Wysyłki do Tunezji

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Oferujemy Państwu możliwość przesłania paczki do Tunezji, ponieważ cały czas staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą FedEx, która jest gwarantem szybkiego oraz bezproblemowego dostarczania przesyłek tego typu. Gwarantujemy, że Państwa przesyłki do Tunezji dotrą na miejsce szybko i bez żadnego problemu.

FedEx Lotniczy – najszybsze przesyłki do Tunezji.

Czas dostarczenia przesyłki to nawet tylko 1 dzień roboczy.
Dokładny czas uzależniony od adresu nadawcy i odbiorcy.
Darmowa odpraw celna.
Dokumenty potrzebne do odprawy do wygenerowania w ramach naszej strony www.
W razie potrzeby należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie Państwu pomożemy we wszelki możliwy sposób.
Koszt doręczenia paczki do Tunezji zaczyna się już od kwoty 246,86zł i jest on zależny od wagi jak i rozmiarów danej przesyłki.

Jak zamówić kuriera do Tunezji?
Wystarczy skorzystać zakładki "zamów kuriera" dostępnej na naszej stronie internetowej. Zajmie to tylko parę chwil.

Skorzystaj z ekspresowych przesyłek epaka.pl! Wyślij z nami przesyłkę do Tunezji!

Obecnie na polskim rynku znaleźć można wiele firm świadczących usługi kurierskie. W sprawach tak ważnych jak wysyłka cennych rzeczy czy przedmiotów, tym bardziej w odległe miejsce, warto postawić na sprawdzonego przewoźnika. Nasza firma epaka.pl współpracuje z wieloma firmami przewozowymi, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować swoim klientom możliwie najniższe ceny na rynku. Powierzając nam swoją przesyłkę do innego kraju masz pewność, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z opłatami celnymi. Nasze zagraniczne przesyłki ekspresowe do Tunezji obsługuje znana na całym świecie firma FedEx. Jest to marka, która niewątpliwie cieszy się dużym uznaniem jak i nienaganną opinią wśród klientów. Jest to związane przede wszystkim z wysoką jakością wykonywanych usług, ale również stosunkowo niskimi cenami. Transport lotniczy, który gwarantuje nam FedEx mocno skraca czas dostarczenia przesyłki, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć ją nawet w ciągu 1 dnia roboczego.

Zamówienie kuriera poprzez naszą platformę wysyłkową jest równie łatwe co i przyjemne. Wchodząc na naszą stronę interentową www.epaka.pl wystarczy kliknąć w zakładkę “zamów kuriera”, a następnie krok po kroku wypełnić formularz. Po wysłaniu formularza i uiszczeniu opłaty jeszcze tego samego dnia pod Twoimi drzwiami pojawi się nasz kurier w celu odebrania przesyłki. Ważne jest, aby do przesyłki dołączyć wszelkie niezbędne dokumenty, szczególnie te dotyczące odprawy celnej. Wszystkie je możesz wygenerować na naszej stronie www.epaka.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr telefonu +48 666 999 392. Jeżeli jednak nie masz możliwości skorzystania z naszej strony internetowej możesz odwiedzić najbliższy punkt epaka.pl w Twoim mieście i tam nadać przesyłkę. epaka.pl wychodzi naprzeciw swoim klientom, dlatego oferuje wiele możliwości i rozwiązań dla zagranicznych przesyłek ekspresowych do Tunezji.

Tunezja - kraj zachodzącego słońca!

Tunezja to arabskie państwo leżące w północnej Afryce. Od północy i północnego wschodu opływa je Morze Śródziemne natomiast od południowego wschodu graniczy z Libią a od zachodu z Algierią. Stolicą Tunezji jest miasto Tunis, ale równie popularne wśród turystów są miasta Safakis, Susa oraz Bizerta. To co może zaskoczyć odwiedzających ten kraj to wielowiekowe zabytki, aromatyczna kuchnia, a przede wszystkim zapierające dech w piersiach krajobrazy. Piękne piaszczyste tunezyjskie plaże każdego roku przyciągają tysiące turystów z całego świata.

Tego niezwykłego pod wieloma względami państwa jakim jest Tunezja nie mogło również zabraknąć na naszej mapie epaka.pl. Dostarczymy Twoją przesyłkę do każdego miejsca w Tunezji szybko i bezpiecznie! Zapraszamy do współpracy!

Tunezja

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Tunezji. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Tunezja na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę