Paczki na Cypr

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze, właśnie dlatego dajemy naszym klientom możliwość przesyłki z Cypru oraz na Cypr. Taka możliwość dostępna jest dzięki naszej współpracy z firmą FedEx oraz GLS.

FedEx Lotniczy

Koszt tego typu usługi wynosi 200,49zł.
Czas dostawy może wynosić 1 dzień roboczy, w zależności od adresu nadawcy oraz doręczenia.
Odprawa celna jest darmowa.
Dokumenty do odprawy celnej należy dołączyć do paczki na Cypr.
Można je wygenerować na naszej stronie.
Na naszej stronie dostępna jest infolinia, chętnie udzielimy wszelkie pomocy.

Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera na Cypr, wystarczy skorzystać z odpowiedniego formularza zamówienia kuriera dostępnego na naszej stronie internetowej oraz uzupełnić wszystkie niezbędne dane.

Jak nadawać przesyłki na Cypr?

Nasi klienci stosunkowo często nadają przesyłki na Cypr. Dzięki naszej platformie mogą to robić z domu, korzystając z atutów prostego w obsłudze serwisu oraz systemu bezpiecznych i szybkich płatności. Wystarczy wpisać w specjalnych polach niezbędne dane dotyczące rozmiarów paczki oraz jej wagi, a następnie wybrać firmę kurierską i poznać cenę usługi. Nasza platforma epaka.pl na bieżąco aktualizuje cenę usług, zmieniających się w zależności od wybranej firmy. A zatem, w jednym miejscu możesz przejrzeć oferty wszystkich przewoźników i poznać dokładną cenę nadania paczki na Cypr. Wielu klientów zazwyczaj boryka się z samodzielnym sprawdzaniem ofert firm kurierskich - zadaniem żmudnym i czasochłonnym. Wybrany przez epaka.pl kurier na Cypr będzie jednak zawsze w najniższej możliwej cenie. Ważne jest, by odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę. Będzie mieć do pokonania długą drogę.

Warto bardzo poważnie podejść do kwestii pakowania przesyłek. Na samym początku włóż do pudełka tekturowego wysyłany przedmiot, pustą przestrzeń wewnątrz paczki zredukuj za pomocą wypełniacza, takiego jak styropian czy worki z powietrzem. Całość owiń bardzo dokładnie dużą ilością folii stretch - ochroni zawartość przed zniszczeniem oraz wpływem wilgoci panującej we wszystkich środkach transportu. Ostatnim krokiem jest oklejenie paczki mocną, akrylową taśmą klejącą, która dodatkowo zabezpieczy zawartość. Tylko dobrze zapakowany przedmiot będzie bezpieczny przez cały czas podróży i dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Co ciekawe, folię stretch możesz stosować zamiennie z foliopakiem. Jest to duża i pojemna torebka wykonana z wytrzymałej folii, która zapewnia zawartości duże bezpieczeństwo. Tym samym wysyłka na Cypr będzie prostsza niż zakładałeś. Paczka dotrze do nadawcy szybko i bez szwanku. Po zapakowaniu paczki wejdź na platformę epaka.pl i zleć usługę przewozu przesyłki na Cypr.

Wysyłka na Cypr w kilku krokach

Nasza platforma to innowacyjne rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia nadawanie przesyłek. Wysyłka na Cypr stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek, gdyż każda z firm kurierskich, dostępnych przez serwis epaka.pl, zapewnia najwyższą jakość obsługi. Taką, która w dodatku wyróżnia się niskimi cenami. Na etapie składania zamówienia możesz ponadto dobrać opcje dodatkowe i dostosować usługę do swoich potrzeb. Zwróć koniecznie uwagę na zmieniającą się cenę, która zależy od wybranej przez Ciebie firmy kurierskiej. Przesyłki na Cypr nadawane na platformie epaka.pl możesz wysłąć także w punktach rozlokowanych po całej Polsce, a także zamówić usługę dodatkową w postaci odbioru paczki spod Twojego adresu domowego przez kuriera. Oczywiście pracownicy firmy epaka.pl z chęcią udzielą niezbędnych informacji i pomogą na każdym etapie zamówienia. Możesz być pewien, że kurier na Cypr zamówiony za pośrednictwem naszej platformy, doskonale wypełni swoje zadanie!

Cypr

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Cypr. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Cypr na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę