Zamówienie

Zamówienie

Zlecenie odbioru, przemieszczenia i doręczenia Przesyłki złożone Usługodawcy przez Usługobiorcę za pośrednictwem Serwisu.

Zamówienie

Na naszej platformie wysyłkowej epaka.pl znajdziesz wyselekcjonowane i najlesze oferty firm kurierskich, które cechują się atrakcyjnymi warunkami i najniższymi cenami. Wszystko to możliwe jest dzięki podpisaniu umowy przez nasz serwis z przewoźnikami, którzy tym samym zaproponowali nam najlepsze warunki i rozwiązania, spełniające oczekiwania zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Jednak zanim rozpoczniesz z nami współpracę, istotne jest byś poznał najważniejsze terminy dotyczące naszej platformy. Jednym z nich jest “zamówienie”. Czym ono jest i w jaki sposób wpływa na funkcjonowanie serwisu?

Czym jest zamówienie?

Zamówienie jest to nic innego jak zlecenie odbioru przesyłanej paczki od nadawcy, jej transport do miejsca docelowego i odbiór przez adresata. Jako zamówienie opisuje się cały, złożony proces, który wymaga profesjonalnej obsługi, oferowanej jedynie w naszym serwisie. Każde złożone przez naszego klienta zamówienie jest indywidualnie traktowane z należytą starannością, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania w każdej sytuacji. Zamówienie jest niezwykle łatwe do złożenia, a w jego szybkiej realizacji pomaga wypełnienie krótkiego formularza.

Jak dokonać zamówienia kuriera za pośrednictwem naszej platformy?

Składanie zamówienia zajmuje dosłownie parę chwil i jest bardzo proste. Rozpoczynamy od wypełnienia danych w formularzu, w którym wpisujemy podstawowe i niezbędne do realizacji zamówienia informacje dotyczące przesyłki. Wystarczy podać wysokość, szerokość i długość paczki oraz jej wagę, dzięki czemu nasz system w szybki sposób wyliczy na bieżąco końcową cenę. Cena ta będzie obejmowała całe zamówienie wraz z ewentualnymi usługami dodatkowymi, które wybiera się na etapie zawierania umowy. W razie jakichkolwiek pytań, nasi doradcy służą fachową pomocą pod numerem telefonu 666999392 lub pod e-mailem bok@epaka.pl. Jeśli natomiast chcesz złożyć zamówienie na kuriera za pomocą telefonu, to nasza obsługa chętnie Cię w tym wyręczy pod numerem 732480000.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od wypełnienia wyżej wspomnianego formularza. Po uzupełnieniu wszystkich danych, podajemy adres, pod którym ma zjawić się kurier po odbiór paczki oraz dane adresowe odbiorcy, do którego przesyłka ma dotrzeć. Możemy także poinformować system o dostarczeniu paczki przez nadawcę do punktu epaka.pl. Po uzupełnieniu tych informacji, przechodzimy do płatności, której możemy dokonać za pomocą karty płatniczej lub przelewu internetowego. Po opłaceniu zamówienia, otrzymujemy dokumenty do wydruku, takie jak etykieta do naklejenia na naszą przesyłkę oraz protokół odbioru, który jest dokumentem potwierdzającym odebranie paczki przez kuriera. Pracownik firmy spedycyjnej, pojawiając się po przesyłkę, powinien odręcznie podpisać protokół, który w tym momencie staje się istotnym dokumentem, będącym potwierdzeniem nadania oraz podstawą do ewentualnej reklamacji. Następnie naszej przesyłce nadawany jest numer identyfikacyjny, który umożliwia śledzenie paczki na każdym etapie realizowanego zamówienia.

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę