Paczki na Węgry

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Dostarczamy paczki do wszystkich krajów na świecie. Przesyłki na Węgry jak i innych krajów europejskich są fundamentem naszej działalności, dlatego opieramy je o współpracę tylko z najlepszymi firmami. Możliwość przesłania paczki na Węgry jest możliwa dzięki takim firmom jak DPD, GLS, UPS czy FedEx.

Kurierem DPD swoją przesyłkę wyślesz już od 54,10zł.

Kurier na Węgry GLS

Jest to firma specjalizująca się w małych paczkach.
Cena usługi już od kwoty 71,71zł.
Zwykle waga paczki firmy GLS – do 5kg.
Czas dostarczenia przesyłki od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej informacji dostępne w zakładce cennik.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki na Węgry

Czas dostawy – tylko 1 dzień roboczy.
Odprawa celna jest darmowa.
Cena usługi już od kwoty 210,21zł.
Jest ona zależna od wagi jak i rozmiaru danej paczki.
W razie pytań – należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy niezbędnej pomocy.

Jak zamówić kuriera do Węgier?

Nic prostszego, wystarczy skorzystać z zakładki "zamów kuriera", która jest dostępna w ramach naszej strony internetowej.

Wysyłaj tanie przesyłki na Węgry

Atrakcyjne ceny paczek na Węgry to nie jedyna korzyść płynąca z podjęcia współpracy z epaka.pl. Wypracowane przez lata standardy pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i klientów stworzyliśmy platformę, która dostępna jest dla użytkowników przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, nie ma także konieczności rejestracji zleceń bezpośrednio w siedzibie firmy. Nasz system pozwala na obsługę w pracy, biurze, a nawet w podróży. Dla klientów ceniących sobie nowoczesność stworzyliśmy także aplikację mobilną. Jest to pierwszy tego typu produkt w kraju, gwarantujący swobodę i niezależność. Chcąc zarejestrować przesyłkę na Węgry należy udać się na stronę epaka.pl i w zakładce “zamów kuriera” wypełnić najistotniejsze pola. Jest to oczywiście kraj nadania i odbioru paczki oraz szczegółowe dane pakunku takie jak jego waga i rozmiar (wysokość, szerokość i długość).

W kolejnym etapie wskazane zostaną wszelkie propozycje spedytorów, realizujących tego typu zlecenia. Kurier na Węgry to usługa realizowana przez takich spedytorów jak DPD, UPS, GLS, Świat Przesyłek oraz FedEx Lotniczy. Zapoznaj się z proponowaną ceną, planowanym terminem dostarczenia paczki oraz wariantami dodatkowymi, jakie możliwe są do realizacji w ramach konkretnej wysyłki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z dodatkowego ubezpieczenia, które będzie podstawą do dochodzenia roszczeń w przypadku zdarzeń losowych związanych z pakunkiem. Wypełniając formularz możesz jednocześnie założyć konto klienta w serwisie epaka.pl. Polecamy skorzystać z tejże możliwości, ponieważ dzięki niej nasi klienci mają wgląd w historię przesyłek, faktur i aktualne saldo w przypadku finansowania wysyłek z doładowań. Na tym etapie możesz również zasygnalizować chęć otrzymania faktury VAT.

Węgry - kraj znajdujący się nad pięknymi rzekami

Węgry to państwo znajdujące się w Europie Środkowej, które posiada malownicze rzeki takie jak Dunaj, Cisa i Drawa. Jest krajem demokratycznym, członkiem Unii Europejskiej i NATO. Całkowita powierzchnia państwa to 93 030 km2, na którego terenach zamieszkuje około 9 805 000 mieszkańców. Węgry to trzystopniowy podział administracyjny oparty o komitaty, powiaty i gminy. Oprócz Węgrów dużą część etniczną stanowią Romowie, Słowacy oraz Niemcy. Wśród miejsc wartych uwagi podczas podróży z pewnością nie może zabraknąć Zamku Buda, sali koncertowej w Jaskini w Aggtelek, Baszty Rybackiej czy Bazyliki Świętego Stefana. Węgry to kraj bardzo rozwinięty turystycznie. Z tego też względu występuje tu wzmożone zapotrzebowanie na import i eksport nie tylko tradycyjnymi ścieżkami transportowymi bazującymi na własnej flocie, ale również za pośrednictwem firm kurierskich takich jak epaka.pl. Przesyłki na Węgry nadawane są każdego dnia z różnych zakątków świata, w tym w dużej mierze także z Polski.

Węgry

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Wielkiej Brytanii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Węgry na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę