Przesyłki do Grecji

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Najważniejszy jest dla nas przede wszystkim klient. Z tego względu staramy się, aby oferowane przez nas usługi wyróżniały się najwyższą  jakością. W tym celu nawiązaliśmy współpracę tylko z najlepszymi firmami zajmującymi się dostarczaniem przesyłek na świecie. Dostarczamy paczki do Grecji takimi firmami jak UPS, DPD, GLS czy FedEx.

Kurierem UPS swoją przesyłkę wyślesz już od 95,77, w przypadku paczki do 1 kg.

Kurier do Grecji GLS

Firma GLS to głównie małe wysyłki do 5kg.
Cena przesyłki do Grecji to już 146,12zł.
Czas dostarczenia to od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej niezbędnych szczegółów można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce cennik.

FedEx Lotniczy.

Najszybszy sposób na dostarczenie wysyłki do Grecji.
Czas dostarczenie przesyłki do 1 dnia roboczego.
Darmowa odprawa celna.
Do paczki należy dołączyć dokumenty niezbędne do odprawy.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości – zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii.
Cena wysyłania paczki do Grecji wynosi już od 200,49zł.

Kurier do Grecji - niedrogo i pewnie

Ideą powstania platformy epaka.pl jest ułatwienie Klientom codziennego życia poprzez dostarczenie ekspresowych usług kurierskich. Naszym wyróżnikiem jest wysoka jakość, rozsądne ceny oraz stale poszerzająca się oferta. Z nami bez trudu wyślesz paczkę do Grecji, ale możesz też zlecić przesyłkę w odległe, egzotyczne zakątki świata. Bez względu na cel zawsze zapewniamy Ci najkorzystniejszą cenę i 100% profesjonalizm. Jeśli prowadzisz firmę, powinna zainteresować Cię nasza oferta - łatwo zintegrujesz firmowy system obsługi sprzedaży z naszym systemem, oszczędzając w ten sposób sporo czasu i pieniędzy, które pochłania ręczne wprowadzanie danych. Założeniem naszej platformy jest umożliwienie Ci samodzielnego zlecenia przesyłek do Grecji czy w dalsze rejony - dlatego stawiamy na przyjazną, intuicyjną obsługę. Oczywiście, w razie pojawienia się jakichkolwiek trudności, możesz skontaktować się z naszą infolinią, gdzie uzyskasz fachowe informacje oraz pomoc.

Zlecenie przesyłki do Grecji wymaga jedynie wejścia na naszą stronę internetową i kliknięcia, znajdującej się po lewej stronie, zakładki “Zamów kuriera”. Aby poznać dokładną cenę i czas wykonania usługi, musisz wprowadzić dane związane z wielkością paczki - jej wagę oraz wymiary. Po wprowadzeniu tych informacji zobaczysz oferty przewoźników wraz z cenami i prawdopodobną datą dostarczenia paczki do celu. Wysyłka do Grecji może być zrealizowana na przykład przez firmę UPS (już za ok. 90 zł w przypadku niewielkich paczek). Najszybszą wysyłkę oferuje firma FedEx Lotniczy, która jest w stanie doręczyć paczkę w ciągu 1 dnia roboczego - taka usługa kosztuje od 200 zł. Możesz zdecydować się również na firmy DPD, GLS czy Świat Przesyłek. Przeciętny czas realizacji zlecenia to 3-4 dni robocze. Po wybraniu oferty konkretnego przewoźnika, która najbardziej Ci odpowiada, musisz już tylko wpisać dane adresowe.

Grecja - kolebka zachodniej cywilizacji

Grecja leży w południowo-wschodniej Europie, na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Ma dostęp aż do czterech mórz - Egejskiego, Kreteńskiego, Jońskiego i Śródziemnego. Terytorium Grecji składa się z części kontynentalnej oraz 2500 wysp rozsianych na morzu Egejskim i Jońskim, które w sumie stanowią ⅕ jej powierzchni. 165 spośród greckich wysp jest zamieszkałych, a do największych należą m.in. Kreta, Lesbos, Rodos, Korfu i Zakintos. Z kolei największe miasta to Ateny (zarazem stolica Grecji), Saloniki i Pireus. Mówiąc o Grecji, nie można zapomnieć o jej fascynującej historii i bogatej kulturalnej sukcesji. Wartości i tradycje stanowiące podstawę zachodniej cywilizacji narodziły się właśnie w starożytnej Grecji - wśród nich wymienić należy choćby filozofię, teatr, Igrzyska Olimpijskie, demokrację, a także wiele twierdzeń matematycznych i naukowych. Na liście światowego dziedzictwa UNESCO znajduje się 18 greckich obiektów - wśród nich ateński Akropol, wyspa Delos i starożytne miasto Rodos. Grecja to popularny cel podróży. Turystyka generuje tu ⅕ miejsc pracy i stanowi najmocniejszy punkt gospodarki tego kraju.

Grecja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Grecji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Grecja na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę