Przesyłki do Rumunii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Cały czas rozwijamy nasze usługi. Z tego względu stworzyliśmy możliwość wysyłki do takich krajów jak Rumunia. Przesyłki do Rumuni stają się od tego czasu popularną usługą wśród naszych klientów. Paczki do Rumuni wysyłamy na podstawie naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx, która jest gwarantem szybkiej oraz bezproblemowej wysyłki.

Wysyłki Rumunia – GLS

Firma ta specjalizuje się raczej w małych wysyłkach.
Najczęściej ważą one do 5kg.
Cena tego typu usługi zaczyna się już od 92zł.
Czas dostawy przesyłki to nawet tylko 3 dni robocze.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

FedEx Lotniczy – szybkie przesyłki do Rumunii

Czas dostawy, nawet 1 dzień roboczy.
Odprawa celna za darmo.
Należy dołączyć odpowiednie dokumenty do odprawy celnej do paczki, dokumenty do wygenerowania na naszej stronie.
Cena usługi już od 382,04zł.
Cena wysłania paczki zależy od rozmiarów i wagi paczki.

Jak zamówić kuriera do Rumunii?
Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki, wypełnić odpowiedni formularz i nadać paczkę.

Kurier do Rumunii - oszczędnie i pewnie z epaka.pl

Nasza innowacyjna platforma wysyłkowa epaka.pl skutecznie odmieniła rynek przesyłek kurierskich w Europie. Dzięki niej masz pewność, że Twoja paczka do Rumunii dotrze na miejsce najszybciej jak to możliwe, a Ty za usługę zapłacisz najniższą stawkę na rynku. Nie musisz kontaktować się z poszczególnymi przewoźnikami, rozpytywać o szczegółowe warunki czy negocjować cen - gwarantujemy, że dostarczane przez nas oferty są zawsze najbardziej atrakcyjne. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, powinna zainteresować Cię opcja integracji firmowego systemu obsługi sprzedaży z systemem epaka.pl - ten prosty zabieg pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy, niwelując konieczność ręcznego wprowadzania danych. Przesyłki do Rumunii możesz nadawać samodzielnie, mając dostęp do internetu - system jest niezwykle czytelny i łatwy w obsłudze. W razie napotkania jakichkolwiek trudności, możesz skontaktować się z naszą infolinią, gdzie uzyskasz pomoc i wyjaśnienie.

Aby zlecić przesyłkę do Rumunii, wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wybrać zakładkę “Zamów kuriera”. Po kliknięciu miejsca docelowego i odpowiedniego typu przesyłki, należy wpisać wagę oraz wymiary paczki. Te informacje wystarczą, by poznać oferty konkretnych przewoźników wraz z cenami i prawdopodobną datą doręczenia przesyłki. Najtaniej usługę zrealizuje firma Świat Przesyłek - cena zaczyna się od ok. 70 zł. W przypadku firm UPS, GLS i DPD koszty wysyłki małej paczki wahają się od 80 do 110 zł. Czas realizacji zlecenia zwykle wynosi 3-4 dni robocze. Wysyłka do Rumunii może być również nadana ekspresowo za pośrednictwem firmy FedEx Lotniczy - paczka zostanie dostarczona nawet w ciągu 1 dnia roboczego, a koszt usługi zaczyna się od 350 zł. Po kliknięciu oferty, która najbardziej nam odpowiada, musimy już tylko wpisać dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Opcjonalnie można wykupić ubezpieczenie przesyłki w cenie 123 zł.

Rumunia - kraina zamków i zachwycającej przyrody

Rumunia leży w południowo-wschodniej części Europy i ma dostęp do Morza Czarnego. Graniczy na zachodzie z Węgrami i Serbią, na południu z Bułgarią (wzdłuż Dunaju), a na północy z Ukrainą i Mołdawią. Rumunia dzieli się na 41 okręgów oraz jedno miasto wydzielone, jakim jest stolica i największe miasto tego kraju - Bukareszt. Inne duże miasta to m.in. Kluż-Napoka, Timișoara, Jassy, Konstanca, Braszów, Gałacz. Ponad 30% powierzchni Rumunii zajmują Karpaty, znajdujące się w środkowej części kraju i otaczające Wyżynę Transylwańską. Wiele szczytów przekracza 2000 m. Pod względem gospodarczym najważniejsze gałęzie w Rumunii to górnictwo, hutnictwo oraz przemysł maszynowy. Coraz większego znaczenia nabiera także turystyka. Przybysze z innych krajów chętnie odwiedzają kurorty, takie jak Mamaja, a także zamki w Transylwanii, np. w Sybinie, Braszowie czy Branie - ten ostatni reklamowany jest jako zamek Drakuli. Turystów przyciąga również malownicza delta Dunaju, która, z racji obecności mnóstwa wodnych roślin i zwierząt, uznana jest za rezerwat biosfery i wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Rumunia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Rumunii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Rumunia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę