Paczka do Turcji

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena na Turcji:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Turcji
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Przesyłki międzynarodowe do Turcji
2
Jak wysłać paczkę do Turcji?
3
Odprawa celna paczek do Turcji
4
Koszt wysyłki paczki do Turcji
5
Czas dostawy do Turcji
6
Jak przygotować paczkę zagraniczną do wysyłki?
7
Czego nie można wysyłać do Turcji?
8
Śledzenie przesyłek do Turcji
9
Przesyłki kurierskie do Turcji w pigułce
1. Przesyłki międzynarodowe do Turcji

Przesyłki zagraniczne do Turcji za pośrednictwem kuriera to często najtańszy sposób na dostarczenie paczki do odbiorcy. Jest to też coraz bardziej popularne rozwiązanie, które wybieramy. Aby tego rodzaju przesyłki do Turcji zostały dostarczone jak najszybciej warto trzymać się pewnych wytycznych.

Czy szybka wysyłka do Turcji jest możliwa, jak nadać paczkę oraz jakie są najtańsze przesyłki kurierskie do Turcji? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tym poradniku. Zapraszamy!

2. Jak wysłać paczkę do Turcji?

Nadanie paczki do Turcji za pośrednictwem epaka.pl jest szybka i prosta. Jest to możliwe dzięki ułatwionej procedurze, która wymaga jedynie podstawowych informacji na temat wysyłki do Turcji.

Zamów kuriera do Turcji wypełniając formularz "zamów kuriera". W pierwszym kroku mamy możliwość porównać oferty oraz sprawdzić jakie firmy kurierskie realizują usługę przesyłki do Turcji. Należy podać wymiary paczki do Turcji, czyli długość, wysokość, szerokość oraz jej wagę. Na tej podstawie, system wsparze nam odpowiednich kurierów.

Usługi kurierskie do Turcji:

 • kurier FedEx Economy oraz FedEx Priority

 • kurier UPS Lotniczy

 • DHL Express

Po wyborze kuriera do Turcji, który spełnia nasze oczekiwania, możemy przejść do kolejnego kroku, czyli danych nadawcy oraz odbiorcy przesyłki, czyli adresu pod który ma być dostawa kurierem do Turcji.

Po podaniu potrzebnych danych należy wypełnić sekcję związaną z odprawą celną, a następnie można przejść do podsumowania zamówienia oraz wyboru sposobu płatności.

3. Odprawa celna paczek do Turcji

Wszystkie paczki z Turcji oraz do Turcji muszą przejść odprawę celną. Oznacza to, że paczka powinna posiadać dodatkowe dokumenty dla urzędników celnych. Proces celny również wymaga dodatkowych opłat, które są nakładane na odbiorcę przesyłki na podstawie faktury.

Serwis epaka.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom i wspiera swoich klientów w czasie przygotowania i nadania paczki za granicę w tym do Turcji. Podczas wypełniania formularza "zamów kuriera", wystarczy przejść do sekcji "usługi dodatkowe", gdzie po wypełnieniu wszystkich pól, system wygeneruje wszystkie potrzebne dokumenty celne, czyli fakturę proforma, upoważnienie, a także etykietę.

W formularzu należy przede wszystkim wpisać informacje dotyczącą zawartości przesyłki. Wpisujemy dokładną wartość podanych przedmiotów, wagę oraz ilość zapakowanych rzeczy. Następnie zaznaczamy, że zapoznaliśmy się z procedurą odprawy celnej oraz wybieramy jakie jest przeznaczenie przesyłki do Turcji. Może to być przesyłka prywatna, prezent czy paczka firmowa.

Wszystkie wygenerowane dokumenty musimy podpisać, a następnie dołączyć do przesyłki, przyklejając kopertę z dokumentami do paczki.

Serwis epaka.pl nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z odprawą celną. Wszystkie opłaty są nakładane przez Urząd Celny.

4. Koszt wysyłki paczki do Turcji


Cennik paczek do Turcji może różnić się w zależności od wysyłanej przesyłki do Turcji. Cena jest uzależniona od wymiarów oraz wagi przesyłki do Turcji. Serwis epaka.pl pozwala na porównanie cen kurierów do Turcji już w pierwszym kroku, podczas nadania paczki za granicę. Dzięki temu od samego początku mamy pewność jaki będzie koszt wysyłki paczki do Turcji.

Ceny usług kurierskich do Turcji za przesyłki do 1 kg zaczynają się już od nie co ponad 220 zł. Za taką cenę możemy wysyłać paczkę zagraniczną kurierem FedEx Priority. Jest to usługa proponująca szybką wysyłkę do Turcji za przystępną cenę.

Kurier DHL do Turcji proponuje wysyłki zagraniczne w cenie około 300 zł. Są to paczki i przesyłki priorytetowe, które zostaną doręczone do odbiorcy najszybciej jak to możliwe.

Jest również możliwość nadania przesyłki lotniczej UPS do Turcji. Taka wysyłka zagraniczna kurierem UPS do Turcji to koszt około 480 zł.

 

5. Czas dostawy do Turcji

Czas doręczenia przesyłki zagranicznej do Turcji może być różny, w zależności od wyboru usługi. Serwis epaka.pl daje możliwość sprawdzenia tego czasu w pierwszym kroku przy kalkulatorze cen. Takie rozwiązanie pozwoli nam oszacować jaki jest czas dostawy do Turcji i wybrać priorytet, który nas interesuje - najniższą cenę wysyłki do Turcji czy czas.

Kurier DHL Express oraz Kurier FedEx deklaruje 2 dni robocze dostawy do Turcji. W przypadku kuriera UPS do Turcji czas doręczenia może być wydłużony. Przewoźnik deklaruje, że dostarczy paczki i przesyłki w ciągu 3 nic roboczych.

6. Jak przygotować paczkę zagraniczną do wysyłki?

Już doskonale wiemy jak wysyłać paczkę do oraz ile kosztuje. Warto pamiętać też o prawidłowym przygotowaniu przesyłki kurierskiej do Turcji. Przede wszystkim pamiętajmy by mieć na uwadze wymiary paczki do Turcji, ponieważ całą zawartość musimy umieścić w kartonie prostopadłościennym, tak aby żaden element nie wystawał po za jego obrys. Zawartość dodatkowo zabezpieczamy wypełniaczem, na przykład folią bąbelkową.

Karton zaklejamy taśmą klejącą. Na karton przyklejamy kopertę z dokumentami celnymi oraz etykietę kurierską. Gotowe!

7. Czego nie można wysyłać do Turcji?

Zamów kuriera do Turcji i wyślij paczkę zagraniczną, która jest zgodna z prawem obu państw jak również z regulaminem wybranego przewoźnika.

Warto pamiętać, że przesyłki kurierskie do Turcji są sprawdzane przez Urząd Celny. Warto więc stosować się do zaleceń, aby paczka mogła zostać dostarczona do odbiorcy najszybciej jak to możliwe.

Paczki z Turcji oraz do Turcji nie mogą zawierać: alkoholu, środków odurzających, papierosów oraz innych wyborów tytoniowych. Ponad to nie wyślemy leków, produktów spożywczych szybko psujących się, a także produktów odzwierzęcych.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że zawartość naszej przesyłki można wysłać, warto zajrzeć do regulaminu wybranego przewoźnika. Potrzebne regulaminy zjedziesz tutaj.

8. Śledzenie przesyłek do Turcji

Tanie paczki mają opcję śledzenia z epaka.pl. Bez względu na wysyłaną paczkę zagraniczną możemy sprawdzić jej aktualny status oraz historię drogi od momentu odebrania paczki od nadawcy, aż do momentu dostawy kurierem do Turcji. Ponad to usługa śledzenia pozwoli nam kontrolować kiedy i czy przesyłka została odprawiona przez Urząd Celny.

Śledzenie przesyłek do Turcji jest całkowicie bezpłatne i żeby z tej opcji skorzystać, wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" oraz wpisać numer paczki.

9. Przesyłki kurierskie do Turcji w pigułce

Nadanie paczki do Turcji: Wysyłka do Turcji z epaka.pl jest prosta i szybka. Formularz zamów kuriera, pozwala na poprawne i intuicyjne nadanie paczki, a także wspiera w procesie odprawy celnej. Ponad to serwis proponuje szybką wysyłkę do Turcji za pośrednictwem popularnych przewoźników kurierskich, takich jak kurier DHL do Turcji czy kurier UPS do Turcji.

Odprawa celna do Turcji: Serwis epaka.pl wspiera w całum procesie celnym do Turcji. Oznacza to, że po wypełnieniu wszystkich informacji w formularzu "zamów kuriera", system wygeneruje wszystkie niezbędne dokumenty do odprawy celnej. Dokumenty należy podpisać oraz dołączyć do przesyłki.

Cennik paczek do Turcji: Serwis epaka.pl pozwala na porównanie cen kurierów do Turcji, dzięki czemu od początku wiemy ile zapłacimy za paczkę. Warto pamiętać, że na koszt wysyłki wpływają wymiary oraz waga przesyłki do Turcji. Jednak tani kurier do Turcji jest możliwy, a cennik paczek rozpoczyna się od nie co ponad 200 zł za przesyłkę do 1 kg.

Czas dostawy kurierem do Turcji: Przesyłki kurierskie Turcja - Polska są realizowane już w ciągu 3 dni roboczych w zależności od wybranego przewoźnika. Czas doręczenia paczki możemy sprawdzić podczas wyceny, dzięki czemu mamy pewność, że wybrana usługa spełnia nasze oczekiwania.

Wysyłka do Turcji - pakowanie: Wystarczy, że dobrze zabezpieczoną zawartość zapakujemy w karton prostopadłościenny tak, aby żaden element nie wystawał po za obrys. Tak przygotowaną paczkę zaklejamy taśmą, a na karton naklejamy kopertę z dokumentami celnymi oraz etykietę.

Śledzenie paczki do Turcji: Przesyłki kurierskie Turcja - Polska mogą być śledzone dzięki epaka.pl. Wystarczy wejść w śledzenie przesyłek oraz wpisać numer paczki. Dzięki temu system wygeneruje nam między innymi aktualny status paczki oraz inne informacje.

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Turcja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Turcji

najczęściej zadawane pytania

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.