Zmywarka

Zmywarka

Zmywarka, uznawana jest duże AGD. Wysyłka możliwa jest jako przesyłka paletowa, tj. po umieszczeniu jej na palecie.

Zmywarka

Zmywarka to urządzenie AGD, które ułatwia codzienne zmywanie naczyń po posiłkach, a oprócz tego pozwala zaoszczędzić sporo czasu i wody. Wysyłka zmywarki za pośrednictwem firmy kurierskiej to bardzo prosta usługa pod warunkiem, że zachowane zostaną podstawowe zasady zabezpieczenia paczki. Należy pamiętać, aby stosować się do wytycznych podanych przez spedytora. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której wysyłany sprzęt ulegnie zniszczeniu, a w przypadku ewentualnych szkód uprawni do złożenia reklamacji i uzyskania odszkodowania. Jeśli wymagania dotyczące odpowiedniego przygotowania przesyłki zostaną zignorowane, wina za uszkodzenie sprzętu nie będzie leżała po stronie przewoźnika, lecz nadawcy. Warto także pamiętać, że paczka zostanie odebrana przez kuriera tylko wówczas, gdy spełni warunki zabezpieczenia oraz poprawnego zapakowania.

Jak przygotować zmywarkę do wysyłki?

Pakowanie urządzeń elektronicznych wymaga szczególnej uwagi. Należy dołożyć wszelkich starań, by zapewnić sprzętowi maksymalną ochronę i bezpieczeństwo podczas transportu. Platforma internetowa epaka.pl w związku z coraz większym zainteresowaniem klientów wysyłką urządzeń AGD wprowadziła słowniczek pojęć, który ma za zadanie przekazać informacje niezbędne do przygotowania niestandardowej przesyłki. Narzędzie zostało zaprojektowane tak, by krok po kroku przedstawić sposób zabezpieczenia i ułożenia zmywarki na palecie. Aby sprzęt był bezpieczny, należy przymocować go do palety tak, żeby nie mógł się przesunąć w trakcie transportu. Bardzo ważne jest to, by krawędzie zmywarki nie wystawały poza krawędzie palety. W przypadku przesyłki paletowej warto wyposażyć się w pasy transportowe. Jeśli przesyłka jest już gotowa – czas na wysyłkę.

Atuty przesyłki paletowej

epaka.pl realizuje usługi w zakresie wysyłki zarówno paczek standardowych, jak i przesyłek paletowych. Zmywarka ze względu na swoje wymiary i ciężar traktowana jest jako przesyłka niestandardowa, a jej transport odbywa się na palecie. Jest to tzw. przesyłka paletowa, której najważniejszymi zaletami są:

- bezpieczeństwo przesyłki wielkogabarytowej,

- bezproblemowy transport, prosty załadunek i rozładunek towaru,

- duża wytrzymałość.

W platformie Epaka.pl dostępne są przesyłki na wymienionych paletach:

- Standardowa Europaleta o wymiarach 120x80 centymetrów,

- Paleta Standard o wymiarach nieprzekraczających 120x80 centymetrów.

Platforma internetowa epaka.pl wprowadziła nowe rozwiązanie dla klientów, którzy w ciągu dnia korzystają głównie ze smartfonów. Jest nim aplikacja mobilna epaka.pl. Już dziś możesz ją pobrać i w bardzo prosty sposób złożyć zamówienie – wystarczy kilka kliknięć. Dzięki nam oszczędzasz czas, masz wszystko pod kontrolą i, co ważne, nie musisz uruchamiać komputera, by zlokalizować swoją paczkę. Aplikacja na bieżąco będzie przesyłać Ci informacje o promocjach i nowych usługach. Koniecznie sprawdź, jakie to proste!

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę