Wysyłki do Kazachstanu

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Jeżeli chcemy  przesłać wysyłkę do Kazachstanu, to nie musimy się martwić. Można to zrobić prosto oraz szybko. Wystarczy skorzystać z FedEx Lotniczy – czyli fenomenalnej usługi, która pozwala na błyskawiczne dostarczenie paczki do Kazachstanu. Nie przez przypadek firma FedEx zdobyła tak dobrą opinię na całym świecie.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne paczki Kazachstan.

1 dzień – tak szybko może być dostarczona nasza paczka do Kazachstanu.
278,47zł – od takiej ceny zaczynają się ceny paczek do Kazachstanu.
0zł – tyle zapłacisz za odprawę celną.
Wszystkie dokumenty potrzebne do przeprowadzenia odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie internetowej.
Należy zadeklarować wartość przesyłki oraz uzupełnić dane nadawcy.
W razie jakichkolwiek pytań należy skorzystać z naszej infolinii.

W jaki sposób zamówić kuriera do Kazachstanu?

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, co zajmuje zaledwie parę chwil i jest możliwe na naszej stronie internetowej. Następnie pozostaje już tylko nadanie paczki i oczekiwanie na jej dostarczenie.

Propozycja dla firm i klientów indywidualnych

Stale poszerzając swoją ofertę, by dotrzeć do nowych klientów, kurier do Kazachstanu stanowi opcję, która powinna przykuć uwagę tak klientów indywidualnych, gdyż wiele polskich rodzin mieszka w tym państwie, jak i biznesowych. W ostatnich latach Azja otworzyła się na rynki światowe, a Kazachstan wraz z nią. Dlatego warto skorzystać z możliwości wysyłania tam dóbr i towarów - nie tylko niewielkich paczek, ale nawet całych palet. Wszystko za sprawą firmy FedEx, która transportem lotniczym przewozi palety pod wskazane miejsca w tym kraju. Podobnie, jak w przypadku przesyłek krajowych, również międzynarodowe przesyłki wymagają minimum formalności. Dzięki temu, nasi klienci mogą w prosty sposób nadać przesyłkę do Kazachstanu, jak również do innych zakątków świata.

Wystarczy skorzystać z internetowego serwisu, w którym jedynym wymogiem formalnym jest formularz i dokumenty konieczne do odprawy celnej. Wypełnienie go zajmie zaledwie kilka minut. Dla klientów, którzy chcą nadać towar osobiście, polecamy jeden z ponad 150 punktów kurierskich w całym kraju. W nich, klienci będą w stanie w prosty sposób nadać przesyłkę, a w razie jakichkolwiek problemów, nasza wykwalifikowana kadra pracownicza udzieli niezbędnej pomocy. Następnie, paczka odebrana zostanie przez kuriera firmy partnerskiej i przetransportowana do najodleglejszych zakątków świata, albo do Kazachstanu. Co ważne, przesyłki do Kazachstanu trafiają nawet po jednym dniu roboczym, co uzależnione jest przede wszystkim od miejsca docelowego. Nasi klienci będą z pewnością zadowoleni z krótkiego czasu oczekiwania na przesyłkę, doświadczonych pracowników, a także z atrakcyjnych cen. Oferujemy korzystne warunki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasz cennik nie ulega zmianie, więc klient zawsze będzie wiedział, jaką kwotę trzeba uregulować. Jeśli więc chcecie wysłać paczkę do Kazachstanu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wielki kraj, większe możliwości!

Kazachstan to naprawdę duże państwo, kilkanaście razy większe niż Polska. Jest to kraj, który wbrew powszechnym przeświadczeniu, jest wysoko rozwinięty, co potwierdzają jego wyniki handlu oraz piękne, nowoczesne budynki, jakie obejrzeć można w stolicy kraju, Astanie. Nie jest to jednak największe miasto w tym kraju, bowiem w Almatach żyje ponad 1,5 miliona osób - prawie tyle samo, co w Warszawie. Kurier do Kazachstanu będzie miał pełne ręce roboty. Podczas gdy Kazachstan otwiera się na świat, warto pomyśleć o ekspansji swojego biznesu w ten rejon. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wysyłki do Kazachstanu, bowiem jest to bardzo korzystna cenowo metoda na prowadzenie handlu, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ich towary przetransportowane zostaną szybko, sprawnie i, przede wszystkim, z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa.

Kazachstan

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Kazachstanu. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Kazachstan na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę