Paczki do Szwajcarii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Możliwość dostarczenia paczki do Szwajcarii jest istotnym elementem naszego zakresu usług. Jest tak, ponieważ jest to jeden z ważniejszych krajów europejskich. Dlatego decydujemy się tylko na współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak FedEx. Jest ona gwarantem szybkiego dostarczenia wszelkiego rodzaju przesyłki do Szwajcarii.

FedEx Lotniczy- najszybsze wysyłki do Szwajcarii

Czas doręczenia nawet 1 dzień roboczy.
Odprawa celna za darmo.
Dokumenty do odprawy trzeba wygenerować na naszej stronie www.
Należy dołączyć je do paczki.
Cena przesyłki już od 225,83zł.
Cena zależna od rozmiarów i wagi danej przesyłki.
W razie potrzeby, warto skorzystać z naszej infolinii.

Jak zamówić kuriera do Szwajcarii?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki i wypełnić niezbędne dane.

epaka.pl to platforma wysyłkowa, za której pośrednictwem dostarczane są przesyłki zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki rozwiniętej sieci spedycyjnej jesteśmy w stanie nawet w ciągu 1 dnia roboczego dostarczyć Twoje paczki do Szwajcarii - niesamowitego państwa, które jest jednym z najbardziej górzystych krajów świata. Usługa możliwa jest dzięki ścisłej współpracy z FedEx Lotniczy, wyjątkowego spedytora, który swoje usługi wykonuje w sposób szybki i bardzo staranny. Co więcej, naszymi klientami nie są tylko przedsiębiorcy, swoje usługi udostępniamy także osobom indywidualnym, co czyni nas pionierami w branży. Cały proces zamówienia kuriera jest niezwykle intuicyjny, dzięki czemu wysyłka do Szwajcarii może bez problemu być także zlecona przez osoby starsze, które bardzo rzadko korzystają z internetu. Zacieśnij swoje więzi rodzinne lub zbuduj nowe możliwości handlowe z epaka.pl - marką, które pozwoli ci wysyłać paczki do Szwajcarii szybko i zawsze na czas!

Kurier do Szwajcarii - zawsze najlepsze ceny

Szwajcaria chyba każdemu kojarzy się z zegarkami, serami i dużymi bankami. W naszej świadomości jest to bogaty i rozwojowy kraj, który jest chętnie odwiedzany przez podróżników. Jeśli ktoś z bliskich Ci osób postanowił wyruszyć w podróż, z pewnością przyda się mu parę drobiazgów. Nie ma konieczności wożenia ich ze sobą szczególnie w kontekście dość drogich opłat lotniskowych za dodatkowy bagaż. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie kuriera do Szwajcarii. Paczka dojdzie bardzo szybko, a odbiorca nie będzie musiał się martwić o zagubienie bagażu czy konieczności noszenia ciężkich toreb. Jest jeszcze jedna istotna kwestia, która przemawia za wysyłką paczki za pośrednictwem epaka.pl - jest to darmowa odprawa celna! Wszelkie niezbędne do odprawy dokumenty wygenerujesz z poziomu naszej strony internetowej. To ogromna wygoda i komfort, na jaki pozwolić mogą sobie nieliczni spedytorzy.

Jak zlecić odbiór przesyłki do Szwajcarii? To bardzo proste. Wejdź na naszą stronę epaka.pl i w zakładce zamów kuriera wypełnij kolejne pola, począwszy od kraju nadania i odbioru przesyłki. Następnie wpisz parametry tj. waga, szerokość, wysokość i długość paczki oraz określ czy jej kształt jest standardowy, czy niestandardowy. Po wybraniu spedytora ukaże Ci się planowana data dostawy oraz warianty dodatkowe takie jak ubezpieczenie czy potwierdzenie SMS doręczenia przesyłki. Zaznacz interesujące Cię warianty oraz uzupełnij dane nadawcy i adresata. Pamiętaj, że jeśli któraś ze stron jest przedsiębiorcą, to możesz niezbędne informacje zaczytać bezpośrednio z bazy GUS. To duże udogodnienie szczególnie dla firm, dla których spedycja zagraniczna jest istotną gałęzią działalności. Opłać zlecenie, jeśli chcesz, załóż konto lub zgłoś dyspozycję wystawienia faktury VAT. Gotowe, możesz oczekiwać już na przyjazd kuriera. Pamiętaj, że epaka.pl to nie tylko kurier do Szwajcarii, ale również usługi realizowane na terenie kraju.

Współpracujemy z takimi potęgami logistyczno - spedytorskimi jak DPD, Paczka w Ruch, UPS, DHL, Geis czy InPost Kurier i Paczkomaty.

epaka.pl gwarantem szybkiego dostarczenia paczki do Szwajcarii

Szwajcaria to piękny kraj zapraszający do spacerów i podziwiania dzieł sztuki stworzonych przez najwybitniejszych architektów. Bazylea to uniwersyteckie miasto, które poszczycić się może licznymi parkami i muzeami. Genewa to z kolei miejsce zazwyczaj kojarzone z akcjami humanitarnymi i działalnością ONZ. Jest to także miejsce rozwiniętego transportu wodnego - nie sposób być w Genewie i nie skorzystać z taksówek wodnych. Ogromne statki zapraszają także na rejsy po Jeziorze Genewskim, które z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem. Bardzo malowniczym miastem, który ma dużo do zaoferowania, jest także Lozanna. Jest to miasto we francuskojęzycznej części Szwajcarii, które urzeka handlowymi uliczkami, atrakcyjną starówką czy niecodzienną rozrywką, jaką jest przejazd Pociągiem Winnym z Vevey do Chexbres przez winiarski region Lavaux, gdzie degustuje się najlepsze trunki. Za pośrednictwem epaka.pl nadać możesz paczkę do wszystkich miast w Szwajcarii - tanio, bezpiecznie i terminowo.

Szwajcaria

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Szwajcarii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Szwajcaria na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę