Wysyłki do Egiptu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Współpraca handlowa pomiędzy Egiptem, a Polską bardzo dynamicznie się rozwija, z tego powodu uruchomienie możliwości wysyłania paczek do Egiptu oraz z Egiptu było niezwykle istotne. Jest to możliwe dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która błyskawicznie dostarcza przesyłki w każdy zakątek świata.

Usługa FedEx Lotniczy jest naprawdę szybka!

Czas dostarczenia w ramach tej usługi wynosi nawet do 1 dnia roboczego. Zależy to jednak od dokładnego adresu odbiorcy danej przesyłki.
W przypadku jakichkolwiek pytań należy skorzystać z infolinii, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.
Tam znajdziecie Państwo również wszystkie szczegóły dotyczące przesyłek do Egiptu.
Cena tej usługi zaczyna się już od 246,86zł.
Dodatkowo oferujemy darmową odprawę celną.
Wszystkie dokumenty potrzebne do przeprowadzenia odprawy celnej, które pozwolą, kurierowi na bezproblemowe dotarcie do celu, można wygenerować na naszej stronie, a następnie należy dołączyć je do paczki.

Jak zamówić kuriera?

Wystarczy uzupełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera na naszej stronie internetowej. Jest to bardzo prosty oraz szybki proces.

Jak wysyłać paczki do Egiptu

Szybko i wygodnie, tak jak każdą inna paczkę. epaka.pl stworzyła platformę internetową, przy użyciu której możesz samodzielnie załatwić wszystkie formalności związane z zamówieniem kuriera do Egiptu lub innego dowolnie wybranego miejsca w kraju i na świecie. Wystarczy, że wypełnisz dokumenty potrzebne do wysyłki, między innymi te, które są niezbędne do przeprowadzenia odprawy celnej. Później należy wygenerowane dokumenty wydrukować i dołączyć do przygotowanej paczki do Egiptu. Warto dodać, że nie ponosisz już żadnych dodatkowych kosztów związanych z odprawą celną. Ostatnim etapem jest zamówienie kuriera, który przyjedzie po odbiór przesyłki o dogodnej dla Ciebie porze. Wysyłki do Egiptu obsługiwane są przez FedEx Lotniczy, dzięki czemu trafiają do miejsca przeznaczenia naprawdę szybko. Mamy w ofercie opcje dostawy w trakcie jednego dnia roboczego, cena tej priorytetowej usługi zaczyna się od 246,86. Usługa standardowa kosztuje 168,14 zł. Oczywiście czas dostawy zależy od miejsca zamieszkania nadawcy i odbiorcy paczki, natomiast cena zależy od wagi i rozmiaru przesyłki.

Jeśli jednak nie jesteś pewien, jak przygotować paczkę, możesz udać się do jednego z blisko 150 punktów stacjonarnych, które epaka.pl posiada w całej Polsce. Nasi pracownicy pomogą właściwie zapakować przesyłkę i wybrać najodpowiedniejszą dla Ciebie formę wysyłki. W naszych punktach dostaniesz za darmo wszystkie materiały niezbędne do zapakowania przesyłki. Adres najbliższego punktu epaka.pl znajdziesz na nasze stronie internetowej. Gdybyś jednak miał jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania, możesz się z nami skontaktować mailowo bok@epaka.pl lub zadzwonić do nas pod numer telefonu +48 666 999 392. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Widzisz więc, że wysłanie paczki do Egiptu jest banalnie proste.

Egipt - historia na wyciągnięcie ręki

Egipt to od lat jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych wyjazdów Polaków. I bardzo słusznie, ponieważ jest to miejsce naprawdę warte odwiedzenia. Jest to państwo położone w północnej Afryce, a kojarzone najbardziej z historią starożytną. Zwiedzanie Egiptu, warto rozpocząć od stolicy - Kairu. Jest to nie tylko największe miasto Egiptu, ale także całej Afryki, a także jest to największy ośrodek islamski na świecie. Kair liczy sobie ponad 5 tysięcy lat, jego historia sięga czasów faraonów. W związku z tym najciekawsze zabytki wiążą się właśnie z tym okresem. Muzeum Kairskie, Meczet Amra Ibn al-Asa, a także Miasto Umarłych, to miejsca, których nie można pominąć. Po opuszczeniu stolicy należy udać się w kierunku Gizy, zobaczyć Wielką Piramidę Cheopsa oraz pilnującego kompleksu piramid wielkiego Sfinksa. Drugim miastem chętnie odwiedzanym przez turystów jest Aleksandria, gdzie w Muzeum Narodowym można obejrzeć starożytne mumie. Miłośnicy plażowania i morskich kąpieli zachwycą się na pewno Hurghadą słynąca nie tylko z rozległych plaż, ale także z leżącej nieopodal rafy koralowej przyciągające rzesze turystów.

Egipt

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Egiptu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Egipt na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę