Paczki na Islandię

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Dostarczenie paczki na Islandię jest możliwe za pośrednictwem firmy FedEx. Zależy jak szybko chcemy dostarczyć daną przesyłkę. Obydwie te firmy posiadają bardzo dobrą opinię oraz bardzo sprawnie dostarczają przesyłki na Islandię, ale i innych miejsc na świcie.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne wysyłki Islandia

Najszybszy sposób, aby dostarczyć przesyłkę na Islandię.
Nawet do 1 dnia roboczego.
Darmowa  odprawa celna.
Trzeba dołączyć wszystkie, wypełnione dokumenty niezbędne do odprawy celnej.
W razie pytań – można je zadać w ramach naszej infolinii, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.
Z przyjemnością udzielimy wszelkiego rodzaju niezbędnej pomocy.
Cena usługi już od 225,83zł.

Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera na Islandię, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na stronie internetowej.

Jaka jest procedura wysyłki przesyłki na Islandię?

W epaka.pl dokładamy wszelkich starań, by każda przesyłka dotarła w wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie. Paczki nadawane na terenie Polski docierają najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego a cała procedura jest niezwykle prosta. W celu dokonania obliczeń lub zamówienia kuriera na Islandię skieruj się do zakładki "zamów kuriera" znajdującej się w górnej belce na stronie epaka.pl. Wypełnij podstawowe pola tj. kraj nadania i odbioru pakunku oraz szczegółowe parametry opakowania (waga, szerokość, wysokość i długość). Sprawdź cenę i zaznacz warianty dodatkowe (ubezpieczenie i/lub powiadomienie sms) oraz określ wartość przesyłki i jej przeznaczenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy listę wyboru dotycząca przeznaczenia towaru znajdującego się w paczce. Może to być prezent, rzeczy do użytku własnego, przedmioty osobiste, naprawa i zwrot, próbka i firmowy. Istnieje również możliwość samodzielnego wpisania zawartości przesyłki i ewentualnych uwag.

Co więcej, w epaka.pl oferujemy darmową odprawę celną oraz pomoc w skompletowaniu dokumentów. Wraz z listem przewozowym dla naszych klientów wysyłających paczki na Islandię za pośrednictwem FedEx Lotniczy, generujemy pliki, które należy wydrukować, podpisać i przygotować do odbioru przez kuriera. epaka.pl to serwis zrzeszający najlepszych spedytorów. Dzięki temu nasi klienci sami decydują czyja usługa odpowiada ich wymaganiom. W swoich szeregach mamy takie firmy jak UPS, DHL, Geis, GLS, DPD czy Świat Przesyłek. Z uwagi na mnogość wariantów realizacji zlecenie oraz ciągły rozwój branży, polecamy każdorazowo zapoznać się z wytycznymi konkretnej firmy kurierskiej zarówno w kontekście sposobu pakowania przesyłki, jak i jej zawartości. Wiele przedmiotów znajduje się na liście wyłączonej z transportu, a za jej naruszenie grozi odpowiedzialność karna. Z pewnością nie możesz wysłać produktów alkoholowych, narkotyków, antyków czy żywych organizmów.

Islandia - państwo o dużym potencjale turystycznym

Islandia należy do krajów nordyckich a jej nazwa odnosi się zarówno państwa, jak i wyspy zamieszkiwanej przez około 332 000 mieszkańców. Klimat, choć zimny, nie sprawia większych problemów lokalnej ludności i turystom. Minimalna temperatura w zimie zazwyczaj nie przekracza -20°C. Na wyspę można dostać się jedynie samolotem lub statkiem. Gorące źródła z wydobywającym się gazem, bazaltowe skały czy zatoka lodowcowa zrobią na Tobie ogromne wrażenie. Stolicą kraju jest Reykjavík, w którym zamieszkuje większość społeczeństwa. Kolejne miasta pod względem ludności to Kópavogur, Hafnarfjörður, Akureyri, Keflavík oraz Garðabær. Są również miejscowości, w których mieszka mniej niż 1 000 osób. Jest to Bolungarvík, Hellissandur, Vopnafjörður, Skógar oraz Ólafsfjörður. Przesyłki na Islandię nadawane za pośrednictwem epaka.pl docierają do każdej miejscowości, nawet tych najmniejszych.

Islandia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Islandii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Islandia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę