Paczka do Izraela

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Izraela:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Izraela
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Przesyłki kurierskie do Izraela
2
Jak zamówić kuriera do Izraela?
3
Odprawa celna paczki do Izraela
4
Ceny przesyłek kurierskich do Izraela
5
Czas dostarczenia przesyłki do Izraela
6
Jak zapakować paczki z Polski do Izraela?
7
Wysyłki przesyłek zagranicznych - towary zakazane
8
Śledzenie przewozu paczki do Izraela
9
Wysyłka paczki do Izraela w pigułce
1. Przesyłki kurierskie do Izraela

Usługi kurierskie do Izraela to obecnie świetne rozwiązanie na wysyłkę tanich przesyłek zagranicznych. Warto również zaznaczyć, że ten sposób transportu rzeczy jest też szybki i prosty. To wszystko za sprawą firm kurierskich, którzy ułatwiają cały proces. Również serwis epaka.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Prosty formularz "zamów kuriera" pozwala na zamówienie kuriera do Izraela podając tylko najpotrzebniejsze informacje.

Jaka jest cena wysyłki paczki do Izraela, jak długi trwa transport międzynarodowy przesyłek do Izraela oraz jak nadać paczkę? Podpowiadamy!

2. Jak zamówić kuriera do Izraela?

Nadanie paczki za pośrednictwem formularza "zamów kuriera" na epaka.pl jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy podać najpotrzebniejsze informacje, które pozwolą przewoźnikowi wysłać paczkę do nadawcy.

W pierwszym kroku należy podać wymiary paczki do Izraela, czyli wysokość, szerokość, długość, a także wagę. Na tej podstawie system wskaże nam firmy kurierskie, które posiadają w swojej ofercie usługę wysyłki paczki do Izraela.

Firmy obsługujące międzynarodowe przesyłki kurierskie do Izraela:

 • kurier FedEx,

 • kurier UPS Lotniczy.

Po wybraniu usługi, która spełnia nasze oczekiwania możemy przejść do kolejnego kroku, czyli do podania danych nadawcy oraz odbiorcy przesyłki do Izraela. Są to dane, dzięki którym kurier Polska-Izrael będzie wiedział z pod jakiego adresu odebrać paczkę oraz pod jaki adres ją dostarczyć.

Po wypełnieniu wszystkich danych, możemy przejść do podania danych związanych z odprawą celną, podsumowania zamówienia oraz wyboru sposobu płatności za usługi kurierskie.

3. Odprawa celna paczki do Izraela

Niektóre wysyłki przesyłek zagranicznych są objęte odprawą celną. Oznacza to, że każda paczka do Izraela powinna posiadać odpowiednie dokumenty celne, dzięki którym przesyła sprawnie przekroczy granicę i zostanie doręczona do odbiorcy.

Serwis epaka.pl chce ułatwić cały proces celny i wesprzeć klientów nadających przesyłki. Właśnie dlatego wypełniając formularz "zamów kuriera", wpisując najpotrzebniejsze dane, możemy również przejść do kroku "usługi dodatkowe" gdzie po podaniu wszystkim wymaganych informacji, system wygeneruje wszystkie potrzebne dokumenty, czyli pełnomocnictwo, fakturę proformę oraz potrzebną etykietę.

Jakie informacje należy podać? Przede wszystkim musimy podać informacje o wszystkich rzeczach, które zawiera paczka do Izraela. Podajemy zawartość przesyłki, ilość sztuk, wagę oraz dokładną wartość. Następnie zaznaczamy, że zapoznaliśmy się z procedurą celną oraz wybieramy powód wysyłki przesyłki kurierskiej. Może to być wysyłka rzeczy prywatnych, paczka firmowa czy prezent.

Na podstawie podanych danych, system wygeneruje wszystkie dokumenty, a opłaty celne zostaną nałożone na odbiorcę paczki. Jeżeli chcemy, aby wszystkie koszty zostały przekierowane na nadawcę przesyłki do Izraela, wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta epaka.pl. Konsultant wystawi dedykowany dokument LOA do nadanej paczki. Wszystkie dokumenty należy wydrukować, podpisać oraz dołączyć do przesyłki.

Serwis epaka.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów za pomoc w kompletowaniu dokumentów celnych do Izraela. Opłaty są nakładane przez Urząd Celny.

4. Ceny przesyłek kurierskich do Izraela


Cena wysyłki paczki do Izraela jest uzależniona przede wszystkim od wielkości oraz wagi przesyłki. Znaczenie może mieć też również lokalizacja doręczenia paczki do Izraela.

Serwis epaka.pl pozwala na wycenę paczki do Izraela już w pierwszym kroku zamawiania kuriera. System porówna wszystkie usługi w jednym miejscu, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na poszukiwaniu odpowiednich ofert. Od razu wiemy ile kosztuje kurier Polska-Izrael oraz możemy wybrać usługę, która spełni nasze oczekiwania.

Firmą FedEx wyślemy paczkę do Izraela do 1 kg za cenę około 250 zł. Ceny przesyłek kurierskich wysyłanych za pośrednictwem kuriera UPS do Izraela kształtują się powyżej 260 zł. Proponowane usługi kurierskie to wysyłki priorytetowe. Oznacza to, że czas dostarczenia przesyłki jest bardzo krótki.

5. Czas dostarczenia przesyłki do Izraela

Czas dostarczenia paczki do Izraela jest uzależniony głównie od adresu odbiorcy oraz wybranej usługi. Transport przesyłki jest niezwykle szybki. Paczki do Izraela mogą zostać doręczone już nawet w ciągu 3 do 5 dni roboczych zgodnie z deklaracją firm FedEx oraz UPS.

Planowany czas doręczenia paczki do Izraela możemy sprawdzić w pierwszym kroku podczas sprawdzania kosztów przesyłki. Dzięki temu z góry wiemy na jaki czas dostarczenia paczki możemy liczyć.

6. Jak zapakować paczki z Polski do Izraela?

Kurier międzynarodowy, który realizuje usługi kurierskie posiada wytyczne, dotyczące tego jak powinna być zapakowana paczka. To pozwala na sprawne sortowanie przesyłek oraz planowanie pracy kurierów rozwożących paczki.

Paczka do Izraela powinna być zapakowana w prostopadłościenny karton, tak aby żaden element zawartości nie wystawał po za obrys. Zawartość dobrze zabezpieczamy przed przemieszczaniem się w kartonie i całość zaklejamy taśmą klejącą.

Na tak zapakowaną paczkę do Izraela naklejamy etykietę kurierską oraz podpisane dokumenty celne. Dokumenty powinny być zapakowane w kopertę lub koszulkę na dokumenty i przyklejone tak, aby nie zginęły podczas transportu międzynarodowego.

7. Wysyłki przesyłek zagranicznych - towary zakazane

Musimy pamiętać, że międzynarodowe przesyłki kurierskie posiadają pewne wykluczenia w przypadku wysyłania niektórych zawartości.

Przede wszystkim należy pamiętać, że wysyłane przedmioty muszą być zgodne z prawem obowiązującym w obu państwach. Oznacza to, że w paczce nie powinny znajdować się: wyroby tytoniowe, w tym e-papierosy, alkohol, środki odurzające czy materiały wybuchowe.

Ponad to firmy kurierskie wykluczają przewóz paczek zawierających: produkty spożywcze szybko psujące się, produkty odzwierzęce, leki, pieniądze czy biżuterię.

Jeżeli nie jesteśmy pewni czy zawartość, którą chcemy wysłać jest zgodna z regulaminem wybranego przewoźnika, warto to zweryfikować. Wszystkie potrzebne regulaminy znajdziesz tutaj.

8. Śledzenie przewozu paczki do Izraela

Serwis epaka.pl proponuje możliwość śledzenia każdej przesyłki. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" i wpisać numer paczki. Na tej podstawie system wygeneruje wszelkie informacje dotyczące paczki - historię drogi oraz aktualny status.

Cena kuriera nie ma wpływu na usługę śledzenia przewozu paczki. Serwis epaka.pl proponuje taką możliwość bezpłatnie.

9. Wysyłka paczki do Izraela w pigułce

Nadanie paczki do Izraela: Wysyłka paczki do Izraela z epaka.pl jest szybka i prosta. Wystarczy podać wymiary przesyłki, jej wagę oraz dane nadawcy i odbiorcy. Na tej podstawie poznamy cennik paczek oraz możemy wygrać ofertę, która spełni nasze oczekiwania.

Wysyłka paczki kurierem, a cło: Odprawa celna jest obowiązkowa dla przesyłek zagranicznych do Izraela. Serwis epaka.pl pomaga w przejściu całego procesu oraz generuje wszystkie potrzebne dokumenty na podstawie podanych w formularzu danych.

Koszt przesyłki do Izraela: Cena kuriera jest uzależniona od wymiarów i wagi przesyłki. Serwis epaka.pl pozwala porównać oferty firm kurierskich w jednym miejscu, dzięki czemu możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę nie tracąc czasu na poszukiwania różnych możliwości w internecie. Wyślemy paczkę do Izraela już od 250 zł.

Czas doręczenia paczki do Izraela: Doręczenia paczki jest uzależnione od wybranej usługi. Firmy kurierskie, które realizują usługę wysyłki przesyłek zagranicznych w tym do Izraela proponują jej doręczenie już w ciągu 3 do 5 dni roboczych.

Jak zapakować paczki do Izraela: Dobrze zabezpieczoną zawartość, zapakuj w prostopadłościenny karton. Zaklej paczkę tak, aby nie rozkleiła się w czasie transportu międzynarodowego. Na tak przygotowaną przesyłkę naklej etykietę oraz dokumenty celne.

Śledzenie paczki do Izraela: Serwis epaka.pl daje możliwość śledzenia bez wpływu na koszt przesyłki. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" oraz wpisać numer paczki, aby sprawdzić aktualny jej status.

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Izrael
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Izraela

najczęściej zadawane pytania

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.