Przesyłki na Słowację

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Cały czas rozszerzamy zakres usług, które oferujemy. Przesyłki na Słowację wysyłane przez naszą firmę są jednym z ważniejszych komponentów naszej oferty. Dlatego decydujemy się na współpracę tylko renomowanymi oraz zaufanymi firmami takimi jak DPD, GLS, UPS, InPost Kurier czy FedEx. Dzięki temu paczki na Słowację docierają szybko i bez problemu.

Kurierem InPost swoją przesyłkę wyślesz już od 48,27 zł.

Przesyłki na Słowację – GLS

Firma ta specjalizuje się w mniejszych wysyłkach.
Cena usługi już od 63,59zł – jest ona zależna od wagi i rozmiarów.
Paczki firmy GLS najczęściej ważą do 5kg.
Czas dostarczenia – zwykle od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej informacji w zakładce cennik na naszej stronie www.

FedEx Lotniczy – najszybsze wysyłki na Słowację

Dostarczenie nawet w 1 dzień roboczy.
Odprawa celna za darmo.
Dokumenty do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie.
Cena przesyłki nawet od 200,49zł.
Wysokość ceny jest uzależniona od wagi danej przesyłki.
W razie jakichkolwiek pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie Państwu pomożemy.

Jak zamówić kuriera do Słowacji?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki na naszej stronie, wypełnić dane, nadać paczkę i czekać na dostarczenie.

Wysyłka na Słowację - zawsze atrakcyjne oferty

Intuicyjna obsługa to nie jedyna zaleta naszej platformy wysyłkowej epaka.pl. Dzięki niej, chcąc wysłać paczkę na Słowację, nie musisz kontaktować się z firmami kurierskimi, porównywać ofert i negocjować warunków - my dajemy Ci najlepszą możliwą ofertę w przypadku każdej wysyłki, a Ty nie musisz nawet odchodzić od biurka. Atrakcyjne ceny idą w parze z najwyższą jakością usług i 100% bezpieczeństwem wysyłek. Jeśli prowadzisz firmę, a przesyłki na Słowację i do innych krajów Europy są częścią Twojego biznesu, tym bardziej powinieneś poznać epaka.pl. Zintegrowanie firmowego systemu do obsługi sprzedaży z naszym systemem pozwoli Ci na dodatkowe oszczędności wynikające z braku konieczności ręcznego wpisywania danych. Ułatwianie Klientom życia to nasza misja, dlatego nasz panel jest przejrzysty i prosty w obsłudze, byś mógł samodzielnie przejść przez każdy etap składania zamówienia. W razie jakichkolwiek trudności lub pytań, wystarczy telefon na naszą infolinię.

Co trzeba zrobić, by zlecić wysyłkę na Słowację? To bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową w zakładkę “Zamów kuriera”. Następnie należy uzupełnić pola dotyczące rodzaju przesyłki oraz jej wagi i rozmiarów. Po uzyskaniu tych informacji system natychmiast podaje dostępne oferty przewoźników wraz z ceną i przewidywanym terminem, w jakim doręczona zostanie paczka. Wówczas trzeba już tylko wybrać optymalną dla siebie opcję i wpisać dane adresowe nadawcy i odbiorcy. Wysyłka na Słowację może być zrealizowana przez firmy Świat Przesyłek, DPD, GLS lub UPS w ciągu 2-3 dni roboczych. Ceny usługi wahają się w przedziale 50-60 zł w przypadku małych paczek. W ciągu nawet 1 dnia roboczego zlecenie może zrealizować firma FedEx Lotniczy, jednak koszty usługi są wyższe i zaczynają się od ok. 200 zł. Nadanie paczki na Słowację nie wiąże się z opłatą celną. Trzeba jedynie wydrukować dokumenty dostępne na naszej stronie i dołączyć je do przesyłki.

Słowacja - europejskie królestwo gór

Słowacja leży w Europie Środkowej. Graniczy z Polską, Ukrainą, Czechami, Węgrami i Austrią. Dawniej (do 1993) była częścią Czechosłowacji, obecnie jest członkiem NATO, ONZ i Unii Europejskiej, a od 2009 znajduje się w strefie euro. Stolicą Słowacji i największym miastem jest Bratysława, która leży blisko granicy z Węgrami i Austrią, nad Dunajem. Do innych dużych miast należą Koszyce, Preszów, Żylina, Bańska Bystrzyca. Ponad 60% powierzchni Słowacji zajmują wspaniałe pasma górskie - Karpaty Zachodnie (np. Tatry) oraz Wschodnie (np. Bieszczady). Gerlach, tatrzański szczyt górski (2655 m n.p.m.) to najwyżej położony punkt na Słowacji. Zachwycającym elementem krajobrazu są też kotliny śródgórskie, z których największe to Koszycka i Liptowska. Turyści, coraz liczniej odwiedzający Słowację, podziwiają także Zamek Spiski, Bardejów (średniowieczne miasto obronne) czy Bańską Szczawnicę (średniowieczne miasto górnicze), które wpisane są na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Na Słowacji znajduje się 9 Parków Narodowych i ponad 600 rezerwatów przyrody.

Słowacja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Słowację. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Słowacja na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę