroku "usługi dodatkowe".

Irlandia - informacje ogólne

 • Państwo wyspiarskie na zachodzie Europy.
 • Zajmuje większą część wyspy Irlandia, z wyjątkiem Irlandii Północnej, która jest częścią Wielkiej Brytanii.
 • Graniczy z Irlandią Północną (północ) i Oceanem Atlantyckim (pozostałe strony).
 • Powierzchnia: 70 273 km².
 • Ukształtowanie terenu: zróżnicowane, od nizin na wschodzie po góry (Góry Wicklow) na południu.
 • Najwyższy szczyt: Carrauntoohil (1041 m n.p.m.).
 • Stolica: Dublin - tętniące życiem miasto z bogatą historią i kulturą.
 • Inne duże miasta: Cork, Limerick, Galway, Waterford.
 • Dublin: Trinity College, Katedra św. Patryka, Zamek Dubliński.
 • Krajobrazy: Zielone Wzgórza, Wybrzeże Moch, Ring of Kerry.
 • Historyczne miejsca: Glendalough, Newgrange, Clonmacnoise.
 • Zamki: Blarney Castle, Cahir Castle, Kilkenny Castle.

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Irlandii

najczęściej zadawane pytania

Wysyłka paczki do Irlandii za pośrednictwem epaka.pl to koszt od niecałych 119 zł. Takie ceny z apaczki do jednego kilogramaproponują kurierzy DHL, DPD oraz GLS. Przesyłki priorytetowe proponowane przez DHL Express oraz FedEx Priority to koszt powyżej 240zł. Ceny wyglądają nie co inaczej w przypadku Irlandii Północnej - paczka do 1 kg kurierem GLS to koszt już niecałych 90 zł. Kurier UPS proponuje cenę powyżej 160 zł, a przesyłka priorytetowa DHL Express to koszt powyżej 260 zł. Finalna cena paczki jest uzależniona od wagi i wymiarów przesyłki oraz od lokalizacji jej doręczenia.

Wysyłka paczki do Irlandii czy Irlandii Północnej jest wyjątkowo łatwa i szybka dzięki epaka.pl. Wystarczy wypełnić formularz, wpisując parametry paczki czyli długiść wycokość szerokość, wagę paczki oraz danych nadawci i odbiorcy. Pamiętaj, aby wpisać dokładny adres odbiorcy, wówczas kurier nie będzie miął wątpliwości przy doręczeniu paczki. Po wypełnieniu wszystkich danych oraz wybraniu usługi wystarczy przejść do posdumowania i wybrać petodę płatności. Gotowe, Twoja paczka została nadana.

Aby wysłać paczkę najtaniej wystarczy porównać cenę usług w serwisie epaka.pl. Po wpisaniu paramrtrów przesyłki oraz jej wagi, możemy sprawdzić jakie ceny proponują poszczególni przewoźnicy kurierscy. Na tej podstawie możemy w jednym miejscu porównać możliwości realizacji usługi wysyłki do Irlandii i możemy wybra przewoźnika, który spełni nasze oczekiwania.

Paczki wysyłane do Irlandii oraz do Irlandii Północnej są zwolnione z procedur celnych. Oznacza to, że na paczki nie jest nałożona dodatkowa opłata celna, a nadawca nie musi generować dodatkowych dokumentów celnych.

 

Transport paczki do Irlandii czy Irlandii Północnej może trwać od od 2 do 7 dni roboczych w zależności od wyboru usługi i lokalizacji doręcenia paczki. Paczki priorytetowe proponowane przez DHL Express mogą zostać doręczone w dwa dni robocze. Przesyłki standardowe transportowane przez DPD czy GLS to czas doręczenia do 4 dni roboczych, a przesyłki ekonomiczne mogą być transportowane nawet 7 dni roboczych.

Zawartość przesyłki naeży dobrze zabezpieczyć na przykład folia bąbelkową i umieścić w kartonie prostopadłościennym. Karton zaklejamy taśmą klejącą, tak aby nie otworzył się w czasie transportu do Irlandii. Na tak zapakowaną paczkę naklejamy etykietę kurierską.

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.