Przesyłki do Izraela

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Chcąć dostarczyć w szybki sposób paczki do Izraela najlepszym wyborem jest skorzystanie za naszym pośrednictwem z usług firmy FedEx, dzięki czemu zaoszczędzi się czas oraz pieniądze. Dzięki sprawnemu systemowi wysyłki – przesyłki do Izraela dotrą niezwykle szybko.

FedEx Lotniczy – szybki sposób na wysyłki Izrael

Mogą one dotrzeć nawet w przeciągu jednego dnia roboczego.
Zależy to od dokładnego adresu nadawcy oraz odbiorcy w poszczególnych krajach.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszystkie niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie.
Po wypełnieniu ich należy dołączyć je do paczki do Izraela.
W przypadku wszelkiego rodzaju pytań, trzeba je kierować do nas za pomocą infolinii.
Bardzo chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi.
Cena kuriera do Izraela zaczyna się już od 246,86zł

Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera do Izraela, wystarczy wypełni odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Jest to szybkie oraz bezproblemowe.

Tanio, szybko i do celu tylko z epaka.pl

Naszym przeznaczeniem jest dostarczenie każdemu klientowi nowoczesnych ale możliwie najtańszych i najprostszych rozwiązań w obrębie wysyłek do Izraela dlatego nie wymagamy wykupienia abonamentu. płacisz tylko za to, co aktualnie wysyłasz, a materiały do bezpiecznego zapakowania przesyłki dostarczamy za darmo. Nasz innowacyjny system zamawiania kuriera do Izraela jest krótki, przejrzysty i intuicyjny. Wystarczy na naszej stronie epaka.pl wybrać zakładkę “zamów kuriera”, następnie zaznaczyć rodzaj przesyłki, jej wymiary i wagę. W dalszej kolejności wybierz firmę, której powierzysz przesyłkę do Izraela i wypełnij dane adresata oraz nadawcy. Na koniec potwierdź wysłanie formularza, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy infolinii z przyjemnością udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi. Jeśli posiadasz kod rabatowy, nie zapomnij go wpisać na dole strony, wówczas za paczkę do Izraela zapłacisz jeszcze mniej.

Przewoźnikiem, który najszybciej dostarczy Twoją paczkę do Izraela jest zaufana, ciesząca się niesłabnącą popularnością, amerykańska firma FedEx, która może doręczyć paczkę nawet w przeciągu 1 dnia roboczego. Sprawna dostawa to naprawdę niewielki koszt , cena wysyłki zaczyna się już od 246,86 zł! W przypadku pozostałych przewoźników najniższa odpłatność to 168,14 zł. Wybór przewoźnika należy tylko do Ciebie! Prosty w obsłudze formularz zamówień pozwoli Ci sprawdzić wszystkie możliwe opcje wysyłki oraz obliczy ich koszt. Nie zaskoczymy Cię żadnymi dodatkowymi należnościami, gdyż opłata celna jest darmowa, płacisz tylko raz za to, co akurat wysyłasz. Aby kurier do Izraela bez problemów dostarczył paczkę, należy wydrukować i dołączyć wszystkie dokumenty, które automatycznie wygenerowały się po wypełnieniu formularza. Nie musisz uiszczać opłaty od razu. Termin płatności wynosi aż 7 dni, a faktury wystawiamy 2 razy w miesiącu.

Izrael, kolebka narodów i religii

Izrael to kraj w którym od lat trwa konflikt o charakterze etnicznym, religijnym i terytorialnym między ludnością żydowską , a palestyńską jednak naszemu kurierowi to nie straszne. Twoja przesyłka zostanie dostarczona na czas, na podany adres. Izrael to niewielkie państwo z 8 milionami ludności, mające dostęp do trzech Mórz: Śródziemnego, Czerwonego i Martwego. Morze Czerwone posiada wspaniałe rafy koralowe i fenomenalną faunę wodną. Morze Martwe to najbardziej zasolony i najniżej położony punkt na ziemi, co czyni wodę położoną na granicy izraela i Jordanii największą depresją świata. Stolica państwa, Tel Awiw jest drugim co do wielkości miastem w kraju. Posiada 14 km malowniczych plaż i jest uważana za kosmopolityczną perłę Bliskiego wschodu. Izrael to państwo wielu wyznań. W Jerozolimie znajduje się Ściana Płaczu, a samo miasto to święte miejsce trzech religii: judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. W Hajfie znajduje się największy port przeładunkowy i pasażerski w Izraelu, a w Ejlacie co roku organizowane są festiwale muzyczne i filmowe przyciągające międzynarodowe gwiazdy muzyki i filmu.

Izrael

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Izraela. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Izrael na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę