Paczki do Polski

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Przesyłki kurierskie w różne miejsca Polski to jeden z fundamentów naszego działania. Współpracujemy z międzynarodowymi przewoźnikami, takimi jak GLS, DPD, DHL, UPS, K-EX, InPost czy FedEx. Oferujemy zarówno możliwość przesłania paczki do Polski w ramach kraju, jak i z zagranicy. epaka.pl to niezawodny kurier online – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Ekspresowy kurier

W ramach Polski oferujemy najszerszy zakres dostarczenia przesyłek.
Ceny różnego rodzaju przesyłek zaczynają się od kilkunastu złotych w przypadku mniejszych paczek, a kończą na kilkuset złotych w przypadku największych i najcięższych paczkach.
Zwykle czas dostarczenia przesyłki to 1 dzień roboczy.

Jaki jest koszt nadania paczki do Polski?

Dokładna cena nadania poszczególnych paczek do Polski jest uzależniona od ich rozmiarów oraz wagi. Istotne jest również miejsce, z którego paczki mają być nadane. Cena dostarczenia paczki do Polski z Wielkiej Brytanii w przypadku firmy GLS zaczyna się już od 70,36 zł. Ważnym czynnikiem, który również kształtuje wysokość ceny, jest odległość oraz popularność danego kraju.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki do Polski

W przypadku gdy zależy Ci na szybkim dostarczeniu przesyłki do Polski np. z Chin, wtedy warto skorzystać z firmy FedEx. Czas dostawy tego typu przesyłki może trwać nawet 1 dzień roboczy.
Odprawa celna jest darmowa. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 228,29 zł.

Jak zamówić kuriera do Polski?

Zamawianie kuriera do Polski przez serwis epaka.pl jest bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z odpowiedniej zakładki na stronie „ zamów kuriera” i wybierzesz interesującą Cię usługę. Musisz przygotować jedynie wymiary swojej paczki i dane kontaktowe odbiorcy.

Jaki jest koszt nadania przesyłki do Polski?

epaka.pl to platforma stworzona z myślą o najlepszych i najtańszych przesyłkach do Polski realizowanych z każdego zakątka świata. Koszt jest każdorazowo przeliczany w oparciu o wprowadzone przez klienta dane tj. waga, szerokość, wysokość i długość paczki oraz kraj jej nadania i odbioru. Na terenie Polski zlecenia realizowane są od 13,99 złotych, a z Wielkiej Brytanii prześlesz paczkę na święta swoim bliskim w cenie od 70,36 złotych. Oferujemy również wysyłkę do Polski z takich państw jak np. Chiny. Paczki z tego miejsca wyślesz w cenie od 228,29 złotych w zależności od typu przesyłki i jej indywidualnych parametrów. Co ważne, nie musisz dopłacać za procedury związane z odprawą celną. W epaka.pl jest ona darmowa a wszelkie dokumenty do wypełnienia i podpisania wysyłamy na maila. Wiele kontaktów i współpracowników spedycyjnych pozwala nam na szybką realizację przyjętych zleceń, które najczęściej docierają do adresata w ciągu 1 dnia roboczego.

Sam proces zamówienia odbywa się poprzez wypełnienie zaledwie kilku pól w formularzu dostępnym na stronie w zakładce “zamów kuriera”. Kurier do Polski to usługa, która nie wymaga od klienta podpisywania deklaracji czy zawierania uciążliwych i długoterminowych umów. Chcąc zapewnić optymalne warunki i pełną swobodę naszym klientom pozostawiamy do ich decyzji formę współpracy z nami. Możesz zlecić wysyłkę jednorazowo bez rejestracji, korzystać z naszych usług okazjonalnie lub założyć konto na portalu z pełnym dostępem do wcześniejszych zleceń i możliwością płatności z doładowań konta. Wysyłka do Polski obejmować może zarówno paczki standardowe, niestandardowe, jak i wielkogabarytowe. Nasi użytkownicy nie muszą przeglądać stron kilkunastu firm kurierskich. Wystarczy, że wpiszesz podstawowe dane, a poznasz oferty cenowe wszystkich naszych partnerów, których zakres działalności odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Polska - kraj bogatej historii

Polska to niezwykle urokliwy i bogaty historycznie kraj, który zamieszkiwany jest przez blisko 38 500 000 ludzi. Kraj podzielony jest na 16 województw, do których paczki dostarczane są z dowolnego miejsca na ziemi. Za pośrednictwem epaka.pl wyślesz paczkę do Polski z Peru, Portugalii, Tunezji, Wielkiej Brytanii czy Argentyny. Rozległa sieć spedycyjna pozwala na dotarcie nie tylko do Warszawy, ale również takich miast jak Bydgoszcz, Kraków, Poznań, Jastrzębie-Zdrój czy Gdańsk. Polska to także doskonały kraj pod względem importu i eksportu, dzięki czemu przesyłki do Polski realizowane są przez epaka.pl systematycznie i z zachowaniem ustalonego terminu. Kraj graniczy z takimi państwami jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Litwa oraz Rosja. W Polsce nie brakuje także ciekawych szlaków turystycznych, pięknych parków krajobrazowych oraz osobliwych darów natury takich jak góry i akweny wodne. W razie pojawiających się pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy za pośrednictwem telefonu (666 999 392), maila (bok@epaka.pl) lub media społecznościowe.

Polska

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Polski. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Polska na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę