Zebra

Zebra

Zebra to wyspecjalizowana drukarka do termicznego drukowania etykiet samoprzylepnych. Drukuje się je na dostarczanych przez firmy kurierskie naklejkach o wymiarach 150x100 lub 160x100 mm w rolkach.

Zebra

Nadawanie paczek i listów jest dla Ciebie problematyczne? Ułatw sobie życie i skorzystaj z nowoczesnego portalu wysyłkowego, dzięki któremu możesz nadać paczkę bez wychodzenia z domu! Przy pomocy usług Epaka.pl Twoje przesyłki szybko i sprawnie dotrą do adresata, a to wszystko w atrakcyjnie niskich cenach. Ta innowacyjna platforma kurierska stale poszerza zakres swoich usług, łącznie z wysyłkami zagranicznymi. Epaka.pl korzysta ze wsparcia znanych firm kurierskich, takich jak DHL, FedEx, UPS, DPD, Geis, InPost, a także Paczkomatów, dzięki czemu jakość usług utrzymywana jest stale na najwyższym poziomie. Specjalnie, aby klienci mogli bez trudu poruszać się po platformie Epaka.pl, przygotowany został słownik pojęć, wyjaśniających typowe, pocztowe słownictwo. Dzięki temu każdy może szybko znaleźć wyjaśnienie nieznanych sobie terminów i zrozumieć obowiązujące zasady portalu. Klientów chcących nadać paczkę osobiście w punkcie wysyłkowym zapraszamy do 150 placówek stacjonarnych na terenie całej Polski.

Słownik pojęć jest naprawdę przydatny!

Przygotowany z myślą o klientach słownik pojęć wyjaśni każdy, niejasny termin pocztowy. Dzięki temu nadawca będzie miał pewność, że dobrze zapoznał się z ważnymi informacjami, a co za tym idzie, będzie miał poczucie bezpieczeństwa. Jednym z pojęć, które można odszukać we wspomnianym słowniku, jest tak zwana “zebra”. Niech nikogo nie zwiedzie ta nazwa! Zebrą nazywa się nowoczesną drukarkę przemysłową służącą do termicznego drukowania etykiet samoprzylepnych w dużych rolkach. Z pewnością każdy z nas nie raz miał taką etykietę w ręku. Ma ona charakterystyczny, żółto-niebieski kolor. Żółte pola uzupełnia nadawca, podając swój adres oraz adres odbiorcy, natomiast niebieskie pole uzupełnia pracownik poczty. Dla firm kurierskich drukarki typu Zebra tworzą wydruki na naklejkach o wymiarach 150 x 100 milimetrów lub 160 x 100 milimetrów. W systemie Epaka.pl zalogowani klienci, którzy posiadają swoje konto, mogą swobodnie korzystać z etykiet. Wystarczy wejść na swoje konto i wybrać etykietę przewoźnika, z którego usług chcemy skorzystać. Do wyboru są firmy: Geis, InPost, FedEx lub DHL. Należy zaznaczyć wydruk dla drukarki o typie Zebra. System sam wygeneruje odpowiedni rozmiar naklejki pocztowej.

Skorzystaj z wygodnych rozwiązań, jakie oferuje Ci Epaka.pl

Dzięki platformie Epaka.pl możesz błyskawicznie nadać przesyłkę i mieć pewność, że dojdzie na czas. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu kurierów i ciesz się swobodą nadawania paczek. Ułatw sobie cały proces nadawczy, drukując żółto-niebieską naklejkę kurierską w odpowiednim rozmiarze. Etykiety te są masowo używane w logistyce i są najczęściej produkowane na papierze lub folii. Każda naklejka zawiera kod pocztowy, po którym można zidentyfikować i zlokalizować paczkę w ciągu zaledwie kilku chwil. Oprócz kodu są one wyposażone również w znane powszechnie QR kody (Quick Response), które mają tak zakodowane znaki, aby każdy nowoczesny telefon komórkowy mógł je odkodować. Są to nieco inne wersje znanych nam kodów kreskowych. Piksele na kodzie odpowiadają kombinacjom zerojedynkowym, które umożliwiają zakodowanie zarówno liter, jak i cyfr. Korzystając z naklejek kurierskich, w każdej chwili możesz sprawdzić, co dzieje się z Twoją przesyłką!

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę