Paczka do Węgier

szybko i tanio
flag
pan_paczka
Wysyłam:
Wymiary:

kg

Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość
Szerokość
Wysokość
Długość

cm

cm

cm

Rodzaj przesyłki:
Przesyłka o kształcie prostopadłościanu. Oklejona taśmą. Opona zapakowana według wytycznych. Sprawdź wyjątki
Przesyłka w innym niż prostopadłościan kształcie. (Owalny, kulisty, cylindryczny, tuba, nierówne krawędzie, wystające elementy, zniekształcenia kartonu itp.). Sprawdź wyjątki
Kraj nadania i doręczenia:
Sposób nadania:
Sposób doręczenia:
Ceny doręczenia przesyłki zagranicznej: Cena na Węgry:
Wypełnij wszystkie parametry przesyłki, aby
zobaczyć listę dostępnych kurierów.
Ania wysłała paczkę
2 min temuminuty temu
do Węgier
flag
Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Zaufaj najlepszym

bezstresowe wysyłanie paczek

Lider na rynku
360
własnych oddziałów
w całej Polsce
Bezpieczeństwo
99,6%
przesyłek
trafiło na czas do Odbiorcy
Wysyłka paczek
60
co tyle sekund średnio
wysyłamy przesyłkę za granicę
Przewodnik wysyłamy paczkę zagraniczną
1
Wysyłka paczki na Węgry
2
Nadanie przesyłki kurierskiej na Węgry
3
Jak najtaniej wysłać paczkę do Węgier?
4
Szybka wysyłka paczki na Węgry
5
Jak zapakować paczki zagraniczne na Węgry?
6
Paczki Polska-Węgry - towary zakazane
7
Śledzenie przesyłki na Węgry
8
Ubezpieczenie paczki na Węgry
9
Paczka na Węgry w pigułce:
1. Wysyłka paczki na Węgry

Wysyłka paczki z Polski na Węgry jest coraz bardziej popularna. Sprawdźmy jak wygląda nadanie przesyłki kurierskiej na Węgry, jaki jest czas transportu paczek z Polski do Węgier oraz jaki jest koszt usługi kurierskiej na Węgry. Wszystkie te informacje, znajdziemy w poniższym poradniku.

2. Nadanie przesyłki kurierskiej na Węgry

Wysłanie paczki na Węgry jest na prawdę proste i szybkie. Wystarczy zamówić kuriera na Węgry poprzez serwis epaka.pl. Aby to zrobić należy wpisać w formularzu "zamów kuriera" niezbędne informacje. W pierwszej kolejności wpisujemy wymiary paczki na Węgry, czyli długość, wysokość, szerokość oraz wagę. Na tej podstawie, system wygeneruje nam możliwe dostępne usługi kurierskie na Węgry z których możemy skorzystać.

Usługi kurierskie na Węgry:

 • kurier DHL oraz DHL Express,

 • kurier DPD,

 • kurier FedEx Economy oraz FedEx Priority,

 • kurier UPS oraz UPS Lotniczy,

 • kurier GLS.

Serwis proponuje również ekonomiczną usługę epaka.pl economy.

Gdy firma kurierska na Węgry, która zrealizuje usługę, zostanie wybrana wówczas możemy przejść do podania danych nadawcy oraz odbiorcy paczki do Węgier. Te informacje zupełnie wystarczą, aby nadać paczkę do Węgier. Możemy przejść do podsumowania zamówienia oraz wyboru sposobu płatności za usługę.

Przesyłki kurierskie na Węgry z Polski są zwolnione z odprawy celnej. Oznacza to, że nie ma potrzeby generowania dodatkowych dokumentów oraz transport do Węgier nie jest objęty opłatami celnymi.

3. Jak najtaniej wysłać paczkę do Węgier?

Serwis epaka.pl pozwala na porównanie cen kurierów na Węgry w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzamy czas na szukaniu odpowiedniej oferty jak również mamy pewność, że wybieramy najtańsze przesyłki na Węgry.

Aby sprawdzić cennik paczki wystarczy podać jej wymiary, ponieważ to od nich jest uzależniony koszt wysyłki paczki na Węgry.

Na koszt wysyłki paczki na Węgry ma również lokalizacja doręczenia przesyłki jak również sposób jej zapakowania - paczka standardowa lub niestandardowa.

Serwis epaka.pl proponuje transport paczki na Węgry do 1 kg już od kwoty nie co ponad 53 zł. Jest to możliwe dzięki usłudze epaka.pl economy. Kurier UPS na Węgry zrealizuję usługę za cenę około 66 zł. Kurier DPD na Węgry proponuje wysyłkę paczki do 1 kg za kwotę około 70 zł. Kurier DHL na Węgry oraz kurier GLS na Węgry proponują ceny przesyłek powyżej 80 zł.

Przesyłki priorytetowe, które proponuje między innymi kurier FedEx na Węgry są w cenie powyżej 240 zł.

4. Szybka wysyłka paczki na Węgry


Jeżeli chcemy nadać paczki na Węgry musimy pamiętać o tym, że czas ich doręczenia jest uzależniony od kilku czynników. Przede wszystkim od lokalizacji doręczenia paczki jak również od usługi która zostanie wybrana. Serwis epaka.pl podczas wyceny paczki do Węgier daje możliwość weryfikacji czasu jej doręczenia. Dzięki temu możemy wybrać ofertę, która posiada możliwość szybkiego doręczenia jak również niskiej ceny.

W przypadku ekonomicznych usług międzynarodowych do Węgier, które proponuje serwis epaka.pl możemy mieć pewność, że ceny przesyłek kurierskich na Węgry będą najniższe. Należy jednak pamiętać, że czas dostawy takiej paczki może być wydłużony. Kurier UPS na Węgry deklaruje, że czas doręczenia paczki nastąpi w ciągu 7 dni roboczych. Kurier GLS potrzebuje 3-4 dni robocze dostawy na Węgry, podobnie jak kurier DPD na Węgry.

Przesyłki priorytetowe mogą wiązać się z większymi kosztami ale wówczas mamy pewność, że szacowany czas dostawy na Węgry będzie jak najkrótszy. Kurier FedEx na Węgry oraz kurier DHL na Węgry proponują tego typy usługę. Czas doręczenia takiej paczki do nawet 1 dzień roboczy.

 

5. Jak zapakować paczki zagraniczne na Węgry?

Przesyłki międzynarodowe na Węgry powinny być zapakowane zgodnie z wymaganiami firmy kurierskiej, która realizuje usługę. Warto pamiętać, że paczka na Węgry powinna być dobrze zabezpieczona i zapakowana w prostopadłościenny karton. Taką paczkę zaklejamy taśmą klejącą oraz naklejamy etykietę kurierską.

Nie ma potrzeby takiej paczki dodatkowo owijać folią stretch. Karton oraz taśma klejąca do wystarczające zabezpieczenie.

6. Paczki Polska-Węgry - towary zakazane

Transport przesyłek kurierskich na Węgry jest realizowany zgodnie z pewnymi zasadami. Przede wszystkim wysyłka zawartości paczki musi być zgodna z prawem obu państw. Warto jednak pamiętać, że firma kurierska na Węgry, która realizuje usługę również posiada regulamin, a w nim listę rzeczy wykluczonych z transportu kurierskiego.

Paczka do Węgier nie powinna zawierać przede wszystkim: artykułów pirotechnicznych, wyrobów tytoniowych, alkoholu oraz leków, w tym środków odurzających.

Warto jednak pamiętać, że nie możemy wysłać w paczce na Węgry również: produktów spożywczych, wymagających specjalnych warunków przechowywania, produktów odzwierzęcych, dokumentów jakich jak paszport czy dowód osobisty oraz pieniędzy czy biżuterii.

Jeżeli nie jesteśmy pewni czy zawartość, którą chcemy wysłać w paczce na Węgry jest zgodna z regulaminami, warto jest zweryfikować u przewoźnika lub w regulaminie.

7. Śledzenie przesyłki na Węgry

Śledzenie transportu paczek z Polski do Węgier jest możliwe i proponowane przez serwis epaka.pl. Daje nam to pełną kontrolę nad przesyłką. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek", a następnie wpisać numer przesyłki. Na tej podstawie system pokarze nam całą drogę przesyłki oraz jej aktualny status. To pozwoli nam wstępnie oszacować kiedy nastąpi dostawa kurierem na Węgry.

8. Ubezpieczenie paczki na Węgry

Międzynarodowe usługi kurierskie na Węgry mogą być ubezpieczone za pośrednictwem serwisu epaka.pl. Nie jest to obowiązkowa usługa ale warta przemyślenia, zwłaszcza w sytuacji kiedy zawartość przesyłki kurierskiej na Węgry jest delikatna, narażona na uszkodzenia lub drogocenna.

Ubezpieczenie paczki Polska-Węgry obejmuje zarówno uszkodzenie przesyłki jak i jej zaginięcie. Aby z niego skorzystać, wystarczy w czasie wypełniania formularza "zamów kuriera", przejść do kroku "usługi dodatkowe". Tam zaznaczamy opcję ubezpieczenia oraz wpisujemy jego wartość. Wartość ubezpieczenia powinna być taka sama jak wartość przesyłki kurierskiej na Węgry.

Po uzupełnieniu danych, system wskaże cenę usługi dodatkowej. Jeżeli cena usługi wynosi 0 zł, oznacza to, że przewoźnik ubezpieczy przesyłkę w cenie wysyłki do Węgier.

Wszystkie informacje dotyczące ubezpieczenia i innych dodatkowych usług znajdują się również w podsumowaniu zamówienia przez wyborem sposobu płatności.

9. Paczka na Węgry w pigułce:

Wysyłka paczki z Polski na Węgry: Wysłanie paczki na Węgry jest szybkie i proste dzięki epaka.pl. Aby nadać paczki na Węgry wystarczy wypełnić niezbędne informacje w formularzu "zamów kuriera" (wymiary paczki na Węgry, dane nadawcy i odbiorcy) oraz wybrać przewoźnika, który zrealizuje usługę.

Cena przesyłki na Węgry: Serwis epaka.pl dale możliwość porównania ceny przesyłek kurierskich na Węgry już w pierwszym kroku nadawania przesyłki. Dzięki temu mamy pewność, że wybieramy najtańsze przesyłki na Węgry oraz oszczędzamy czas na szukaniu w internecie ofert, które spełnia wszystkie oczekiwania.

Czas dostawy na Węgry: Transport paczki na Węgry jest uzależniony przede wszystkim od usługi, którą wybierzemy. Ekonomiczne przesyłki kurierskie na Węgry mogą zostać dostarczone do odbiorcy w ciągu 3 do nawet 7 dni roboczych. Priorytetowa dostawa kurierem na Węgry może nastąpić nawet w kolejnym dniu roboczym. Transport przesyłek kurierskich na Węgry można sprawdzić w pierwszym kroku, przy wycenie przesyłki.

Jak zapakować paczkę na Węgry: Aby poprawnie zapakować paczkę na Węgry wystarczy dobrze zabezpieczoną zawartość umieścić w prostopadłościennym kartonie oraz zakleić taśmą klejącą. Na tak przygotowaną przesyłkę wystarczy nakleić etykietę kurierską.

Wysyłka do Węgier - śledzenie: Serwis epaka.pl daje możliwość śledzenia każdej przesyłki którą dostarcza kurier na Węgry, a cena przesyłki na Węgry nie ma wpływu na możliwość skorzystania z takiej wygody. Wystarczy wejść w zakładkę "śledzenie przesyłek" i wpisać numer paczki.

Paczka do Węgier - ubezpieczenie: Paczki zagraniczne na Węgry mogą zostać ubezpieczone na wypadek uszkodzenia lub zgubienia. Jest to usługa dodatkowa i nieobowiązkowa. Aby z niej skorzystać, wystarczy wejść z zakładkę "usługi dodatkowe" podczas nadawania paczki.

Gdzie wysyłamy

sprawdź koszt i szacowany czas dostawy

Węgry
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Słowacja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Austria
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Szwecja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Kanada
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Hiszpania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Włochy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Holandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Francja
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Wielka Brytania
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Polska
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Niemcy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Norwegia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Stany Zjednoczone
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Czechy
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Belgia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów
Irlandia
Przesyłki od -
Przewidywany czas doręczenia: dni
 • +5 kurierów

Popularne kierunki

wysyłki zagraniczne cały Świat

Popularne kierunki Europa Ameryka Północna Azja Ameryka Południowa Oceania Afryka

Bezpieczne przesyłki

sprawdź gdzie wysyłamy

Przesyłki zagraniczne
48 krajów
gdzie wysyłamy w Świat
Przesyłki krajowe
14 firm kurierskich
ceny już od 11,50 zł
Przesyłki dla biznesu
24/h wsparcie
dla Twojego biznesu

FAQ - paczki do Węgry

najczęściej zadawane pytania

Chcesz porozmawiać z nami?
Aktualnie dostępny
Czat z konsultantem

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.