Tani kurier epaka.pl / Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne

Dostarczamy przesyłki i paczki zarówno na terenie kraju, Europy, jak i całego świata. Zapewniamy atrakcyjną ofertę przesyłek do krajów europejskich, które realizujemy we współpracy z firmami GLS, DPD, UPS, Meest oraz InPost. W związku z tym, że od niedawna nasza firma wprowadziła ofertę na przesyłki lotnicze FedEX, wysyłamy paczki także w najodleglejsze zakątki świata. Gwarantujemy tanie, międzynarodowe wysyłki kurierskie i lotnicze do najróżniejszych krajów.

Wybierz kraj na mapie

Lista państw do których relizujemy przesyłki międzynarodowe

Afganistan
W ramach usługi FedEx Lotniczy oferujemy tanie przesyłki do Afganistanu z darmową odprawą celną. Doręczenie przesyłki możliwe jest już w ciągu 1 dnia roboczego – w zależności od adresu nadania oraz doręczenia. Paczkę do Afganistanu wyślesz już od 277,12 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Afganistanu
Albania
Oferujemy możliwość wysyłki paczek do Albanii. Wysyłki obsługiwane są w ramach firm FedEx oraz GLS. Ceny zaczynają się już od 229.03 zł, jednak koszt danej przesyłki zależy jest od wymiarów oraz wagi danej paczki.
Czytaj więcej: Paczka do Albanii
Algieria
W naszej ofercie posiadamy wysyłkę paczek do Algierii. Cena wysyłki rozpoczyna się już od 245,75zł w przypadku paczki ważącej 1kg! Przesyłka tego typu jest przesyłką priorytetową, a więc możliwe jest dostarczenie jej w przeciągu 1 dnia roboczego, w zależności od adresu nadania oraz doręczenia.
Czytaj więcej: Paczka do Algierii
Andora
W ramach usługi Fedex Lotniczy oferujemy ekspresowe przesyłki do Andory w bardzo niskich cenach. Nasz kurier do Andory umożliwia również darmowe przeprowadzenie odprawy celnej.
Czytaj więcej: Paczka do Andory
Angola
Wysyłka paczki do Angoli jest priorytetowa, dostarczymy ją nawet w przeciągu 1 dnia roboczego, w zależności od miejsca nadania oraz doręczenia. Ceny paczek do Angoli rozpoczynają się od 277,12zł.
Czytaj więcej: Paczka do Angoli
Anguilla
W naszym bogatym wachlarzu usług oferujemy wysyłkę paczek do Anguilli z darmową odprawą celną. Wysłanie paczki do Anguilli możliwe jest już od 264,45zł.
Czytaj więcej: Przesyłki do Anguilli
Antigua i Barbuda
W ramach usługi FedEx Lotniczy oferujemy wysyłkę paczki do Antiguy i Barabudy. Tego typu wysyłka jest priorytetowa, oznacza to, że jej dostarczenie odbędzie się nawet do jednego dnia roboczego. Cena paczki do Atuguy i Barabudy rozpoczyna się od 264,45zł.
Arabia Saudyjska
W ramach usługi FedEx Lotniczy oferujemy wysyłkę paczki do Arabii Saudyjskiej. W zależności od miejsca nadania oraz odbioru paczki usługę realizujemy nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Ceny przesyłek rozpoczynają się od 245,75zł.
Argentyna
Czytaj więcej: Paczka do Argentyny
Armenia
W ramach usługi FedEx Lotniczy oferujemy wysyłkę paczki do Armenii. Kurier do Armenii to również darmowe przeprowadzenie przez odprawę celną i najatrakcyjniejsza oferta cenowa.
Czytaj więcej: Paczka do Armenii
Aruba
Kurier do Aruby dostępny w ramach naszej usługi FedEx Lotniczy to między innymi darmowa odprawa celna. Paczka do Aruby jest przesyłką ekspresową, która w zależności od adresu nadania i doręczenia może być dostarczona już w przeciągu jednego dnia roboczego. Cena usługi rozpoczyna się już od 264,45zł.
Czytaj więcej: Przesyłki na Arubę
Australia
Rozszerzyliśmy zakres naszych usług o przesyłki do Australii, które możliwe są dzięki współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Przesyłki te są ekspresowe, a ich koszt rozpoczyna się już od 248,83 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Australii
Austria
Z nami wyślesz swoją paczkę do Austrii. Usługa realizowana jest za pośrednictwem firm: UPS, DPD, GLS i FedEx. Cena przesyłki do Austrii rozpoczyna się już od 83,53zł i jest realizowana w trybie ekspresowym.
Czytaj więcej: Paczka do Austrii
Azerbejdżan
Dzięki współpracy z firmą FedEx umożliwiamy ekspresową wysyłkę paczek do Azerbejdżanu. Koszt wysyłki rozpoczyna się już od 277,12 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Azerbejdżanu
Bahamy
Dzięki usłudze Fedex Lotniczy oferujemy możliwość wysłania paczki na Bahamy. Wysyłka możliwa jest już od 264,45 zł! Zaletą tej usługi jest niezwykle szybkie dostarczenie przesyłki, nawet w przeciągu 1 dnia roboczego, w zależności od adresu nadawcy oraz odbiorcy danej przesyłki.
Czytaj więcej: Wysyłki na Bahamy
Bahrajn
Za pośrednictwem epaka.pl wyślesz swoją paczkę do Bahrajnu W przypadku przesyłek ważących do 1kg, koszt tej priorytetowej usługi zaczyna się od 264,45 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Bahrajnu
Bangladesz
Za pośrednictwem firmy FedEx realizujemy ekspresowe przesyłki do Bangladeszu, które dotrą na miejsce nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Koszt zamówienie kuriera do Bangladeszu rozpoczyna się już od 246,86zł, w przypadku przesyłek do 1kg!
Czytaj więcej: Paczka do Bangladeszu
Barbados
Dzięki współpracy z firmą FedEx Lotniczy umożliwiliśmy przesyłki z i na Barbados. Jest to usługa priorytetowa, dostawa jest możliwa nawet w przeciągu 1 dnia roboczego, w zależności od adresu nadania oraz doręczenia danej przesyłki. Oferujemy również darmową odprawę celną. Koszt kuriera na Barbados zaczyna się już od 265,68 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Barbadosu
Belgia
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do naszego szerokiego zakresu usług dołączamy możliwość przesłania paczek zarówno z jak i do Belgii, w niezwykle korzystnych cenach. Koszt przesyłki do Belgii kurierem InPost zaczyna się już od 50,86zł!
Czytaj więcej: Paczka do Belgii
Belize
Do naszego asortymentu usług włączyliśmy przesyłkę z oraz do Belize. Cena kuriera do Belize wynosi od 265,68zł w przypadku, kiedy przesyłka waży do 1kg!
Czytaj więcej: Wysyłki do Belize
Benin
Do zakresu oferowanych przez nas usług włączyliśmy również przesyłki do Beninu oraz z Beninu. Współpraca z firmą FedEx pozwala nam na wykonanie tej usługi w niezwykle szybki sposób. Koszt kuriera do Beninu wynosi 278,47zł jeżeli dana przesyłka nie przekracza 1kg!
Czytaj więcej: Paczka do Beninu
Bermudy
Możliwość wysyłki paczki na Bermudy jest dostępna w ramach naszego szerokiego wachlarza usług i realizowana jest przez firmę FedEx Lotniczy. Koszt tego typu przesyłki zaczyna się od 265,68zł, w przypadku przesyłki do 1kg!
Czytaj więcej: Paczka do Bermudów
Bhutan
Z nami wyślesz swoją przesyłkę z oraz do Bhutanu. Jest to priorytetowa usługa, która umożliwia dostarczenie paczki nawet do 1 dnia roboczego. Koszt skorzystania z kuriera do Bhutanu wynosi 246,86zł w przypadku przesyłki do 1kg!
Czytaj więcej: Paczka do Bhutanu
Białoruś
Z epaka.pl wyślesz swoją przesyłkę na Białoruś. Usługa dostępna jest dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Koszt takiej przesyłki rozpoczyna się już od 230,13zł. Usługa ta jest priorytetowa dlatego dostarczenie trwa nawet 1 dzień roboczy, a odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Białorusi
Boliwia
Za pomocą usługi FedEx Lotniczy wysyłanie paczki zarówno z jak i do Boliwii staje się bardzo proste. Usługa ta jest priorytetowa – czas dostarczenia, nawet do 1 dnia roboczego. Dodatkowo oferujemy darmową odprawę celną.
Czytaj więcej: Paczka do Boliwii
Bonaire, Sint Eustatius i Saba
Uzupełniliśmy nasze usługi o wysyłki na Bonaire, Sint Eustatius i Saba. Są one możliwe dzięki współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Oferujemy przesyłki ekspresowe, których koszt rozpoczyna się już od 265,68 zł.
Bośnia i Hercegowina
Dzięki współpracy z firmą FedEx Lotniczy i GLS oferujemy wysyłkę paczek do Bośni i Hercegowiny. Koszt tego typu usługi w przypadku firmy FedEx zaczyna się już 230,13 zł. Zapewniamy również darmową odprawę celną.
Botswana
epaka.pl umożliwia przesyłki do Botswany za pomocą usługi FedEx Lotniczy. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 278,47zł. Odprawa celna w ramach usługi jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Botswany
Brazylia
Dzięki współpracy z firmą FedEx dajemy możliwość przesłania paczki do Brazylii. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 265,68zł w przypadku przesyłki do 1kg!
Czytaj więcej: Paczka do Brazylii
Brunei
Wysyłki do Brunei możliwe są w ramach naszej oferty, dzięki współpracy z firmą FedEx. Paczki do Brunei wysyłane są w trybie natychmiastowym, nawet do jednego dnia roboczego. Koszt tej usługi wynosi 246,89zł w przypadku przesyłki ważącej do 1 kg!
Czytaj więcej: Paczka do Brunei
Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Przesyłka na Brytyjskie Wyspy Dziewicze to jedna z wielu oferowanych przez nas usług dostępnych dzięki współpracy z firmą FedEx. Jest to usługa priorytetowa, w której odprawa celna jest darmowa. Koszt przesyłki na Brytyjskie Wyspy Dziewicze zaczyna się już od 265,68 zł.
Burkina Faso
Współpraca z firmą FedEx pozwoliła nam na stworzenie możliwości przesłania paczki do Burkina Faso. Jest to usługa priorytetowa – dostarczenie przesyłki do jednego dnia roboczego.Czas dostawy zależny jest od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia. Koszt kuriera do Burkina Faso wynosi 278,47 zł w przypadku przesyłki do 1 kg!
Czytaj więcej: Paczka do Burkina Faso
Burundi
W trosce o potrzeby naszych klientów, udostępniliśmy usługę FedEx Lotniczy, która pozwala na przesyłanie paczek do Burundi. W przypadku przesyłek do 1kg, koszt rozpoczyna się już od 278,47 zł. FedEx Lotniczy jest usługą priorytetową, czas dostawy paczki to nawet jeden dzień roboczy.
Czytaj więcej: Kurier do Burundi
Bułgaria
Nasz serwis daje możliwość wysłania paczek zarówno do jak i z Bułgarii w niezwykle korzystnych cenach. Tego typu usługi kurierskie w ramach naszego portalu obsługiwane są przez FedEx, GLS, DPD oraz UPS. Firma GLS oferuje przesyłki do Bułgarii już od 69,00zł!
Czytaj więcej: Paczka do Bułgarii
Chile
epaka.pl umożliwia wysyłkę paczek z i do Chile. Usługa ta jest możliwa dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Możliwe jest dostarczenie przesyłki nawet w jeden dzień roboczy, a w przypadku przesyłki do 1kg, koszt zaczyna się już od 265,68 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Chile
Chiny
Zważywszy na dynamicznie rozwijający się rynek w Chinach oraz kontakty handlowe z tym państwem oferujemy tanią wysyłkę paczek do Chin. Cena kuriera do Chin lub z Chin do Polski rozpoczyna się już od 249,08 zł, w przypadku przesyłki do 1 kg!
Czytaj więcej: Paczka do Chin
Chorwacja
Kurier do Chorwacji obsługiwany jest przez takie firmy jak DPD, GLS czy FedEx. Koszt wysyłki rozpoczyna się już od 94,41 zł. Oferujemy również darmową odprawę celną.
Czytaj więcej: Paczka do Chorwacji
Curaçao
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów epaka.p oferuje możliwość wysłania przesyłki na Curaçao. Dzięki współpracy z firmą FedEx Lotniczy przesyłki tego typu dostarczane są w przeciągu 1 dnia roboczego. Odprawa celna jest darmowa
Czytaj więcej: Paczka do Curaçao
Cypr
Oferujemy naszym klientom możliwość przesyłki z Cypru oraz na Cypr. Usługa ta dostępna jest dzięki naszej współpracy z firmą FedEx oraz GLS. Koszt tego typu wysyłki rozpoczyna się od 200,49zł.
Czytaj więcej: Paczka do Cypru
Czad
W naszej ofercie dostępne są przesyłki do Czadu, w bardzo korzystnych cenach. Przesyłki tego typu dostarczane są nawet w przeciągu 1 dnia roboczego, a odprawa celna jest darmowa. W przypadku paczki ważącej do 1kg, cena wysyłki do Czadu wynosi od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczka do Czadu
Czarnogóra
Naszym klientom dajemy możliwość wysyłki paczek do Czarnogóry. Realizujemy je przy współpracy z firmą FedEx oraz GLS. Czas dostarczenia paczki do Czarnogóry to nawet 1 dzień roboczy. Odprawa celna jest darmowa, a koszt tej usługi rozpoczyna się już od 230,13zł.
Czytaj więcej: Paczka do Czarnogóry
Czechy
Wysyłka paczki do Czech możliwa jest dzięki naszej współpracy z firmą: UPS, DPD, GLS oraz FedEx. Cena takiej przesyłki rozpoczyna się już od 48,41zł i jest realizowana w trybie ekspresowym.
Czytaj więcej: Paczka do Czech
Dania
W naszej ofercie pojawiła się możliwość wysyłania paczek do Danii oraz z Danii. Pozwala na to nasza współpraca z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS czy FedEx. Cena wysyłki do Danii rozpoczyna się już od 55,40zł.
Czytaj więcej: Paczka do Danii
Demokratyczna Republika Konga
W ramach naszego szerokiego zakresu usług, umożliwiamy wysyłkę paczek do Demokratycznej Republiki Konga. Czas dostarczenia to nawet jeden dzień roboczy. Oferujemy również darmową odprawę celną.
Dominika
Uruchomiliśmy możliwość przesyłki na Dominikę. Usługa jest możliwa dzięki naszej współpracy z firmą FedEx. Cena wysyłki zaczyna się już od 268,65zł. Przesyłka będzie dostarczona na miejsce w przeciągu 1 dnia roboczego, w zależności od dokładnego adresu doręczenia oraz nadawcy.
Czytaj więcej: Paczka do Dominiki
Dominikana
Dajemy możliwość wysłania przesyłki na Dominikanę za pomocą usługi FedEx Lotniczy. Dostarczenie przesyłki za pomocą tej usługi trwa nawet do 1 dnia roboczego. Jest to jednak zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia danej przesyłki
Czytaj więcej: Paczka do Dominikany
Dżibuti
Dzięki współpracy z firmą FedEx realizujemy przesyłki do Dżibuti. Czas dostarczenia paczki zależny od dokładnego adresu doręczenia przesyłki, cena usługi zawiera również odprawę celną.
Czytaj więcej: Kurier do Dżibuti
Egipt
Współpraca handlowa pomiędzy Egiptem, a Polską bardzo dynamicznie się rozwija, z tego powodu uruchomienie możliwości wysyłania paczek do Egiptu oraz z Egiptu było niezwykle istotne. Czas dostarczenia w ramach tej usługi wynosi nawet do 1 dnia roboczego. Zależy to jednak od dokładnego adresu odbiorcy danej przesyłki. Z kolei cena usługi zaczyna się już od 246,86zł.
Czytaj więcej: Paczka do Egiptu
Ekwador
Przesłanie paczki do Ekwadoru jest możliwe dzięki naszej współpracy z firmą FedEx. Koszt kuriera do Ekwadoru rozpoczyna się od 265,68zł, w cenie zawiera się również odprawa celna.
Czytaj więcej: Paczka do Ekwadoru
Erytrea
Przesłanie paczki do Erytrei jest możliwe dzięki naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx. Cena kuriera do Erytrei zaczyna się już od 278,47zł. Czas dostarczenia przesyłki wynosi nawet tylko 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Kurier do Erytrei
Estonia
Przesłanie paczki do Estonii jest możliwe dzięki naszej współpracy z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS czy FedEx. W zależności od firmy usługa realizowana jest nawet w ciągu jednego dnia roboczego.
Czytaj więcej: Paczka do Estonii
Etiopia
Uruchomiliśmy możliwość wysyłki paczki do Etiopii. Dbając o najwyższy standard usług – zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą FedEx, która jest absolutnym gwarantem dostarczenia przesyłki do Etiopii szybko oraz bezproblemowo. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczka do Etiopii
Fidżi
Umożliwiamy dostarczenie paczek na Fidżi w szybki oraz wygodny sposób dzięki współpracy z firmą kurierską FedEx. Cena tej usługi rozpoczyna się już od 278,47 zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Fidżi
Filipiny
Uruchomiliśmy możliwość przesłania paczki na Filipiny. Ta szybka i bezproblemowa usługa dostępna jest dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Cena takiej przesyłki zaczyna się już od 249,94 zł, a odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Filipin
Finlandia
Współpracujemy z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS, InPost Kurier czy FedEx. Dzięki nim jesteśmy w stanie zagwarantować, że Twoja paczka zostanie dostarczona szybko i bezpiecznie. Ceny przesyłek rozpoczynają się już od 69 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Finlandii
Francja
Z nami wyślesz swoją paczkę z oraz do Francji! Przesyłki do Francji realizujemy za pośrednictwem firmy: UPS, DPD, GLS oraz Fedex. W zależności od wybranej firmy kurierskiej koszt takiej usługi rozpoczyna się już od 61,88zł.
Czytaj więcej: Paczka do Francji
Gabon
Przesyłki do Gabonu dostępne w ramach naszej usługi FedEx Lotniczy oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Cena tego typu usługi zaczyna się już od 278,47zł. Czas dostarczenia paczki do Gabonu to nawet jeden dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Gabonu
Gambia
Wysyłki do Gambii dostępne są w naszym asortymencie usług w niezwykle atrakcyjnych cenach. Czas dostarczenia paczki do Gambii może wynieść nawet do 1 dnia roboczego. Cena tego typu usługi wynosi już od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczka do Gambii
Ghana
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx realizujemy przesyłki do Ghany w szybki oraz bezproblemowy sposób. Ceny usług zaczynają się już od 278,47zł, w przypadku paczki do 1 kg.
Czytaj więcej: Paczka do Ghany
Gibraltar
Wysyłka paczek do Gibraltaru możliwa jest dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Cena przesyłki rozpoczyna się już od 225,83 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Gibraltaru
Grecja
Dostarczamy paczki do Grecji takimi firmami jak UPS, DPD, GLS czy FedEx. Kurierem GLS wyślesz swoją paczkę już za 95,77zł. W zależności od wybranej firmy kurierskiej czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Grecji
Grenada
Wysłanie paczki na Grenadę jest bardzo proste. Realizujemy tego typu przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx Lotniczy, co powoduje, że przesyłki te są ekspresowe i w korzystnej cenie. Swoją paczkę na Grenadę wyślesz już od 265,68 zł w ciągu jednego dnia roboczego.
Czytaj więcej: Wysyłki do Grenady
Grenlandia
epaka.pl daje możliwość wysyłki paczki na Grenlandię. Usługa ta realizowana jest przez firmę FedEx Lotniczy. Czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy. Cena rozpoczyna się od 200,49zł.
Czytaj więcej: Paczka do Grenlandii
Gruzja
Oferujemy przesyłki do malowniczej Gruzji, znajdującej się na styku kultur oraz kontynentów. Aby dostarczyć przesyłki jak najszybciej oraz sprawnie, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą FedEx. Czas dostarczenia paczki wynosi nawet do 1 dnia roboczego. Jest to jednak zależne od dokładnego adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki. Cena usługi rozpoczyna się od 278,47zł
Czytaj więcej: Paczka do Gruzji
Guam
We współpracy z firmą FedEx Lotniczy realizujemy wysyłkę paczek do Guam. Czas dostarczenia może wynosić nawet do 1 dnia roboczego. Cena usługi zaczyna się już od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczka do Guam
Gujana
Oferujemy możliwość dostarczenia przesyłki do Gujany. Cena takiej przesyłki zaczyna się już od 265,68zł. Aby zamówić kuriera, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, który jest dostępny na naszej stronie.
Czytaj więcej: Paczka do Gujany
Gujana Francuska
Oferujemy ekspresowe przesyłki do Gujany Francuskiej. Aby zamówić kuriera wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie. Cena przesyłki zaczyna się już od 265,68zł.
Gwadelupa
Umożliwiamy szybkie i bezproblemowe przesłanie paczki do Gwadelupy. Cena takiej przesyłki zaczyna się już od 265,68zł. Czas dostarczenia to nawet tylko 1 dzień roboczy. Zależne jest to jednak od adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia danej przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Gwadelupy
Gwatemala
Z nami wyślesz swoją paczkę do Gwatemali. Usługa możliwa jest dzięki naszej współpracy z firmą FedEx. Przesyłkę do Gwatemali charakteryzuje szybki czas realizacji, paczka dotrze do odbiorcy nawet w 1 dzień roboczy, w zależności od adresu nadania i dostarczenia.
Czytaj więcej: Paczka do Gwatemali
Gwinea
Przy współpracy z firmą FedEx Lotniczy realizujemy przesyłki do Gwinei. Cena takiej przesyłki zaczyna się już od 278,47zł. Aby zamówić kuriera należy wypełnić odpowiedni formularz na naszej stronie.
Czytaj więcej: Wysyłki do Gwinei
Haiti
Z epaka.pl możliwe jest wysłanie paczki na Haiti. Przesyłkę tą charakteryzuje niezwykle szybki czas dostarczenia, nawet do 1 dnia roboczego.
Czytaj więcej: Kurier na Haiti
Hiszpania
epaka.pl daje możliwość wysłania paczki do Hiszpanii na wiele sposobów. Współpracujemy z takimi firmami jak UPS, DPD, GLS czy FedEx. Cena rozpoczyna się już od 61.88zł.
Czytaj więcej: Paczka do Hiszpanii
Holandia
epaka.pl daje możliwość wysłania paczki do Holandii lub z Holandii do Polski. Tego typu wysyłki realizujemy dzięki współpracy z firmami: UPS, DPD, GLS czy FedEx. Jednocześnie dajemy Państwu gwarancję, że przesyłki do Holandii zostaną dostarczone na miejsce szybko oraz bez kłopotu. Cena rozpoczyna się już od 50,89zł.
Czytaj więcej: Paczka do Holandii
Honduras
Do naszego asortymentu usług włączyliśmy możliwość wysłania paczki do Hondurasu. Usługa ta umożliwiona jest za pośrednictwem znanej i sprawdzonej firmy FedEx, która jest prawdziwym gwarantem jakości. Cena rozpoczyna się od 265,68 zł.
Czytaj więcej: Wysyłki do Hondurasu
Hongkong
Oferujemy możliwość przesyłki do Hongkongu oraz z Hongkongu. Cena tego typu usługi zaczyna się już od 249,94zł. Zamówienia kuriera do Hongkongu jest bardzo proste, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.
Czytaj więcej: Paczka do Hongkongu
Indie
Szybkie dostarczenie przesyłki to dla nas priorytet, dlatego opieramy nasze usługi o współpracę ze sprawdzoną firmą FedEx, która niezawodnie dostarcza przesyłki do Indii. Cena kuriera do Indii zaczyna się od 246,86zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Indii
Indonezja
Za pośrednictwem epaka.pl wyślesz swoją paczkę do Indonezji. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Aby zamówić kuriera należy wypełnić odpowiedni formularz na naszej stronie. Cena przesyłki do Indonezji rozpoczyna się od 249,94 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Indonezji
Irak
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy oferujemy wysyłkę paczek do Iraku. Cena kuriera zaczyna się już od 246,86zł. Żeby zamówić kuriera należy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.
Czytaj więcej: Paczka do Iraku
Irlandia
Za naszym pośrednictwem wyślesz swoją paczkę do lub z Irlandii. Współpracujemy z firmami takimi jak UPS, DPD, GLS czy FedEx. W zależności od wybranej firmy kurierskiej cena usługi zaczyna się już od 69,00zł.
Czytaj więcej: Paczka do Irlandii
Irlandia Północna
Dajemy możliwość przesłanie paczki do Irlandii Północnej. Jest to możliwe dzięki współpracy z renomowaną oraz sprawdzoną firmą UPS, która świadczy najwyższą jakość usług oraz gwarantuje, że paczki do Irlandii Północnej dotrą szybko i bezproblemowo. Jednolita cena dla paczek do 10kg to 95,77zł.
Islandia
Dostarczenie paczki na Islandię jest możliwe za pośrednictwem firm FedEx oraz GLS. Cena usługi rozpoczyna się już od 225,83zł. Aby zamówić kuriera na Islandię, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera, który jest dostępny na stronie internetowej. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Islandii
Izrael
Chcąc dostarczyć w szybki sposób paczki do Izraela najlepszym wyborem jest skorzystanie za naszym pośrednictwem z usług firmy FedEx, dzięki czemu zaoszczędzi się czas oraz pieniądze. Cena zaczyna się już od 246,86zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Izraela
Jamajka
Wysłanie paczki na lub z Jamajki możliwe jest dzięki naszej współpracy z firmą FedEx. Cena tej usługi zaczyna się już od 265,68 zł. Dostarczenie tego typu przesyłki możliwe jest w ciągu jednego dnia roboczego w zależności od adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia.
Czytaj więcej: Paczka do Jamajki
Japonia
Przesyłki do Japonii są niezwykle popularne dlatego tak bardzo dbamy o to, aby były wysłane szybko i bezproblemowo. Cena usługi zaczyna się od 249,94zł – różni się w zależności od wagi oraz rozmiaru przesyłki. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Japonii
Jordania
Z nami wyślesz swoją przesyłkę do Jordanii. Cena usług zaczyna się od 246,86zł i zależy od wagi oraz rozmiaru przesyłki. Aby zamówić kuriera należy wypełnić odpowiedni formularz na naszej i nadać paczkę.
Czytaj więcej: Paczka do Jordanii
Kajmany
W ramach naszego szerokiego zakresu usług proponujemy możliwość wysłania paczki na Kajmany. Koszt tego typu usługi zaczyna się już od 265,68zł.
Czytaj więcej: Paczka do Kajmanów
Kambodża
Nasz szeroki zakres usług to również wysyłka paczki do Kambodży. Koszt tego typu usługi rozpoczyna się już od 249,94zł. Czas doręczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Kambodży
Kamerun
Chcąc dostarczyć w szybki sposób paczki do Kamerunu, najlepiej skorzystać z usługi FedEx Lotniczy. Cena kuriera do Kamerunu zaczyna się już od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczka do Kamerunu
Kanada
Oferujemy niezwykle szybką wysyłkę z Kanady i do Kanady. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 213,16zł. Odprawa celna jest darmowa. Czas realizacji usługi to nawet 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadania i dostarczenia paczki.
Czytaj więcej: Paczka do Kanady
Katar
Uruchomiliśmy możliwość wysłania przesyłki do Kataru. Cena dostarczenia przesyłki rozpoczyna się już od 246,86zł. Czas doręczenia paczki to nawet 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Kataru
Kazachstan
Skorzystaj z usług firmy FedEx Lotniczy, która pozwala na błyskawiczne dostarczenie paczki do Kazachstanu. 278,47zł – od takiej kwoty zaczynają się ceny paczek do Kazachstanu. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Kazachstanu
Kenia
Wysyłając paczkę do Kenii należy skorzystać z usługi FedEx Lotniczy. Usługa ta pozwala na błyskawiczne dostarczenie każdej przesyłki w dowolne miejsce na Ziemi. Cena wysłania przesyłki do Kenii zaczyna się od 278,47zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Kenii
Kirgistan
Wysłanie przesyłki do Kirgistanu jest usługą ekspresową realizowaną przez firmę FedEx Lotniczy. Czas dostarczenia paczki to nawet 1 dzień roboczy. Koszt usługi rozpoczyna się już od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczka do Kirgistanu
Kolumbia
Wysłanie paczki do Kolumbii i z Kolumbii jest możliwe w ramach naszego zakresu usług. Cena takiej przesyłki rozpoczyna się już od 265,68zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Kolumbii
Kongo
Wysłanie przesyłki do Konga jest możliwe w naszym asortymencie usług. Termin doręczenia jest uzależniony od adresu nadawcy oraz odbiorcy w danym kraju. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Konga
Korea Południowa
Wysyłanie przesyłki do Korei Południowej jest możliwe dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Cena rozpoczyna się już od j 249,94zł. Aby zamówić kuriera wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na naszej stronie www.epaka.pl.
Kostaryka
Wysyłanie przesyłki do Kostaryki jest dostępne w naszym asortymencie usług. Cena rozpoczyna się już od 265,65zł w zależności od rozmiaru oraz wagi danej przesyłki. Przesyłka zostanie dostarczona nawet w przeciągu 1 dnia roboczego.
Czytaj więcej: Paczka do Kostaryki
Kuwejt
Stworzyliśmy możliwość wysłania dowolnej paczki do Kuwejtu za pomocą firmy kurierskiej FedEx. Cena zaczyna się już 246,86zł i jest zależna od rozmiaru paczki oraz jej wagi. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Kuwejtu
Laos
Z nami wyślesz swoją przesyłkę do Laosu. Czas dostarczenia zależy od adresu nadawcy oraz odbiorcy danej przesyłki i wynosi nawet do 1 dnia roboczego. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Laosu
Lesotho
Poszerzyliśmy nasz asortyment usług o możliwość wysyłki paczek do Lesotho. Dokładny czas dostarczenia przesyłki zależy od adresu nadawcy oraz miejsca doręczenia przesyłki. Cena wysłania paczki do Lesotho zaczyna się już od 278,47zł i zależy od jej rozmiaru oraz wagi
Czytaj więcej: Kurier do Lesotho
Liban
Z nami wyślesz swoją paczkę do Libanu. Cena tej usługi zaczyna się już od 246,86zł. Odprawa celna jest darmowa. Aby zamówić kuriera do Libanu należy wypełnić odpowiedni formularz zamówienia kuriera dostępny na naszej stronie.
Czytaj więcej: Paczka do Libanu
Liberia
Nieustannie rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Udostępniliśmy naszym klientom możliwość przesyłki paczki do Liberii. Cena przesyłki rozpoczyna się już od 278,47zł. Przesyłka będzie dostarczona nawet do 1 dnia roboczego.
Czytaj więcej: Paczka do Liberii
Libia
Dzięki współpracy z firmą FedEx dajemy możliwość przesyłki do Libii. Dokładny czas dostarczenia jest zależny od adresu nadawcy oraz odbiorcy. Cena paczki do Libii zaczyna się już od 246,86zł.
Czytaj więcej: Paczka do Libii
Liechtenstein
Dzięki współpracy z firmą FedEx, naszym klientom dajemy możliwość przesłania paczki do Liechtensteinu. Czas dostarczenia przesyłki nawet 1 dzień roboczy. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Liechtensteinu
Litwa
Stworzyliśmy możliwość przesłania paczki na Litwę. Jest to możliwe dzięki współpracy z takimi firmami jak DPD, UPS, GLS czy FedEx. W zależności od wybranej firmy kurierskiej cena usługi rozpoczyna się już od 52,47 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Litwy
Luksemburg
Nieustannie staramy się rozwijać zakres naszych usług dlatego stworzyliśmy możliwość dostarczenia paczki do Luksemburga. Jest to możliwe dzięki współpracy z takimi firmami jak DPD, UPS, GLS czy FedEx. W zależności od wybranej firmy kurierskiej cena tej usługi rozpoczyna się już od 65,46zł.
Czytaj więcej: Paczka do Luksemburga
Macedonia
Uruchomiliśmy możliwość przesyłki paczki do Macedonii. Usługa ta realizowana jest dzięki naszej współpracy z firmami FedEx oraz GLS. Cena rozpoczyna się już od 230,13 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Macedonii
Madagaskar
Cały czas rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Z tego względu dajemy możliwość przesyłki na Madagaskar. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmą FedEx Lotniczy. Cena przesyłki zaczyna się już od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczka do Madagaskaru
Makau
Uruchomiliśmy możliwość przesłania paczki do Makau. Cena wysyłki zaczyna się już od 249,94zł i jest zależna od wagi oraz rozmiaru danej paczki. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Makau
Malawi
Cały czas rozwijamy zakres oferowanych przez nas usług. Właśnie dlatego uruchomiliśmy możliwości przesłania paczki do Malawi. Cena tego typu usługi, zaczyna się już od 278,47zł, jest ona zależna od wagi oraz rozmiaru paczki. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Malawi
Malediwy
Z nami masz możliwość wysyłki paczki na Malediwy. Usługa ta jest dostępna dzięki naszej współpracy z firmą FedEx. Czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy paczki.
Czytaj więcej: Paczka do Malediwów
Malezja
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy – wysyłka do Malezji jest szybka oraz bezproblemowa. Czas dostawy to 1 dzień roboczy. Cena tego typu usługi rozpoczyna się już od 249,94zł – jest zależna od wagi oraz wymiarów przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Malezji
Mali
Z nami wyślesz swoją paczkę do Mali. Aby nadać przesyłkę należy wypełnić odpowiedni formularz na naszej stronie. Cena usługi zaczyna się już od 278,47zł – jest ona zależna od wagi oraz wymiarów przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Mali
Malta
Dzięki współpracy z firmą FedEx i GLS dajemy naszym klientom możliwość wysyłki paczki z i na Maltę. Tego typu przesyłki zaczynają się już od 152,89zł – dokładna cena zależy od rozmiarów przesyłki oraz jej wagi. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Malty
Mariany Północne
Wysyłka paczki na Mariany Północne to jedna z wielu możliwości w ramach naszego szerokiego zakresu usług. Czas dostawy przesyłki nawet do 1 dnia roboczego. Cena usługi zaczyna się już od 278,47zł – jest on zależny od dokładnej wagi oraz wymiarów danej przesyłki. Odprawa celna jest darmowa.
Maroko
W ramach naszych usług możliwe jest przesłanie paczki do Maroka. Czas dostawy przesyłki to nawet 1 dzień roboczy. Cena usługi to już 246,86zł, w zależności od dokładnej wagi oraz wymiarów przesyłki. Odprawa celna jest za darmo.
Czytaj więcej: Paczka do Maroka
Martynika
Dostarczenie przesyłki na Martynikę jest możliwe dzięki współpracy z firmą FedEx, która ma świetną renomę na całym świecie i jest absolutnym gwarantem szybkiej i bezproblemowej wysyłki paczek. Czas dostawy tego typu przesyłek to nawet tylko 1 dzień roboczy. Cena usługi zaczyna się już od 265,68zł – jest zależna od wagi oraz wymiarów przesyłki.
Czytaj więcej: Paczki na Martynikę
Mauretania
Udostępniamy możliwość wysłania przesyłki do Mauretanii. Czas dostawy wyniesie nawet 1 dzień roboczy. Cena tego typu usługi rozpoczyna się już od 278,47zł, zależy od wagi oraz wymiarów przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Mauretanii
Mauritius
Umożliwiamy przesyłkę paczki na Mauritius. Tego typu usługi są możliwe dzięki naszej współpracy z firmą FedEx, która jest absolutnym gwarantem szybkiej dostawy. Czas dostarczenia to nawet 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Mauritiusu
Meksyk
W ramach naszej szerokiej oferty usług, mogą Państwo wysłać paczki do Meksyku. Cena tych usług zaczyna się już od 249,94zł i jest ona zależna od wagi i wymiarów danej paczki. Czas dostawy może wynosić nawet tylko 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Meksyku
Mikronezja
Wysłanie paczki na Mikronezję jest możliwe dzięki naszej współpracy z firmą FedEx będącą gwarantem szybkiego oraz bezproblemowego dostarczenia wysyłki. Cena tego typu usług zaczyna się już od 278,47zł, jest ona zależna od wymiarów oraz wagi danej paczki.
Czytaj więcej: Paczki na Mikronezję
Monako
Zakres naszych usług obejmuje możliwość wysłania przesyłki do Monako. Cena tej usługi zaczyna się już od 90,82zł i jest zależna od wymiarów i wagi danej paczki.
Czytaj więcej: Paczka do Monako
Mongolia
W ramach naszego zakresu usług oferujemy możliwość przesłania paczki do Mongolii. Cena tych usług zaczyna się już od 278,47zł i jest zależna od wymiarów i wagi paczki. Czas dostawy nawet do 1 dnia roboczego.
Czytaj więcej: Paczka do Mongolii
Montserrat
W naszym wachlarzu usług mamy również możliwość wysyłki paczki na Montserrat. Ceny zaczynają się już od 265,68 zł. Odprawa celna jest za darmo.
Czytaj więcej: Paczki na Montserrat
Mozambik
W ramach naszego szerokiego zakresu usług umożliwiamy Państwu wysyłkę paczki do Mozambiku. Cena usługi rozpoczyna się już od 278,47 zł i zależy od dokładnych wymiarów oraz wagi paczki. Czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Mozambiku
Mołdawia
W ramach naszego szerokiego asortymentu usług oferujemy Państwu możliwość wysyłki paczki do Mołdawii. Cena tych usług zaczyna się już od 230,13zł. Czas dostawy to nawet tylko 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Mołdawii
Namibia
Nasz szeroki zakres usług to również możliwość przesłania paczki do Namibii. Cena wysyłki jest zależna od wymiarów oraz wagi paczki i rozpoczyna się już od 278,47 zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Namibii
Nepal
Uruchomiliśmy możliwość wysyłki paczki do Nepalu. Koszt takiej usługi zaczyna się już od 246,86zł. Dostawa trwa nawet 1 dzień roboczy. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Nepalu
Niemcy
Nieustannie rozwijamy zakres naszych usług. Przesyłki do Niemiec to jeden ze strategicznych elementów naszej oferty, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi. Możliwość wysłania paczki do Niemiec jest dostępna dzięki naszej kooperacji z takimi firmami jak DPD, GLS, UPS, InPost Kurier czy FedEx. Cena tej usługi zaczyna się już od kwoty 48,27zł i zależna jest od firmy kurierskiej, która ją dostarczy.
Czytaj więcej: Paczka do Niemiec
Niger
Zakres naszych usług oparty jest na współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi. Jedną z nich jest firma FedEx, która umożliwia nam niezwykle szybką wysyłkę paczki do Nigru. Koszt usługi zaczyna się od 278,47zł. Czas dostawy może wynosić nawet 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Wysyłki do Nigru
Nigeria
W ramach naszych usług, dajemy możliwość przesłania paczki do Nigerii. Cena takich przesyłek rozpoczyna się już od 278,47zł i jest uzależniona od dokładnych wymiarów oraz wagi danej przesyłki. Czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Nigerii
Nikaragua
Nasz szeroki zakres usług obejmuje między innymi możliwość przesłania paczki do Nikaragui. Cena tego typu przesyłki to już nawet 265,68zł – w zależności od wagi oraz rozmiaru przesyłki. Aby nadać przesyłkę należy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie.
Czytaj więcej: Paczka do Nikaragui
Norwegia
Cały czas rozwijamy zakres oferowanych przez nas usług. Z tego względu proponujemy Państwu możliwość przesłania paczki do Norwegii oraz z Norwegii. Usługa jest dostępna dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy.
Czytaj więcej: Paczka do Norwegii
Nowa Kaledonia
W ramach naszego szerokiego zakresu usług, dajemy Państwu możliwość przesłania paczki na Nową Kaledonię. Cena takiej przesyłki zaczyna się już od 278,47zł. Odprawa celna jest za darmo. Czas dostawy przesyłki może trwać nawet do 1 dnia roboczego.
Nowa Zelandia
Nasz szeroki zakres usług, obejmuje również przesyłki do Nowej Zelandii. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 249,94zł i jest zależna od jej wagi oraz rozmiaru. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Nowej Zelandii
Oman
Proponujemy Państwu możliwość przesłania paczki do Omanu. Cena przesyłki zaczyna się już od 226,07zł. Dostawa trwa nawet jeden dzień roboczy i zależna jest od dokładnego adresu nadawcy i odbiorcy przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Omanu
Pakistan
Nasz szeroki zakres usług to również przesyłki do Pakistanu. Cena tego typu przesyłek zaczyna się od 246,86zł. Odprawa celna jest darmowa. Czas dostawy jest zależny od dokładnego miejsca doręczenia oraz nadawcy.
Czytaj więcej: Paczka do Pakistanu
Palau
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy możemy Państwu zaoferować wysyłkę paczki do Palau. Cena wysyłki paczki zaczyna się już od 278,47zł. Odprawa celna jest darmowa. Przesyłki będą dostarczone nawet do jednego dnia roboczego.
Czytaj więcej: Paczka do Palau
Palestyna
Z nami masz możliwość wysłania paczki do Palestyny. Usługa ta rozpoczyna się od kwoty 369,74zł – dokładna cena zależy od rozmiaru oraz wagi danej przesyłki. Wszystkie potrzebne dokumenty są do wygenerowania na naszej stronie internetowej.
Czytaj więcej: Paczka do Palestyny
Panama
Oferujemy szybkie i tanie przesyłki do Panamy. Koszt usługi rozpoczyna się już od 265,68 zł. Dokładna cena jest zależna od wagi oraz rozmiaru przesyłki. Odprawa celna jest darmowa. Przesyłka ta charakteryzuje się niezwykle szybkim czasem dostawy - nawet do jednego dnia roboczego.
Czytaj więcej: Paczka do Panamy
Papua-Nowa Gwinea
Przesyłki do Papui Nowej Gwinei możliwe dzięki naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx. Czas dostawy wyniesie nawet tylko 1 dzień i uzależniony jest od dokładnego adresu odbiorcy oraz nadawcy. Koszt tego typu przesyłki zaczyna się od 278,47zł.
Paragwaj
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx umożliwiamy dostarczanie paczek do wielu innych krajów na świecie w tym Paragwaju. Koszt takiej usługi zaczyna się już od 265,68zł. Zależy on od wagi oraz rozmiaru konkretnej przesyłki. Odprawa celna jest za darmo.
Czytaj więcej: Paczka do Paragwaju
Peru
Możliwość wysłania przesyłki do Peru to jedna z kolejnych usług, które włączyliśmy do szerokiego zakresu oferowanych przez nas usług. Koszt przesyłki zaczyna się od 265,68zł. Cena jest zależna od wagi oraz rozmiaru przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Peru
Polinezja Francuska
Nasza oferta to również możliwość wysyłki paczki do Polinezji Francuskiej. Przesyłka ta charakteryzuje się niezwykle szybką dostawą, nawet do 1 dnia roboczego. Koszt tego typu przesyłki rozpoczyna się już od 278,47 zł. Odprawa celna jest darmowa.
Polska
Przesyłki kurierskie w różne miejsca Polski to jeden z fundamentów naszego działania. Współpracujemy z międzynarodowymi przewoźnikami, takimi jak GLS, DPD, DHL, UPS, K-EX, InPost czy FedEx. Oferujemy zarówno możliwość przesłania paczki do Polski w ramach kraju, jak i z zagranicy. epaka.pl to niezawodny kurier online – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!
Czytaj więcej: Paczki do Polski
Portoryko
W ramach naszej szerokiej oferty mają Państwo możliwość wysyłki paczki do Portoryko. Dostawa trwa nawet 1 dzień roboczy. Dokładny czas jest uzależniony od adresu nadawcy oraz odbiorcy. Koszt przesyłki zaczyna się od 265,68zł.
Czytaj więcej: Paczka do Portoryko
Portugalia
Przesyłki do Portugalii są jednym z ważnych elementów naszej oferty dlatego decydujemy się tylko na współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi. Wysyłamy paczki do Portugalii współpracując z takimi firmami jak DPD, GLS, UPS, InPost Kurier czy FedEx.
Czytaj więcej: Paczka do Portugalii
Republika Południowej Afryki
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy dajemy możliwość wysyłki paczki do Republiki Południowej Afryki. Cena tego typu usługi zaczyna się od 265,68zł – jest ona uzależniona od rozmiarów przesyłki oraz jej wagi. Odprawa celna jest darmowa.
Republika Zielonego Przylądka
W ramach naszej oferty umożliwiamy wysyłkę paczki do Republiki Zielonego Przylądka. Precyzyjny czas dostawy zależy od miejsca doręczenia oraz adresu nadawcy. Cena przesyłki zaczyna się od 278,47zł – jest ona uzależniona od wagi oraz rozmiaru przesyłki. Odprawa celna jest darmowa.
Reunion
Współpracujemy z renomowaną firma FedEx, która szybko i sprawnie doręczy paczki na Reunion. Czas dostawy zależny od miejsca doręczenia oraz dokładnego adresu nadawcy. Cena usługi już od 278,47zł, jest ona zależna od rozmiaru oraz wagi danej paczki.
Czytaj więcej: Paczka do Reunionu
Rosja
Cały czas rozwijamy naszą ofertę. Dlatego umożliwiamy w jej ramach przesyłki do Rosji. Czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy. Jest on uzależniony od miejsca doręczenia i adresu nadawcy. Cena tego typu usługi rozpoczyna się już od 225,83zł.
Czytaj więcej: Paczka do Rosji
Rumunia
Paczki do Rumuni wysyłamy dzięki naszej współpracy z firmami UPS, DPD, GLS i FedEx, które są gwarantem szybkiej oraz bezproblemowej wysyłki. Cena tego typu usługi zaczyna się już od 92zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Rumunii
Rwanda
Nasza oferta to stale rosnący wachlarz możliwości dlatego umożliwiamy również przesyłki do Rwandy. Cena usługi zaczyna się już od 278,47zł i zależy od gabarytów danej paczki. Odprawa celna jest darmowa, a czas dostarczenia uzależniony jest od dokładnego adresu nadawcy jak i odbiorcy.
Czytaj więcej: Paczka do Rwandy
Saint Kitts i Nevis
Cały czas rozwijamy wachlarz naszych możliwości, z tego powodu umożliwiamy również przesyłki na Saint Kitts i Nevis. Czas dostawy zależny od adresu nadawcy i odbiorcy. Cena usługi rozpoczyna się już od 265,68zł. Wysokość ceny zależna od gabarytów przesyłki.
Saint Lucia
Nieustannie staramy się poszerzyć naszą ofertę. Z tego powodu umożliwiamy wysłanie przesyłki na Saint Lucia, ale również wielu innych miejsc na świecie. est to możliwie dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx, która jest prawdziwym gwarantem szybkości doręczenia przesyłki. Koszt tego typu usługi zaczyna się od 265,68zł – jest zależny od wielkości oraz wagi danej przesyłki.
Czytaj więcej: Kurier na Saint Lucia
Saint-Barthélemy
Saint-Martin
Wysyłamy paczki na Saint-Martin we współpracy z renomowaną firmą FedEx. Będzie ona absolutnym gwarantem tego, że Państwa przesyłki na Saint-Martin dotrą szybko oraz bezproblemowo. Cena dostarczenia przesyłki zaczyna się już od 265,68zł. Czas dostarczenia paczki – nawet 1 dzień roboczy.
Czytaj więcej: Paczka do Saint Martin
Saint-Pierre i Miquelon
Salwador
Oferujemy możliwość wysyłki paczki do Salwadoru w korzystnych cenach oraz z krótkim czasem doręczenia. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy ze sprawdzoną firmą FedEx, która dostarcza tysiące paczek na całym świecie. Cena rozpoczyna się już od 265,68zł i jest zależna od wielkości oraz wagi paczki.
Czytaj więcej: Paczka do Salwadoru
Samoa
Uruchomiliśmy możliwość wysyłki paczki do Samoa. Czas dotarcia na miejsce przesyłki do Samoa jest zależny od miejsca doręczenia oraz adresu nadawcy. Cena tego typu usługi zaczyna się już od 278,47zł i jest zależna od wielkości i wagi danej paczki.
Czytaj więcej: Paczki na Samoa
Samoa Amerykańskie
Umożliwiliśmy usługę przesyłki paczki na Samoa Amerykańskiego. Usługa ta jest dostępna dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx. Czas dostarczenia przesyłki – nawet do 1 dnia roboczego. Cena tego typu usługi, zaczyna się już od 278,47zł.
Senegal
W ramach naszej oferty włączyliśmy możliwość przesłania paczki do Senegalu. Czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy. Cena takiej usługi zaczyna się już od 278,47zł i jest uzależniona od wielkości oraz wagi przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Senegalu
Serbia
Nieustannie rozwijamy zakres oferowanych przez nas usług. Przesyłki do Serbii są jednym z istotnych elementów naszej oferty. Cena wysyłki rozpoczyna się już od 230,13zł.
Czytaj więcej: Paczka do Serbii
Seszele
Nieustannie rozszerzamy oferowane przez nas usługi dlatego do naszej oferty dołączyliśmy również możliwość wysłania przesyłki na Seszele. Czas doręczenia przesyłki nawet do 1 dnia roboczego. Cena usługi już od 278,47 zł – jest zależna od wielkości oraz wagi przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Seszeli
Singapur
Cały czas staramy się usprawniać zakres oferowanych przez nas usług dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi firmami kurierskimi, takimi jak FedEx – firma ta posiada świetną renomę na świecie i jest gwarantem szybkiego dostarczenia paczki do Singapuru. Cena wysyłki, nawet od 249,94zł – jest ona zależna od rozmiarów oraz wagi danej przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Singapuru
Sint Maarten
Nieustannie rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Z tego względem dajemy możliwość również wysyłki paczki na Sint Maarten. Czas doręczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 265,68zł i jest zależna od rozmiaru oraz wagi przesyłki. Odprawa celna jest za darmo.
Czytaj więcej: Paczka do Sint Maarten
Sri Lanka
Nieustannie wychodzimy naszym klientom na przeciw dlatego uruchamiamy możliwość przesyłki na Sri Lankę. Cena wysyłki zaczyna się już od 246,86zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Sri Lanki
Stany Zjednoczone
Możliwość przesłania paczki do Stanów Zjednoczonych to jeden z ważniejszych elementów naszej oferty dlatego współpracujemy ze sprawdzoną oraz znaną na całym świecie firmą FedEx, która jest gwarantem najwyższej jakości oraz bezproblemowego dostarczenia paczki. Cena przesyłki do USA rozpoczyna się już od 213,16zł.
Suazi
Wysłanie paczki do Suazi to jeden z elementów naszego bogatego wachlarza usług. Czas doręczenia paczki to nawet 1 dzień roboczy. Cena zaczyna się już od 278,47zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Przesyłki do Suazi
Surinam
Wysłanie paczki do Surinamu jest jednym z wielu elementów naszej szerokiej oferty. Czas dostawy przesyłki to nawet 1 dzień roboczy. Cena wysyłki do Surinamu zaczyna się od kwoty 265,68zł i jest zależna od wagi i rozmiarów przesyłki.
Czytaj więcej: Paczki do Surinamu
Szwajcaria
Możliwość dostarczenia paczki do Szwajcarii jest istotnym elementem naszego zakresu usług. Czas doręczenia to nawet 1 dzień roboczy. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Szwajcarii
Szwecja
W ramach naszego szerokiego zakresu usług oferujemy Państwu możliwość wysyłki do Szwecji. Czas doręczenia to nawet tylko 1 dzień roboczy. Cena usługi rozpoczyna się już od 69 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Szwecji
Słowacja
Cały czas rozszerzamy zakres usług, które oferujemy. Przesyłki na Słowację wysyłane przez naszą firmę są jednym z ważniejszych komponentów naszej oferty. Kurierem InPost swoją przesyłkę wyślesz już od 48,27 zł.
Czytaj więcej: Paczka do Słowacji
Słowenia
Wszystkie przesyłki do Słowenii są wysyłane przez takie renomowane firmy jak DPD, GLS, UPS czy FedEx. Dzięki temu możemy mieć pewność, że paczki do Słowenii dotrą szybko i bezpiecznie. Cena dostarczenia przesyłki rozpoczyna się już od 75,77zł.
Czytaj więcej: Paczka do Słowenii
Tajlandia
Przesłanie paczki do Tajlandii to jeden z wielu elementów naszej niezwykle szerokiej oferty. Czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy. Czas dostawy uzależniony jest jednak od konkretnego adresu odbiorcy i nadawcy.
Czytaj więcej: Paczka do Tajlandii
Tajwan
Przesłanie paczki na Tajwan jest możliwe dzięki naszej współpracy ze znaną i docenianą na całym świecie firmą FedEx, która wyróżnia się najlepszą jakością oferowanych usług oraz szybkim doręczaniem wysyłek. Cena paczki na Tajwan zaczyna się już od 249,94zł i jest zależna od dokładnej wagi i rozmiaru przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Tajwanu
Tanzania
Możliwość przesyłki do Tanzanii oparta jest o naszą współpracę z renomowaną firmą FedEx, która wyróżnia się szybkością dostarczania przesyłek oraz bezproblemowością. Czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy. Cena paczki do Tanzanii zaczyna się już od kwoty 278,47zł i jest zależna od jej gabarytów.
Czytaj więcej: Paczka do Tanzanii
Timor Wschodni
Przesłanie przesyłki do Timoru Wschodniego jest możliwe dzięki naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx, która dostarcza błyskawicznie przesyłki we wszystkie regiony świata. Czas doręczenia paczki to nawet 1 dzień roboczy i jest on zależy od adresu odbiorcy i nadawcy. Cena paczki do Timoru Wschodniego rozpoczyna się już od 249,94zł.
Togo
Z nami wyślesz swoją paczkę do Togo szybko oraz bezproblemowo. Czas doręczenia danej paczki to nawet 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy. Cena wysłania paczki do Togo zaczyna się już od 278,47zł i jest zależna od jej wagi oraz rozmiarów.
Czytaj więcej: Paczka do Togo
Tonga
Przesłanie paczki na Tonga jest możliwe dzięki naszej współpracy z renomowaną firmą FedEx, która dostarcza różnego rodzaju przesyłki na całym świecie. Czas doręczenia paczki to nawet 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy. Koszt wysłania tego typu paczki do Tonga rozpoczyna się już od 278,47zł.
Czytaj więcej: Paczki na Tonga
Trynidad i Tobago
Przesłanie paczki na Trynidad i Tobago jest możliwe dzięki naszej kooperacji z renomowaną firmą FedEx, która dostarcza przesyłki na całym świecie. Koszt usługi rozpoczyna się od kwoty 265,68zł i jest zależny od wagi jak i rozmiarów przesyłki. Odprawa celna jest darmowa.
Tunezja
Oferujemy Państwu możliwość przesłania paczki do Tunezji. Czas dostarczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy, dokładny czas uzależniony od adresu nadawcy i odbiorcy. Koszt doręczenia paczki do Tunezji zaczyna się już od kwoty 246,86zł i jest on zależny od wagi jak i rozmiarów danej przesyłki. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Tunezji
Turcja
Stworzyliśmy możliwość przesłania paczki do Turcji. Cena usługi rozpoczyna się już od 225,83zł. Odprawa celna jest darmowa. Przesyłka może być doręczona nawet w 1 dzień roboczy, zależne jest to jednak od adresu nadawcy i odbiorcy paczki.
Czytaj więcej: Paczka do Turcji
Turks i Caicos
Uruchomiliśmy możliwość wysłania przesyłki na Turks i Caicos, która jest dostępna dzięki współpracy z renomowaną firmą FedEx. Koszt wysyłki paczki rozpoczyna się już od 265,68zł i jest on zależny od wagi jak i rozmiaru przesyłki. Odprawa celna jest darmowa.
Uganda
Stworzyliśmy możliwość wysyłania przesyłki do Ugandy. Usługę tą realizujemy w ramach współpracy z renomowaną firmą FedEx, która cieszy się doskonała reputacją na całym świecie i jest gwarantem szybkiego dostarczenia paczki. Cena wysyłki zaczyna się już od 278,47zł i jest zależna od rozmiaru jak i wagi danej przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Ugandy
Ukraina
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy usługę wysyłki paczki do Ukrainy. Współpracujemy z liderem tego rynku - działającą od prawie 30 lat firmą Meest. Dzięki tej współpracy możemy zaproponować atrakcyjną cenowo usługę dostawy paczki na wskazany adres na Ukrainie. Mamy także w ofercie paczkę lotniczą realizowaną we współpracy z firmą FedEx. Nasi partnerzy są gwarantem dostarczenia przesyłki bez żadnych problemów.
Czytaj więcej: Paczka do Ukrainy
Urugwaj
Z nami wyślesz swoją przesyłkę do Urugwaju. Cena tego typu wysyłki zaczyna się już od 265,68zł i jest zależna od rozmiaru oraz wagi paczki. Odprawa celna jest darmowa. Doręczenie paczki do Urugwaju zajmie nawet tylko 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy.
Czytaj więcej: Paczka do Urugwaju
Uzbekistan
Cały czas rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Dzieje się tak, ponieważ nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniu wszystkich naszych klientów. Z tego względu umożliwiliśmy przesyłki do Uzbekistanu. Cena wysyłki do Uzbekistanu rozpoczyna się już od 278,47zł i jest zależna od rozmiarów i wagi danej przesyłki.
Czytaj więcej: Paczka do Uzbekistanu
Vanuatu
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy dajemy możliwość wysłania paczki na Vanuatu. Cena przesyłki na Vanuatu zaczyna się już od 278,47zł i jest ona zależna od rozmiarów i wagi danej paczki. Czas dostawy tego typu przesyłki to nawet 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadawcy jak i miejsca odbioru.
Czytaj więcej: Paczka do Vanuatu
Wallis i Futuna
Z nami wyślesz swoją paczkę do Wallis i Fotunę. Czas doręczenia jest zależny od adresu nadawcy jak i odbiorcy i wynosi nawet 1 dzień roboczy. Cena przesyłki na Wallis i Fotunę zaczyna się już od 278,47zł.
Watykan
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Twoja przesyłka do Watykanu dotrze niezwykle szybko bo nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Czas doręczenia – zależny od adresu nadawcy i odbiorcy. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Kurier do Watykanu
Węgry
Przesyłki na Węgry jak i innych krajów europejskich są fundamentem naszej działalności, dlatego opieramy je o współpracę tylko z najlepszymi firmami takimi jak DPD, GLS, UPS czy FedEx. Kurierem DPD swoją przesyłkę wyślesz już od 54,10zł, w zależności od jej wagi i rozmiaru.
Czytaj więcej: Paczka do Węgier
Wenezuela
Stworzyliśmy możliwość szybkiego dostarczenia przesyłki do Wenezueli. Cena tego typu przesyłki rozpoczyna się już od 281,55zł i jest ona uzależniona od rozmiaru oraz wagi paczki. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Wenezueli
Wielka Brytania
Mając na uwadze potrzeby naszych klientów uruchomiliśmy możliwość wysyłki paczek do Wielkiej Brytanii. Usługa ta dostępna jest dzięki naszej współpracy z firmami GLS, DPD, UPS oraz InPost Kurier. Cena usługi rozpoczyna się już od 55,40 zł w zależności od wagi i wymiarów paczki.
Wietnam
Dzięki naszej współpracy z firmą FedEx Lotniczy umożliwiamy wysyłkę paczki do Wietnamu. Czas doręczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy. Cena rozpoczyna się już od 249,94zł.
Czytaj więcej: Paczka do Wietnamu
Wybrzeże Kości Słoniowej
Uruchomiliśmy możliwość przesyłki do Wybrzeża Kości Słoniowej. Cena wysyłki paczki rozpoczyna się już od 278,47zł i jest zależna od jej wagi i wymiarów. Odprawa celna jest darmowa. Czas doręczenia to nawet 1 dzień roboczy.
Wyspy Cooka
W ramach naszej działalności uruchomiliśmy możliwość przesyłki na Wyspy Cooka. Cena wysyłki paczki rozpoczyna się już od 278,47zł i jest ona zależna od jej wagi i rozmiaru. Czas dostawy przesyłki to nawet 1 dzień roboczy - zależy od adresu nadawcy i odbiorcy.
Czytaj więcej: Paczka do Wysp Cooka
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
Nasza działalność to przesyłki na cały świat. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się również na przesyłki na Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. Cena wysyłki rozpoczyna się już od 387,45zł. Odprawa celna jest darmowa. Czas doręczenia przesyłki to nawet 1 dzień roboczy.
Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Marshalla
Dzięki współpracy z firmą FedEx bardzo szybko dostarczymy Twoją przesyłkę na Wyspy Marshalla. Czas doręczenia to nawet 1 dzień roboczy. Cena wysyłki rozpoczyna się od 278,47zł i jest zależna od wagi i rozmiarów paczki.
Wyspy Owcze
Dzięki naszej współpracy z firmami takimi jak FedEx oraz GLS szybko i bezpiecznie wyślesz swoją paczkę na Wyspy Owcze. Czas doręczenia to nawet 1 dzień roboczy, a cena wysyłki rozpoczyna się już od 200,49 zł. w zależności od rozmiaru i wagi paczki. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Wysp Owczych
Włochy
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchamiając możliwość wysyłki paczek z i do Włoch w korzystnych cenach. Wysyłki są obsługiwane przez firmy DPD, GLS, UPS oraz InPost Kurier. Cena tego typu wysyłki rozpoczyna się już od 61,88 zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Włoch
Zambia
Dzięki współpracy z firmą FedEx umożliwiamy przesyłki do Zambii. Cena wysyłki rozpoczyna się już od 278,47zł, a czas dostawy to nawet 1 dzień roboczy w zależności od adresu nadawcy i odbiorcy. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Zambii
Zimbabwe
Cały czas rozwijamy zakres oferowanych przez nas usług, z tego względu umożliwiamy wysyłkę paczek do Zimbabwe. Cena przesyłki zaczyna się już od 278,47zł. Odprawa celna jest darmowa.
Czytaj więcej: Paczka do Zimbabwe
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Nieustannie wychodzimy naprzeciw zpotrzebom naszych klientów, z tego względu umożliwiamy coraz szerszy zakres usług w tym wysyłkę paczek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ceny przesyłek zaczynają się już od 246,86zł. Odprawa celna jest darmowa.
Łotwa
Stworzyliśmy możliwość dostarczenia paczki na Łotwę. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami DPD, UPS, GLS czy FedEx. Cena tego typu przesyłki zaczyna się już od 79,83zł w przypadku paczki do 5 kg wysłanej za pośrednictwem firmy GLS.
Czytaj więcej: Paczka do Łotwy

Pobierz aplikacje mobilną epaka.pl

epaka.pl umożliwia swoim klientom jeszcze szybsze zamówienie kuriera i nadanie paczki z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wyślesz swoją przesyłkę i maksymalnie zaoszczędzisz swój czas.

Prosty formularz nadawania

Łatwy wgląd do historii przesyłek

Przejrzysta porównywarka ofert najpopularniejszych firm kurierskich

Szybki dostęp do ustawień konta użytkownika

Bieżące śledzenie przesyłek

Bądź na bieżąco. Zapisz się do Naszego Newslettera.
Wypełnij to pole
Zaznacz zgodę

Używamy plików cookie i innych technologii śledzenia, aby poprawić jakość przeglądania naszej witryny, wyświetlać spersonalizowane treści i reklamy, analizować ruch w naszej witrynie i wiedzieć, skąd pochodzą nasi użytkownicy.

Twoja prywatność jest dla nas ważna

Pliki cookie to bardzo małe pliki tekstowe, które są tworzone i przechowywane na komputerze użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej. Używamy plików cookie do różnych celów, w tym do ulepszania obsługi online na naszej stronie internetowej (na przykład, aby zapamiętać dane logowania do konta).
Możesz zmienić swoje ustawienia i odrzucić niektóre rodzaje plików cookie, które mają być przechowywane na twoim komputerze podczas przeglądania naszej strony. Możesz również usunąć wszystkie pliki cookie już zapisane na komputerze, ale pamiętaj, że usunięcie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z części naszej strony internetowej.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do świadczenia usług dostępnych za pośrednictwem naszej strony internetowej i umożliwienia korzystania z niektórych funkcji naszej strony internetowej.
Bez tych plików cookie nie możemy zapewnić usług na naszej stronie internetowej.


Zawsze aktywne
Funkcjonalne

Te pliki cookie służą do bardziej spersonalizowanego korzystania z naszej strony internetowej i do zapamiętywania wyborów dokonywanych podczas korzystania z naszej strony internetowej.
Na przykład możemy używać funkcjonalnych plików cookie do zapamiętywania zawartości koszyka lub zapamiętywania danych logowania.


Nieaktywne
Śledzenie i wydajność

Te pliki cookie służą do zbierania informacji w celu analizy ruchu na naszej stronie internetowej i sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.
Na przykład te pliki cookie mogą śledzić takie rzeczy, jak czas spędzony na stronie lub odwiedzane strony, co pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób możemy ulepszyć naszą witrynę internetową.
Informacje zebrane przez te pliki nie identyfikują żadnego konkretnego użytkownika.


Nieaktywne
Targeting i reklama

Te pliki cookie służą do wyświetlania reklam, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich zwyczajów przeglądania.
Pliki te tworzone przez naszych dostawców treści i/lub reklam, mogą łączyć informacje zebrane z naszej strony z innymi informacjami, które gromadzili niezależnie w związku z działaniami przeglądarki internetowej w ich sieci witryn.
Jeśli zdecydujesz się usunąć lub wyłączyć te pliki cookie, reklamy nadal będą wyświetlane, ale mogą one nie być odpowiednie dla Ciebie.


Przetwarzanie danych przez Google Adevertising Products odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami korzystania z usług Google (Kliknij tutaj)

Nieaktywne
Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie i Twoich wyborów, skontaktuj się z nami.