Wysyłki do Finlandii

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Klient jest dla nas zawsze najważniejszy, właśnie dlatego umożliwiamy wygodne oraz sprawne przesłanie paczki do Finlandii. Współpracujemy z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS, InPost Kurier czy FedEx. Dzięki nim jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu to, że dana paczka zostanie dostarczona szybko oraz sprawnie.

Kurierem InPost swoją przesyłkę wyślesz już za 69 zł.

Kurier do Finlandii GLS
Firma GLS specjalizuje się w małych wysyłkach do 5kg.
Cena przesyłki do Finlandii rozpoczyna się już od 116,36zł.
Czas dostarczenia to zwykle od 3 do 4 dni.
Więcej szczegółów dotyczących wysyłki można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce cennik.

FedEx Lotniczy
Najszybszy sposób na dostarczenie przesyłki do Finlandii.
Czas dostarczenia to nawet do 1 dnia roboczego.
Darmowa odprawa celna.
Należy dołączyć dokumenty odprawy celnej do danej wysyłki.
W przypadku wątpliwości, należy skorzystać z naszej infolinii dostępnej na stronie.
Chętnie udzielimy niezbędnej pomocy.
Cena usługi zaczyna się od 200,49zł.

Jak zamówić kuriera?

Aby zamówić kuriera do Finlandii wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera na naszej stronie.

Wybierz najlepsze rozwiązanie

Zamawianie kuriera w serwisie epaka.pl to niezwykle prosty i wygodny sposób na zrealizowanie przesyłki do Finlandii. Wystarczy wybrać rodzaj paczki oraz kraj jej nadania i odbioru. Następnie należy uzupełnić podstawowe informacje, takie jak waga, długość, szerokość i wysokość pakunku. Wypełniony w ten sposób formularz wystarczy, by system dokonał automatycznej wyceny i podał listę przewoźników, które podejmą się usługi kurierskiej. Na tym etapie pozostaje już tylko wybór najkorzystniejszej oferty i zamówienie kuriera. Do przygotowanej do wysyłki paczki należy dołączyć również niezbędne do odprawy celnej dokumenty. Znajdziesz je bez problemu na naszej stronie internetowej, a w razie wszelkich niejasności lub kłopotów z ich wypełnieniem możesz skorzystać z infolinii. Nasi eksperci bezpłatnie pomogą Ci w uporaniu się z formalnościami. W ramach naszych usług proces odprawy celnej jest darmowy.

Paczki do Finlandii wysyłane są za pomocą współpracujących z nami przewoźników. Są to firmy, które istnieją na rynku od wielu lat i słyną ze swojej rzetelności i solidności. Jedną z nich jest InPost, który dostarczy paczkę do tego kraju już od 69 zł. W wysyłkach małych paczek - do 5 kg - specjalizuje się z kolei GLS. Przewoźnik ten charakteryzuje się szybkim czasem doręczenia, wynoszącym zwykle od 3 do 4 dni, i korzystną ofertą cenową. Więcej szczegółów na jej temat znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce “Cennik”. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, warto skorzystać z usług lotniczych firmy FedEx. Ekspresowa paczka wysłana w ten sposób może dotrzeć do adresata w przeciągu zaledwie 1 dnia roboczego. Cena takiej usługi zaczyna się już od 200,49 zł. Wszyscy kurierzy współpracujący z epaka.pl dbają o najwyższy stopień bezpieczeństwa przewożonych towarów. Profesjonalna obsługa gwarantuje, że każda paczka wysłana za pośrednictwem naszego systemu dotrze do adresata w nienaruszonym stanie i bez opóźnień.

Finlandia – kraina lasów i jezior

Finlandia jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych krajów Europy. Położona między Szwecją a Rosją przez długi czas pozostawała pod wpływem państw ościennych, jednocześnie różniąc się od nich kulturowo. Zamieszkała przez ponad 5 milionów ludzi znana jest ze swojej wspaniałej przyrody i miast, takich jak Helsinki, Turku, Lahti, czy Rovaniemi. Ogromna ilość jezior i liczne lasy w południowej części kraju kontrastują z niedostępnymi i wiecznie zaśnieżonymi wyżynami północy. Umiarkowany, chłodny klimat sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i jest doceniany przez turystów, którzy licznie przyjeżdżają do Finlandii, by zobaczyć krainę Świętego Mikołaja – Laponię. Dużą popularnością cieszy się też wypoczynek nad jednym z wielu jezior, uzupełniony o jeden ze znaków rozpoznawczych tego kraju - fińską saunę. Finlandia słynie również z doskonałej opieki zdrowotnej oraz nowoczesnego systemu edukacji. Jest także stawiana za wzór w zakresie gospodarki leśnej i ekologii. Zdrowy styl życia i bliskość przyrody na każdym kroku to naczelne, kojarzące się z tym krajem elementy.

Finlandia

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Finlandii. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Finlandia na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę