Tani kurier epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Przesyłki do Australii – my dostarczamy je naprawdę szybko

Przesyłki do Australii – my dostarczamy je naprawdę szybko

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Firma epaka.pl stara się nieustannie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też, rozszerzyliśmy zakres naszych usług o przesyłki do Australii, które możliwe są przez FedEx lotniczy.

Koszt tej usługi to już 248,83 zł w przypadku przesyłki ważącej do 1kg!

FedEx Lotniczy

Przesyłki w ramach FedEx Lotniczy są priorytetowe, oznacza to, że wszystkie paczki do Australii zostaną dostarczone niezwykle szybko, nawet do jednego dnia roboczego w zależności od adresu nadawcy oraz odbiorcy danej przesyłki.

Przesyłki Australia

Kurier do Australii może być zamówiony przy pomocy odpowiedniego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Zamawiając kuriera można wygenerować wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do odprawy celnej. Wygenerowane oraz wypełnione dokumenty należy dołączyć do przesyłki.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wysyłki do Australii, zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii dostępnej  na stronie internetowej www.epaka.pl.

Klienci epaka.pl zauważyli, że nasza oferta stale poszerza się o możliwość wysyłania paczek w nawet najbardziej odległe i egzotyczne zakątki świata, a chęć ciągłego rozwoju i wychodzenia naprzeciw zmieniającym się potrzebom jest przez nich bardzo ceniona. Za pośrednictwem naszej platformy wysyłkowej możesz zamówić kuriera do Australii - kraju, który kojarzy się z kangurami, emu, wspaniałymi rafami koralowymi i spektakularną operą w Sydney. Prawie 14 000 km odległości pomiędzy Polską i Australią nie stanowi realnego utrudnienia, jeśli współpracuje się z najlepszymi firmami kurierskimi, których doświadczenie i renoma są gwarantem bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Nasz cel to dostarczenie Klientom innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają życie. Udowadniamy, że niemożliwe nie istnieje, łącząc najwyższą jakość usług z najniższą ceną. Nie wierzysz? Wejdź na naszą stronę i sprawdź sam, jak łatwo, sprawnie i niedrogo możesz wysyłać paczki do Australii!

Najszybsza wysyłka do Australii

Tym, co wyróżnia epaka.pl na tle konurencji jest nowoczesny, bajecznie łatwy w obsłudze panel wysyłkowy. Pozwala on na szybkie zlecenie wysyłek do Australii i w wiele innych miejsc w kraju i za granicą. Nie musisz wychodzić z domu, kontaktować się z firmami kurierskimi, analizować poszczególnych ofert czy negocjować stawek - gwarantujemy Ci zawsze najkorzystniejsze warunki. Dzięki ekspresowym przesyłkom i fachowemu podejściu do każdego zlecenia, masz pewność, że twoja paczka dotrze do celu tak szybko, jak to możliwe. Właścicielom firm oferujemy dodatkowe korzyści. Poprzez zintegrowanie firmowego systemu do obsługi sprzedaży z naszym systemem, nigdy więcej nie będziesz musiał wpisywać danych ręcznie, co pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze. Nadanie przesyłki do Australii wymaga jedynie dostępu do internetu i wypełnienia prostego formularza. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, warto kontaktować się z naszą infolinią - kompetentna obsługa chętnie odpowie na pytania i udzieli pomocy.

Jeśli potrzebujesz nadać paczkę do Australii, musisz wejść na naszą stronę internetową w zakładkę “Zamów kuriera”. Po wybraniu rodzaju przesyłki (koperta, paczka, paleta) oraz wpisaniu w kolejne pola jej wagi oraz wymiarów, pojawi się konkretna oferta przewoźnika wraz z ceną i przewidywaną datą doręczenia paczki. Wysyłka do Australii realizowana jest przez uznaną firmę kurierską FedEx Lotniczy, która dostarcza przesyłki ekspresowo nawet w najdalsze zakątki świata. Koszt usługi zależy od wielkości paczki i zaczyna się od 180 zł. Cena zależy od wielkości paczki, a także od czasu dostarczenia. Nadawca nie ponosi dodatkowych kosztów wynikających z odprawy celnej, natomiast konieczne jest wydrukowanie dokumentów (dostępnych na naszej stronie), ich wypełnienie i dołączenie do paczki. Istnieje również możliwość wykupienia ubezpieczenia przesyłki za 123 zł. Po zatwierdzeniu oferty przewoźnika wystarczy już tylko wpisać dane adresowe nadawcy i odbiorcy.

Australia: najmniejszy kontynent - wielkie państwo

Australia to szóste pod względem powierzchni państwo świata, które leży na półkuli południowej i obejmuje kontynent Australię, wyspę Tasmanię oraz wiele mniejszych wysp na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Największym miastem jest Sydney, często mylnie uważane za stolicę państwa, którą w istocie jest Canberra. Inne duże miasta to Melbourne, Brisbane, Perth i Adelaide. Australia jest członkiem Brytyjskiej Wspólnoty Narodów - formalną głową państwa jest królowa Elżbieta II reprezentowana przez gubernatora generalnego. Australia to kraj wysoko rozwinięty - jakość i długość życia, opieka zdrowotna, poziom wykształcenia i wolność osobista to wartości, w których to państwo przoduje na świecie. Społeczeństwo australijskie jest wielokulturowe - 70% stanowią Anglo-Australijczycy, ale mieszkają tu także Aborygeni, Włosi, Grecy, Arabowie, Niemcy, Irlandczycy, Turcy i Holendrzy. Jednym ze słynnych elementów krajobrazu Australii jest Góra Kościuszki, najwyższy szczyt o wysokości 2228 m n.p.m., który odkrył, zdobył i nazwał Paweł Edmund Strzelecki.

Australia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Australii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Australia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę