Masz pytania? Skontaktuj się z nami! +48 666 999 392 bok@epaka.pl
Zamów kuriera przez telefon: +48 732 480 000
ZAMÓW KURIERA
Epaka.pl / Przesyłki zagraniczne / Przesyłki kurierskie do Włoch

Przesyłki kurierskie do Włoch


Paczka do Włoch to usługa wciąż zyskująca na popularności. Nic w tym zaskakującego! Europa, a nawet cały świat nie stawiają nam już bowiem takich granic jak niegdyś. Swobodnie podróżujemy i równie swobodnie nadajemy przesyłki, robimy zakupy za granicą, odbieramy międzynarodowe paczki... A w tym wszystkim chcemy, aby było wygodnie i tanio. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów usługę, jaką jest kurier do Włoch. Twoja paczka dotrze do Rzymu, Mediolanu i w każdy inny, dowolnie wybrany włoski zakątek bezpiecznie, szybko i w zdecydowanie konkurencyjnej cenie.

Kurier do Włoch? Skorzystaj z naszych usług!

Jako Epaka.pl przygotowaliśmy dla Ciebie usługę wysyłki paczek z i do Włoch. Realizację usługi umożliwia nasza współpraca z najsolidniejszymi firmami kurierskimi na rynku, tj.:

Przesyłki do i z Włoch – jak zamówić kuriera?

Korzystanie z naszych usług jest naprawdę proste! Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „ZAMÓW KURIERA” dostępną w serwisie Epaka.pl. I to tyle!

Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii!Obliczanie ceny przesyłki z Polski do Włoch

Z: Do:

Wymiary opakowania

x
x
x
x
-kształt-
Standardowe Przesyłka o kształcie prostopadłościanu, zapakowana w karton.
Niestandardowe Nieregularne kształty przesyłki inne niż prostopadłościan lub wymagające ręcznego sortowania.
lub wybierz
Karton Karton (prostopadłościan) bez wystających elementów z pełnym wypełnieniem aby w trakcie transportu nie było możliwości odkształceń.
Inny Wszelkie nieregularne, owalne, okrągłe kształty, wystające elementy.
Tuba Przedmioty w kształcie owalnym, cylindrycznym lub okrągłym.
Foliopak kurierski Przedmioty umieszczone w foliopaku firmowym danego kuriera uznawane są za przesyłki standardowe. Przesyłka nie może wystawać z foliopaku.
Opony Opony mogą być pakowane po 2 sztuki dla FedEx do 70cm, dla Inpost do 15", połączone razem i owinięte folią stretch. W przypadku DHL, DPD, Pocztex24 i Paczka48 po 1 sztuce w paczce. Etykietę należy umieścić na profilu opony, przy pakowaniu pojedynczo należy owinąć taśmą pakową oponę w jednym miejscu w celu umieszczenia na niej etykiety. W razie problemów zapraszamy do poradnika i zapoznania się z opisem pakowania opon dla danego przewoźnika.
Koła i felgi Koła, czyli felgi z oponami pakowane w kształcie owalnym traktowane są jako niestandard. Zapraszamy do zakładki poradnik gdzie pokazujemy jak poprawnie zapakować koła.
Rower Instrukcja pakowania roweru dostępna jest w zakładce poradnik w formie grafiki oraz filmu w którym pokazujemy jak krok po kroku przygotować i zapakować rower.
Części karoserii Dla kuriera DHL części karoserii należy zapakować w karton o kształcie prostopadłościanu. Dla przewoźnika Ambro Express kształt może być nieregularny, ale nadanie jest możliwe tylko w oddziałach epaka.pl.
Standardowe
C6 Wymiary: 11,4cm x 16,2cm x 2cm
DL Wymiary: 11cm x 22cm x 2cm
C5 Wymiary: 16,2cm x 22,9cm x 2cm
B5 Wymiary: 17,6cm x 25cm x 2cm
C4 Wymiary: 22,9cm x 32,4cm x 2cm
B4 Wymiary: 25cm x 35,3cm x 2cm

Oferta dla Ciebie:


Włochy na mapieWłochy

Paczka do Włoch? Z nami to proste i zawsze w najwyższym standardzie!

Zagraniczne przesyłki, w tym te nadawane do Włoch, stały się dzisiaj niemal codziennością. Popularność międzynarodowych usług kurierskich i transportowych sprawiła natomiast, że oczekiwania Klientów w tym zakresie stały się niezwykle sprecyzowane i całkiem wysokie. Ty także z pewnością chcesz wysłać swoją paczkę do Włoch szybko, sprawnie i przede wszystkim tanio. Dlatego właśnie Epaka.pl wychodzi naprzeciw tego typu oczekiwaniom. Stworzyliśmy usługę, jaką jest wysyłka paczek w relacji Polska – Włochy i Włochy – Polska, niezmiennie gwarantując bezpieczeństwo przesyłek, najwyższy standard obsług naszych Klientów, wygodę nadania oraz zdecydowanie atrakcyjne ceny.

Kurier Polska - Włochy - szybki, jak włoskie śniadanie!

Włochy to wyjątkowy kraj - piękne krajobrazy, zachwycające zabytki, gorący temperament mieszkańców, kolacje, którymi można delektować się niemal bez końca i... szybkie śniadania! Tak, tak! Włosi nie smażą o świcie jajecznicy i nie gotują kiełbasek, aby zagryźć je potem pieczołowicie przygotowaną kanapką i popić świeżo zaparzoną herbatą. We Włoszech jada się proste i szybkie śniadania, niemal w biegu, zostawiając sobie czas na delektowanie się wieczornym, kilkudaniowym posiłkiem w szerokim gronie przyjaciół i znajomych.

Kurier do Włoch? Skorzystaj z naszych usług!

Jako Epaka.pl przygotowaliśmy dla Ciebie usługę wysyłki paczek z i do Włoch. Realizację usługi umożliwia nasza współpraca z najsolidniejszymi firmami kurierskimi na rynku, tj.:

DPD ( DPD Classic) – kurier do Włoch od 82,51 zł Czas dostawy od 3 do 4 dni roboczych. Maksymalne wymiar paczki – 175x300 cm. Więcej szczegółów na naszej stronie www.

GLS (specjalizuje się w mniejszych przesyłkach) – cena dostarczenia paczki już od 82,53 zł. Czas dostarczenia od 3 do 4 dni roboczych. Więcej informacji w zakładce cennik.

UPS ( najwyższa jakość dostawy) - cena tego typu przesyłki już od 94,41 zł. Szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej.

InPost - kurierem InPost paczki do Włoch wysyłamy już od 61,88 zł brutto!

Przesyłki kurierskie do i z Włoch – jak zamówić kuriera?

Korzystanie z naszych usług jest naprawdę proste! Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę ZAMÓW KURIERA dostępną w serwisie Epaka.pl. I to tyle!

Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu!

Cena od: 61,88 zł

Jako Epaka.pl wychodzimy naprzeciw naszym klientom uruchamiając możliwość wysyłki paczek z i do Włoch w korzystnych cenach. Wysyłki są obsługiwane przez firmy DPD, GLS i UPS.

Kurierem InPost paczki do Włoch już od 61,88 zł brutto!

DPD Classic – czyli kurierem do Włoch od 82,51zł.
Czas dostawy od 3 do 4 dni roboczych.
Maksymalne wymiar paczki – 175x300cm.
Więcej szczegółów na naszej stronie www.

Przesyłki do Włoch – UPS

Najwyższa jakość usług.
Cena tego typu przesyłki – od 94,41zł.
Szczegółowe informacje dostępne na naszej stronie internetowej.

Wysyłki do Włoch – GLS

GLS specjalizuje się w mniejszych przesyłkach.
Cena dostarczenia paczki już od 82,53zł.
Czas dostarczenia od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej informacji w zakładce cennik.

Jak zamówić kuriera?
Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z zakładki "zamów kuriera" dostępnej na naszej stronie www. W razie jakichkolwiek pytań należy skorzystać z naszej infolinii. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

Odległość między poszczególnymi państwami to we współczesnej branży kurierskiej żadna przeszkoda. Z nowoczesnym panelem wysyłkowym epaka.pl możesz nie tylko bezpiecznie i niedrogo, ale również zadziwiająco szybko wysłać paczkę do Włoch - kraju, który znany jest m.in. z pysznego jedzenia, produkcji wyśmienitych win oraz wyjątkowego poczucia estetyki widocznego w każdym aspekcie życia, od mody po motoryzację. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i do każdego zadania podchodzimy z takim samym profesjonalizmem. Nieważne, czy chodzi o doręczenie paczki na terenie Polski, Europy czy też miejscem docelowym jest drugi koniec globu - zawsze gwarantujemy najwyższą jakość usług i najkorzystniejsze oferty. Ekspresowa wysyłka do Włoch i innych zakątków świata możliwa jest dzięki świetnie zorganizowanej i sprawnie działającej platformie wysyłkowej, która zadziwi Cię łatwością obsługi. Poznaj jej działanie i korzystaj z jej zalet już dziś.

Jak nadać samodzielnie szybkie przesyłki do Włoch?

Dzięki epaka.pl możesz zlecić wysyłkę do Włoch, a cała procedura zajmie Ci dosłownie kilka chwil i nie będzie wymagała nawet wstania z fotela. Platforma nastawiona jest na intuicyjną, łatwą i szybką obsługę. W razie ewentualnych trudności wystarczy skontaktować się z naszą infolinią - wykwalifikowany pracownik błyskawicznie udzieli Ci pomocy i odpowie na wszelkie pytania. Zaletą panelu jest też to, że dzięki niemu nie musisz samodzielnie kontaktować się z firmami kurierskimi, chcąc wysłać paczki do Włoch - my przedstawiamy Ci oferty zaufanych przewoźników, które zawsze zawierają najkorzystniejszą cenę, a Ty wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Współpraca wyłącznie z uznanymi firmami kurierskimi, takimi jak DPD, UPS, GLS czy FedEx, to gwarancja bezpieczeństwa i fachowej obsługi. Epaka.pl to także rozsądne rozwiązanie dla przedsiębiorców - firmowy system sprzedażowy możesz wygodnie skoordynować z naszym systemem, tym samym oszczędzając wiele czasu i funduszy dzięki rezygnacji z ręcznego wprowadzania danych.

Warto zaznaczyć, że zamawiając przesyłkę do Włoch, nie ponosisz kosztów związanych z odprawą celną. Jedyne, o czym musisz pamiętać to wydrukowanie niezbędnych dokumentów i dołączenie ich do paczki. Znajdziesz je na naszej stronie internetowej. Cenę planowanej wysyłki poznasz po wpisaniu w odpowiednie pola danych dotyczących wagi i wymiarów paczki. Aby to zrobić, musisz wejść w zakładkę “Zamów kuriera”. Po uzupełnieniu tej części poznasz oferty konkretnych przewoźników. Przesyłka do Włoch może być obsłużona przez firmy Świat Przesyłek, UPS, GLS lub DPD, a koszt usługi zaczyna się od 70 zł w przypadku małych paczek. Możesz także wybrać ofertę firmy FedEx Lotniczy - koszt wysyłki jest wyższy (od 200 zł), ale kurier do Włoch dociera nawet w ciągu 1 dnia roboczego (w przypadku pozostałych firm będą to zwykle 4 dni robocze). Po wybraniu oferty, która najbardziej Ci odpowiada, musisz już tylko wprowadzić dane adresowe nadawcy i odbiorcy.

Włochy - kraj z temperamentem

Włochy leżą na południu Europy, na Półwyspie Apenińskim, mając dostęp do morza Liguryjskiego, Tyrreńskiego, Jońskiego, Adriatyckiego i Śródziemnego. Krajobraz jest górsko-wyżynny, zaś klimat podzwrotnikowy. Włochy sąsiadują z Francją, Szwajcarią, Austrią i Słowenią. Na ich terytorium znajdują się dwa państwa-enklawy: Watykan (na terenie stolicy - Rzymu) i San Marino (w części północnej). Najludniejsze włoskie miasta to Rzym, Mediolan i Neapol, zaś wśród najbardziej znanych znajdują się ponadto Turyn, Palermo i Florencja. Włochy są krajem wysoko rozwiniętym i plasują się w czołówce najważniejszych gospodarek europejskich i światowych. Znane są jako największy importer win na świecie, mają także ogromny udział w przemyśle motoryzacyjnym jako producent marek takich jak Alfa Romeo, Lancia, Ferrari czy Maserati. Włochy zachwycają imponującymi zabytkami, wspaniałą kuchnią oraz gigantycznym dorobkiem kulturalnym (to tu powstała m.in. opera i wiele słynnych dzieł malarskich), które przyciągają rocznie ok. 50 mln turystów.

Dostępni kurierzy

Marketing online zapewnia:  Pozycjonowanie stron internetowych Poznań, skuteczna agencja SEO - Grupa iCEA
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x