Wysyłki na Łotwę

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Oczekiwania naszych klientów są dla nas najważniejsze, z tego względu cały czas staramy się na nie odpowiadać w jak najbardziej optymalny sposób. Z tego względu stworzyliśmy możliwość dostarczenia paczki na Łotwę. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami DPD, UPS, GLS czy FedEx.

Małe przesyłki? Kurier na Łotwę – GLS

Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 79,83zł
Firma GLS specjalizuje się w paczkach do 5kg.
Średni czas dostarczenia przesyłki do zwykle od 3 do 4 dni roboczych.
Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

FedEx Lotniczy – błyskawiczne przesyłki na Łotwę

Odprawa celna za darmo.
Szybki czas dostawy – nawet do 1 dnia roboczego.
Niezbędne dokumenty można wygenerować na naszej stronie.
Należy dołączyć je do danej wysyłki na Łotwę.
W przypadku pytań – najlepiej skorzystać z naszej infolinii dostępnej na naszej stronie internetowej.

Jak zamówić kuriera?

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiednie dane oraz nadać paczkę.

Paczka do Łotwy – wygodnie i szybko

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na przesyłki do Łotwy i innych krajów nadbałtyckich, epaka.pl coraz bardziej rozbudowuje swoją ofertę. Współpraca z wiodącymi firmami na rynku kurierskim umożliwia nam zapewnienie Państwu najwyższego poziomu usług w atrakcyjnych cenach. Przewóz paczek realizowany jest przez różnych przewoźników, w zależności od rodzaju i wielkości przesyłki. Pozwala to stworzyć niezawodny system, który gwarantuje, że każda paczka dotrze do miejsca docelowego na czas. W niektórych przypadkach transport może wynieść nawet 1 dzień roboczy, podczas gdy średni czas dostarczenia przesyłki do Łotwy to zwykle od 3 do 4 dni roboczych. Proces został maksymalnie ułatwiony, by jak najbardziej zadbać o komfort naszych klientów. Wszelkie niezbędne dokumenty można w prosty sposób wygenerować na naszej stronie internetowej. Dostępna jest również infolinia, która pozwala rozwiać wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące wysyłki do Łotwy.

Oferta epaka.pl została przygotowana w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Zapewniamy Państwu darmową odprawę celną, a podana cena stanowi ostateczny koszt wysyłki. W przypadku Łotwy zaczyna się on już od 79,83 złotych. Współpracujące z nami firmy kurierskie każdego dnia dokładają wszelkich starań, by jakakolwiek przesyłka szybko i bezpiecznie znalazła się u adresata. Niewielkie paczki do 5 kg to specjalność firmy GLS, która gwarantuje bardzo korzystny stosunek ceny do czasu doręczenia. Transport odbywa się drogą lądową i dociera na miejsce w ciągu kilku dni roboczych. W przypadku szczególnie pilnych przesyłek rekomendujemy skorzystanie z usług przewozu lotniczego FedEx. Paczki do Łotwy wysłane w ten sposób charakteryzują się skróconym do minimum czasem doręczenia i wyjątkowym bezpieczeństwem każdego pakunku. Do otrzymania wyceny niezbędne jest określenie wagi oraz wymiarów paczki, a także jej przybliżonego kształtu. Standardowo jest to prostopadłościenny karton, ale możliwe jest również wybranie opcji o nieregularnym kształcie. Teraz wystarczy już tylko wypełnić niezbędne dokumenty, zamówić kuriera i cieszyć się ekspresową wysyłką z epaka.pl!

Łotwa – perła Bałtyku

Położona w Europie Północnej Łotwa to niewielki kraj nadbałtycki, graniczący z Litwą, Estonią, Rosją i Białorusią. W jej skład wchodzą aż cztery różne krainy historyczne, z których najbardziej znaną jest Kurlandia. Jako kraj nizinny Łotwa charakteryzuje się umiarkowanym klimatem, z przewagą cech morskich na wschodzie i kontynentalnych na zachodzie. Stolicą kraju i jednocześnie największym jego miastem jest Ryga. Położona nad rzeką Dźwiną zachęca do odwiedzenia zabytkowego Starego Miasta, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO. Kultura łotewska obfituje we wpływy niemieckie, które wynikają z silnego związku obu krajów ciągnącego się od średniowiecza aż do początków ubiegłego stulecia. Każdego roku Łotwę odwiedzają miliony turystów, których przyciągają zarówno piękne nadbałtyckie plaże, jak i liczne jeziora pokrywające niemal całą powierzchnię kraju.

Łotwa

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych do Łotwy. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Łotwa na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę