Wysyłki na Ukrainę

1
Rodzaj przesyłki
2
Parametry przesyłki
kg
cm

 

cm

 

cm
3
Wyślij swoją paczkę

- do - brutto

- brutto

Ceny mogą ulegać zmianie
w zależności od wybranych opcji

Niestety, dla podanych parametrów paczki nie możemy przedstwić oferty.

Nic straconego! Poniżej przedstawiamy nasze propozycje na wysyłkę Twojej przesyłki. Zapoznaj się z nimi i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Proszę czekać, trwa sprawdzanie dostępności innych form wysylki Twojej paczki...
Korzystając z epaka.pl Spedycja możesz złożyć zapytanie o indywidualny koszt transportu.

Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące do wysyłki.

Po krótkiej weryfikacji, na podany adres mailowy otrzymasz informację o możliwych kosztach transportu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy usługę wysyłki paczki do Ukrainy. Współpracujemy z liderem tego rynku - działającą od prawie 30 lat firmą Meest. Dzięki tej współpracy możemy zaproponować atrakcyjną cenowo usługę dostawy paczki na wskazany adres na Ukrainie. Mamy także w ofercie paczkę lotniczą realizowaną we współpracy z firmą FedEx. Nasi partnerzy są gwarantem dostarczenia przesyłki bez żadnych problemów.

Meest - tania paczka na Ukrainę

Paczkę do Ukrainy ze sprawdzoną i niezawodną firmą Meest można wysłać już za 60zł. Formalności po stronie klienta są ograniczone do minimum. Wystarczy dostarczyć paczkę do punktu epaka.PL, a resztą zajmiemy się my. Pracownik punktu wypełni wszystkie dokumenty.

Maksymalna długość paczki to 200 cm, należy jednak pamiętać, że suma wymiarów nie może przekraczać 300cm. Czas dostarczenia paczki uzależniony jest od adresu odbiorcy.

FedEx Lotniczy – szybkie wysyłki na Ukrainę

Czas dostarczenia paczki do Ukrainy wynosi nawet 1 dzień roboczy.
Jest on zależny od adresu nadawcy i miejsca doręczenia przesyłki.
Odprawa celna jest darmowa.
Wszelki dokumenty do odprawy celnej można wygenerować na naszej stronie.
Należy zadeklarować wartość przesyłki, uzupełnić dane nadawcy i dołączyć je do przesyłki na Ukrainę.
W przypadku jakichkolwiek pytań, należy skorzystać z naszej infolinii.
Chętnie udzielimy wszelkiego rodzaju niezbędnej pomocy.
Cena wysłania paczki na Ukrainę już od 230,13zł i jest ona zależna od rozmiarów jak i wagi danej przesyłki.

W jaki sposób zamówić kuriera na Ukrainę?

Jest to bardzo proste, wystarczy skorzystać z zakładki "zamów kuriera" która jest dostępna na naszej stronie www. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii - 666 999 392,  z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jak nadać przesyłkę na Ukrainę?

Nadając wysyłkę na Ukrainę nie musisz obawiać się ilością wypełnianych formularzy ani wysokością kosztów. Zależy nam, aby Twoja przesyłka lub towar dotarły cało i bezpiecznie we wskazane miejsce jak najszybciej. Aby nadać paczkę wystarczy wybrać jeden z dwóch prostych sposobów nadawczych - udając się do jednej z naszych placówek stacjonarnych epaka.pl lub skorzystać z możliwości, jakie daje nam internet. Pierwsza opcja wymaga udania się do punktu wysyłkowego, który z dużym prawdopodobieństwem znajduje się w Twoim mieście. Nasi pracownicy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania, pomogą Ci poprawnie zapakować przesyłkę oraz obliczą całkowity koszt wysyłki na Ukrainę. Pragniemy, abyś w epaka.pl płacił tylko za usługi z których korzystasz, tak też w koszty nie są wliczane żadne dodatkowe, bądź ukryte opłaty. Drugą opcją nadania wysyłki na Ukrainę jest wykonanie zlecenia na stronie internetowej www.epaka.pl. “Przeprowadzimy Cię” krok po kroku przez formularz, umożliwi Ci wydrukowanie niezbędnych dokumentów, łącznie z tymi obowiązkowymi do odprawy celnej. Odprawa ta jest bezpłatna, jednak wymaga przedstawienia urzędnikom odpowiedniej dokumentacji. Warto uzupełnić w formularzu dane dotyczące zawartości wysyłki na Ukrainę, by odpowiednio ją zaklasyfikować na czas transportu.

Wysyłając paczki na Ukrainę epaka.pl korzysta z usług firmy FedEx oraz jej opcji FedEx Lotniczy. Gwarantuje ona dostarczenie Twojej paczki nawet w ciągu jednego dnia roboczego! Pragniemy dodać, że czas dostawy uzależniony jest od położenia miejsca docelowego. Dobrym rozwiązaniem, jakie proponujemy swoim klientom jest także skorzystanie z usług naszego partnera - firmy Meest, prężnie działającej na terenie Ukrainy. Dzięki bliskiej współpracy z Meest, możemy zaproponować zarówno niskie, jak i atrakcyjne ceny usług. Jeśli chcesz skorzystać z oferty Meest, wystarczy że, zamawiając kuriera, zaznaczysz jedną z opcji dostawy widocznych na stronie, w tym wypadku “Meest”. Następnie wystarczy dostarczyć paczkę do jednego ze 150 lokali stacjonarnych epaka.pl. Ważne jest aby długość paczki nie przekraczała 200 centymetrów, a łączna suma wymiarów - 300 cm. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 666 999 392 lub też poprzez adres mailowy bok@epaka.pl.

Gdzie warto wysyłać towar?

Jako potencjalny partner handlowy, z pewnością interesuje Cię, do których ukraińskich miast warto wysyłać towary. Głównym miastem handlowym Ukrainy, a zarazem jej stolicą, jest Kijów, liczący prawie 3 miliony ludności (dane z 2017 roku). Charków, czy Odessa posiadają nieco mniejszą liczbą mieszkańców, ale są równie atrakcyjne dla kontrahentów z Polski.

Lista kurierów na Ukrainę

Ponieważ Polska jest krajem często wybieranym przez Ukraińców jako kierunek emigracji zarobkowej, przesyłki na tej trasie zawierają bardzo często wartościowe przedmioty. Według statystyk Ukraińcy zazwyczaj przesyłają do rodzinnego kraju elektronikę, w tym komputery. Wiele osób decyduje się także na powierzenie kurierowi dokumentów. A ponieważ w epaka.pl staramy się dbać nie tylko o przesyłki, ale także samopoczucie naszych klientów, chcemy zapewnić ich, że powierzone nam paczki trafiają w dobre ręce! W tym celu poniżej umieściliśmy listę kurierów, którzy zajmują się dostawą na trasie Polska-Ukraina.

Ukraina – podstawowe informacje

Oczywiście Ukraina to nie tylko popularny cel wysyłki paczek wśród Ukraińców mieszkających w Polsce. Pomimo trudności ekonomicznych, kraj nieustannie się rozwija, a pracowitość oraz rzetelność Ukraińców sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na nawiązanie współpracy z tamtejszymi przedsiębiorcami.
Ze względu na rosnące zainteresowanie tym kierunkiem, dołożyliśmy starań, żebyś na naszej stronie znalazł wszelkie niezbędne informacje dotyczące wysyłki paczek na Ukrainę. Z serwisu epaka.pl dowiesz się nie tylko, ile kosztuje taka przesyłka i ile trwa jej dostarczenie, ale również uzyskasz szczegółową wiedzę, jak poprawnie nadać przesyłkę oraz które ukraińskie miasta są najbardziej atrakcyjne dla Polskich przedsiębiorców. Zapraszamy do współpracy!

Ukraina

Oferujemy ekspresową wysyłkę paczek zagranicznych na Ukrainę. Przesyłki zagraniczne wykonujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich, transportem drogowym lub lotniczym. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka dotrze do celu w zaledwie kilka dni roboczych, a jej cena będzie możliwie najniższa. Korzystając z naszych usług samodzielnie zamawiasz kuriera online i wybierasz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przekonaj się, jakie to proste!

Ukraina na mapie

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę