Paczka do Portugalii

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena do Portugalii:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Portugalii
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Przesyłki kurierskie do Portugalii
2
Jak wysłać paczkę do Portugalii?
3
Ile kosztuje paczka do Portugalii?
4
Czas dostawy do Portugalii
5
Jak zapakować paczkę do Portugalii?
6
Czego nie można wysłać w paczce do Portugalii?
7
Śledzenie przesyłki do Portugalii
8
Ubezpieczenie przesyłki do Portugalii
9
Wysyłka do Portugalii w pigułce
1. Przesyłki kurierskie do Portugalii

Wysyłka paczki do Portugalii kurierem staje się coraz bardziej popularna. Często nie tylko wysyłamy coś do przyjaciół czy mieszkającej tam rodziny ale czasem warto nawet sprawdzić czy wysyłka naszej walizki nie jest tańsza nisz koszt bagażu rejestrowanego.

Jak nadać paczkę do Portugalii i jaki jest koszt wysyłki do Portugalii? Sprawdźmy!

2. Jak wysłać paczkę do Portugalii?

Nadanie paczki i przesyłki do Portugalii jest bardzo proste dzięki serwisowi epaka.pl. Dedykowany formularz "zamów kuriera" jest bardzo intuicyjny, a sam proces nadania paczki do Portugalii jest na tyle uproszczony, że nie różni się wiele od nadawania przesyłki krajowej.

Wystarczy wpisać parametry przesyłki zagranicznej do Portugalii, czyli długość, wysokość, szerokość, a także wagę paczki. Zaznaczamy również kraj doręczenia przesyłki - Portugalia. Na tej podstawie system zaproponuje oferty najpopularniejszych firm kurierskich, które realizują usługę transportu przesyłki do Portugalii.

Serwis epaka.pl pozwala na porównanie wielu ofert w jednym miejscu, dzięki czemu możemy oszczędzić wiele czasu na poszukiwaniu satysfakcjonującej nas usługi.

Firmy kurierskie do Portugalii:

 • Kurier DHL oraz DHL Express,

 • kurier DPD,

 • kurier FedEx Economy oraz FedEx Priority,

 • kurier UPS oraz UPS Lotniczy,

 • kurier GLS.

Serwis proponuje również usługę epaka.pl economy - czyli usługę ekonomicznych paczek z Polski do Portugalii.

Po wyborze oferty, która spełnia nasze oczekiwania możemy przejść do kolejnego kroku, czyli podania danych adresowych nadawcy i odbiorcy paczki Polska-Portugalia. Są to niezbędne dane, aby paczka mogła zostać bez problemu dostarczona do Portugalii kurierem.

Wypełnienie tych danych jest wystarczające, aby wysłać paczki i przesyłki do Portugalii. Możemy przejść do podsumowania oraz opłacenia zamówienia. Gotowe!

Wysyłane paczki z Polski do Portugalii są zwolnione z odprawy celnej. Dzięki tak zwanej Unii Celnej, nasze paczki nie będą podlegały pod dodatkowe opłaty celne oraz nie ma potrzeby generowania dodatkowych dokumentów.

Nadanie przesyłki z Portugalii do Polski również jest możliwa za pośrednictwem epaka.pl. Cały proces nadawania przesyłki do Polski jest taki sam. Należy jedynie pamiętać, że krajem nadania jest paczka z Portugalii, a krajem doręczenia jest paczka do Polski.

3. Ile kosztuje paczka do Portugalii?

Wysyłaj paczki do Portugalii w niskich cenach. Dzięki możliwości porównania ofert na platformie epaka.pl możemy sprawdzić jakie ceny są proponowane przez przewoźników kurierskich.

Tani kurier do Portugalii jest możliwy, należy jednak pamiętać że cennik przesyłek jest uzależniony od wielu czynników, takich jak wymiary paczki do Portugalii czy waga. Ważne jest też czy wybieramy usługę standardową, czy priorytetową.

Najniższą cenę usługi proponuje kurier DPD do Portugalii. Jest to cena nie co ponad 100 zł. Kurier DHL do Portugalii proponuje cenę około 114 zł za wysyłkę paczki do 1 kg. Podobną cenę proponuje kurier GLS do Portugalii.

Za przesyłki priorytetowe musimy zapłacić nie co więcej. Kurier UPS do Portugalii oraz kurier FedEx do Portugalii proponują ceny powyżej 240 zł za przesyłki do 1 kg.

4. Czas dostawy do Portugalii


Czas transportu przesyłek kurierskich do i z Portugalii jest uzależniony od czynników taki jak parametry czy waga przesyłki do Portugalii. Ważny jest też adres doręczenia przesyłki jak również wybór usługi - priorytetowa oraz standardowa.

Listy i paczki proponowane przez kuriera DPD do Portugalii są doręczane do 5 dni roboczych. Podobny czas dostawy deklaruje kurier UPS do Portugalii. Kurier GLS deklaruje 7 dni roboczych dostawy do Portugalii.

Jeżeli jednak zależy nam na czasie transportu paczek do Portugalii warto wybrać usługi priorytetowe - wysyłka jako expres. Takie przesyłki międzynarodowe do Portugalii są nie co droższe, ale wówczas mamy pewność, że paczka zostanie dostarczona najszybciej jak to możliwe.

Kurier FedEx do Portugalii w swojej usłudze Priority deklaruje, że paczka zostanie doręczona w ciągu 1-3 dni roboczych. Podobny czas dostawy deklaruje kurier DHL do Portugalii. Są to przewoźnicy, którzy realizują przesyłki lotnicze do Portugalii.

5. Jak zapakować paczkę do Portugalii?

Wysyłaj paczki do Portugalii zgodnie z zasadami, aby paczka mogła zostać dostarczona w jak najszybszym czasie. Firmy kurierskie do Portugalii zaznaczają, że wysyłana zawartość powinna być dokładnie zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami i zapakowana w prostopadłościenny karton. Tak przygotowaną paczkę wystarczy zakleić taśmą klejącą, tak aby nie otworzyła się w czasie transportu paczki do Portugalii.

Na karton przyklejamy etykietę, tak aby była widoczna i czytelna dla kuriera do Portugalii.

6. Czego nie można wysłać w paczce do Portugalii?

Usługi kurierskie do Portugalii są jasno określone w regulaminach przewoźników. Są w nich zawarte dokładne wytyczne dotyczące eksportu towarów, które są wyłączone z przewozu. Dodatkowo, należy pamiętać, że rzeczy wysyłane do Portugalii powinny być zgodne z prawem obu Państw.

Paczka do Portugalii wysłana kurierem nie powinna zawierać wyrobów tytoniowych, w tym e-papierosów, alkoholu, leków oraz substancji niedozwolonych. Watro jednak pamiętać, że produktami zakazanymi są również produkty spożywcze, szybko psujące się, wymagające specjalnego przechowywania oraz produkty odzwierzęce.

Warto przestrzegać tych zasad zwłaszcza, gdy decydujemy się na transport lotniczy do Portugalii, ponieważ ze względów bezpieczeństwa, takie paczki są rygorystycznie sprawdzane.

7. Śledzenie przesyłki do Portugalii

Monitoruj swoją paczkę za pomocą usługi śledzenia przesyłki do Portugalii. Jest to usługa całkowicie bezpłatna oraz standardowa w przypadku zamówienia kuriera do Portugalii przez epaka.pl.

Jeżeli chcemy sprawdzić historię drogi naszej paczki, aktualny status lub zastanawiamy się kiedy paczka może zostać doręczona, wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" na epaka.pl oraz podać numer przesyłki.

System na tej podstawie wygeneruje wszystkie informacje dotyczące tej paczki.

8. Ubezpieczenie przesyłki do Portugalii

Jeżeli chcemy nadać paczki do Portugalii, które są delikatne i podatne na uszkodzenia, warto zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia przesyłek. Jest to usługa, którą przewoźnicy realizują w przypadku paczek, które zostaną zagubione lub uszkodzone.

Serwis epaka.pl daje możliwość wykupienia takiego ubezpieczenia w czasie wybierania usługi kurierskiej do Portugalii oraz nadawania paczki. Wystarczy przejść do kroku "usługi dodatkowe" gdzie należy zaznaczyć opcję ubezpieczenia przesyłki. Następnie wpisujemy wartość ubezpieczenia, która powinna być równa wartości paczki. System sam wygeneruje i przedstawi koszt usługi dodatkowej. Jeżeli cena będzie wynosiła 0 zł, oznacza to, że paczka zostanie ubezpieczona w cenie usługi wysyłki do Portugalii.

W podsumowaniu zamówienia kuriera do Portugalii znajdziemy wszystkie szczegóły i koszty pełnej usługi wraz z wybranymi opcjami dodatkowymi.

9. Wysyłka do Portugalii w pigułce

Nadanie paczki do Portugalii: Paczka do Portugalii wysłana kurierem jest usługą wyjątkowo łatwą i szybką dzięki epaka.pl. Wystarczy wypełnić formularz oraz wpisać najpotrzebniejsze danie na podstawie, których nadanie paczki do Portugalii będzie możliwe.

Koszt wysyłki do Portugalii: Tani kurier do Portugalii jest możliwy. Należy jednak pamiętać że cennik przesyłek do Portugalii jest uzależniony od wielkości i wagi paczki. Serwis epaka.pl pozwalana porównanie wielu firmy kurierskich w jednym miejscu, np. Kuriera GLS do Portugalii, kuriera DHL, DPD czy UPS. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz najtańszą usługę.

Czas doręczenia paczki do Portugalii kurierem: Przesyłki międzynarodowe do Portugalii są doręczone w ciągu 1 do nawet 7 dni roboczych w zależności od wybranej usługi. Podczas nadawania przesyłki za pośrednictwem epaka.pl już w pierwszym kroku możesz zweryfikować czas dostawy, na podstawie którego możesz zadecydować co jest priorytetem - cena czy czas.

Jak przygotować paczkę do Portugalii?: Odpowiednio zapakuj i zabezpiecz paczkę. Wystarczy Ci do tego prostopadłościenny karton, wypełniacz oraz taśma klejąca. Na zapakowaną paczkę przyklej etykietę kurierską.

Śledzenie paczki z Polski do Portugalii: Cennik przesyłek do Portugalii nie ma wpływu na usługę śledzenia paczki. Jest to usługa bezpłatna dla każdej przesyłki. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" na stronie epaka.pl oraz wpisać numer paczki.

Ubezpieczenie paczki Polska-Portugalia: Ubezpieczenie przesyłki nie jest obowiązkowe ale warto je rozważyć, zwłaszcza gdy wysyłamy przesyłkę o delikatnej lub cennej zawartości. Taką usługę możemy dodatkowo zaznaczyć w usługach dodatkowych w formularzu na epaka.pl podczas nadawania przesyłki kurierskiej do Portugalii.

Nie czekaj. Wyślij paczkę już teraz!

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Portugalia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Portugalii

najczęściej zadawane pytania

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.